GTA FoRuM
     

[VC] Problem z uruchomieniem po instalacji

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mortal
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 1

PostWysłany: 02.07.2005 22:06    Temat postu: [VC] Problem z uruchomieniem po instalacji Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem ze po instalacji gry GTA Vice City (calosc procesu poszla dobrze). Wszystko bylo dobrze dopuki nie sprubowalem wlaczyc gry... Prubowalem wlaczyc ja tak samo jak reszte innych ale nic sie nie dzialo. Zadnego napisu zadnego ostrzezenia nic kompletnie... Gdy zagladnlem w procesy komputera to znalazlem tam uruchomiona gre VC ale jednak nic sie nie stalo... Nie mam gry oryginalnej a cracka wgralem napewno i napewno poprawnie... Mam procesor AMD Athlon 1,2 GHz, 384 MB Ramu, NViDIA GeoForce3 Titanium 200, bodajze 128 bitowa (chociaz nie jestem pewien czy to jest 128 moglo mi sie pomylic Wink ) i zainstalowanego DirectaX 9.0c. Juz kiedys gralem w Vice City i to byla wersja ta sama, ktora teraz prubowalem zainstalowac. Wczesniej mialem gorsze parametry komputera bo tylko 128 ramu i karte graficzna GeoForce 2, 32 bitowa, a jednak mi poszla gra bez najmniejszych problemow. Bardzo was prosze o pomoc (PS gre GTA SA tez mam zainstalowana, gram w nia od dawna mam ponad 70% gry i nawet mi jej nie muli wiec to nie jest wina sprzetowa)

Pozdrawiam i licze a szybka odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 03.07.2005 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i chyba piracie liczysz na szybkiego bloka Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 03.07.2005 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ghost9876 Arrow Ty dostaniesz prędzej blocka!

Mortal Arrow kompletnie nie wiem jak Ci pomóc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 03.07.2005 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sproboj usunąc z folderu GTA Vice City User Files (tam gdzie masz save z gry) plik gta_vc.set miałem właśnie coś podobnego kiedyś i pomogło
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 03.07.2005 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooooooooooo bany sie posypią a który jestem w kolejce chce być przygotowany na egzekucje Confused Shocked a pozatym nie karzdy ma kase na orginała bo nie wszyscy są z warszawy Twisted Evil
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group