GTA FoRuM
     

san andreas ver.polish

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 01.07.2005 23:34    Temat postu: san andreas ver.polish Odpowiedz z cytatem

mam filmik 30 sekundowy filmik dla zainteresowanych obejrzeniem intra z san andreas po polsku. taki krotki bo niemam pelnej wersji programu fraps tylko demo z limitem 30 sekundowym Mad
ostatnio bawilem sie w polozizacje ale chyba se odpuszcze bo samemu z rok trzeba to wszyatko tlumaczyc. narazie przetlumaczlem ostatnia misje u Zero bo w nia wlasnie gralem , misje zlodziejskie , misje medyka i intro1 czytli pierwszy filmik pierwsza misje i czesc glownego watku.


Ostatnio zmieniony przez matimm dnia 02.07.2005 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 02.07.2005 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kontynułuj polonizacje nawet jesli zrobisz polowe to inni pod twoja zgoda dokoncza i bedziesz popularny Smilea dasz na serwer tego fima Questiona tak pozatym witam Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 02.07.2005 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie adres: http://rapidshare.de/files/2731345/gta_sa_2005-07-01_18-23-55-14.avi.html
_________________
I'm bonafide hustler
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 02.07.2005 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.... Ja także chciałem zrobić spolszczenie, ale za dużo tego jak na jedną osobę! Opublikowałem nawet 2 screeny Razz

Mam do Ciebie jedną rade! Pisz z sensem i nie wrzucaj tekstów do jakiegoś programu, który tłumaczy teksty (np. English Translator)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WACEK
asshole
asshole


Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 02.07.2005 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matimm napisał:
macie adres: http://rapidshare.de/files/2731345/gta_sa_2005-07-01_18-23-55-14.avi.html

jak z tego sciagac O_o? klikam download free pokazuje sie nastepna strona i nic sie nie dzieje Sad

Cytat:
You have requested 34104 KB in one hour. If you request a file and get a download-link, your download-counter is increased immediately.
This is neccessary in order to give you completely anonymous download-links without strong restrictions. We protect your privacy.
In order to finance this webspace, downloads are limited for free-users. This file exceeds your download-limit.
Please wait one hour. Or maybe you want to get a PREMIUM-Account, too? NO subscription! Instant access!

o co w tym dokladnie chodzi? mam poczekac godzine czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Remington
asshole
asshole


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 126
Skąd: Wild West

PostWysłany: 02.07.2005 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Please wait one hour. Or maybe you want to get a PREMIUM-Account, too? NO subscription! Instant access!"

Pisze by poczekać godzinę lub zdobyć (wykupić?) konto premiowane....
radze poczekać Razz
_________________
Broń służy do zabijania. Jest to narzędzie które zostało zaprojektowane z myślą zabicia maksymalnej ilości ludzi w maksymalnie krótkim czasie. Jesteś jedynym bezpiecznikiem! NIE ZAPOMINAJ O TYM NIGDY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 02.07.2005 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie poczekac 20 sekund i bedzie link do sciagniecia a nie zadna godzina Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 02.07.2005 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dole macie przecoiez napisane ile trzeba sekund jeszcze czekac. Potem klikacie link ktory sie pojawi i sciaga sie.


chyba przetlumacze narazie misje dodatkowe takie jak taksowkarz policjant itd. a potem sie zobaczy co dalej, wszystko zalezy ile bede mial czasu.
Teraz mam po polsku: silownie, misje zlodziejskie, misje medyka, intro1 czyli pare pierwszych misji i intro , ostatnia misje u Zeor New Model Army.
_________________
I'm bonafide hustler
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 02.07.2005 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moglbym ci martiim pomoc w robieniu spolszczenia Smile ale musialbys mnie nauczyc to robic Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 02.07.2005 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko , sciagasz programik sagxtedit otwierasz plik american.gxt i tam masz wszystkie dialogi i teksty z san andreas. sa poukladane kategoriami. poprostu zamieniasz angielski tekst na polski i zapisujesz. na wszelki wypadek zachowaj tylko oryginalna wersje tego pliku jakbys wolal grac w angielska wersje.

ps. niewiem tylko jak potem efekty naszej pracy polaczyc. recznie kopiowac te linijki czy jak? potem nad tym pomysle

2ps. we wtorek wyjerzdzam na tydzien wiec nie byede mogl nad tym pracowac.
_________________
I'm bonafide hustler
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 03.07.2005 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie ma takiego program saxedit czy jakos tak :(podaj linka albo strone do sciagniecia tego programu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Instant
asshole
asshole


Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 6

PostWysłany: 03.07.2005 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://rapidshare.de/files/2765326/sagxtedit.zip.html
Sam znalazłem i wstawiłem. Po za tym nie "saxedit" tylko "sagxtedit"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matimm
asshole
asshole


Dołączył: 01 Lip 2005
Posty: 90
Skąd: NY

PostWysłany: 03.07.2005 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uprzedzam jednak ,ze zaduzo tam jest tekstu do tlumaczenia nawet dla kilku osob. polonizacje pewnie za jakis miesiac wyda dobrany sklad kilkunastu osob ale mozemy sie w to pobawic.
_________________
I'm bonafide hustler
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group