GTA FoRuM
     

Telefon przed ostanią misją na wsiach

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 30.06.2005 19:33    Temat postu: Telefon przed ostanią misją na wsiach Odpowiedz z cytatem

Witam, a więc nie gram w GTA SA 24 h/ dobę, więc dziś dopiero skończyłem wsie. Zaintrygowała mnie jedna rzecz. Gdy docierałem już do budki telefonicznej aby odebrać telefon od Truth'a zadzwonił do mnie Cesar i coś tam gadał żebym gdzies tam jechał bo coś tam Smile PAtrzęna mapę a tu czerwony trójkącik znajdował się obok mojego domu w Los Santos. Niestety tam nie pojechałem, bo po pierwsze nie miałem czym, po drugie to troszkę kawałek, a po trzecie miałęm mało HP Smile
Moje pytanie brzmi czy ktoś się udał w to miejsce, jeśli tak to co tam się znajduje, jakaś jadka czy coś istotniejszego Question ;> Reply plizz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 30.06.2005 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten trójkącik to poruszający się diler na rowerze Very Happy Cesar będzie do ciebie dzwonił w jakieś dwa dni w tygodniu (nie pamiętam, jakie) i mówił, gdzie jest diler! Jak go zabijesz to dostaniesz kasę Smile Nie wiem czy to jest wymagane, do 100% ale to zrobiłem! Nawet jak już raz wykonasz tą misje to i tak Cesar będzie dzwonił aż do ukończenia fabuły (chyba)!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gh0st
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 29
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 30.06.2005 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle to ile dostaje się za obrabowanie dilera? Dwa razy probowalem i dwa razy się gostek utopił dzięki mnie :/
_________________
Peace brothers
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 30.06.2005 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2000$
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 30.06.2005 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dzwoni w poniedziałek i piątek
Very Happy
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30.06.2005 21:14    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

To są goście poruszający się różnymi jednośladami (rower, skuter, Sanchez). Są to ludzie Big Smoke'a, którzy przewożą jego towar z Los Santos. Musisz ich zabić zanim dotrą do celu. To wszystko... Ja się w to nie bawiłem, szkoda mi czasu... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 30.06.2005 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki już myślałem że przegapiłem jakąś fajną misję.

BTW za drygiego dealera dostałem coś ok 1900$, ale troche się za nim najeździłem, może to zależy od czasu w jakim się ich złapie. Nie wiem, ale trochę ten pomysł moim zdaniem niewypał, bo jak masz się tłuc z San Fierro przez te wiochy do los santos tylko po to żeby za****ć jakiegoś placka na rowerq (drugi dealer jechał już na Sanchezie Smile ) i wracać spowrotem do SF robić tam misje to nie bardzo mi się widzi Neutral Mogli to zrobić jakoś inaczej....
No ale nic, giera i tak wypaśna, tylko dlaczego w nią gram przed egzaminami zamiast się uczyć Neutral ehhhhhh. ADDICTION Sad
p0zdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 30.06.2005 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gra jest naprawge wyje***a, ale boje sie w Nia grac [respekt, bo z duzej N ;D], przez te zalamania dzwieku i reset, bo mi pliki znikaja w programach p2p, odzysakc mozna, ale nie zawsze, i nie cala czesc Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 01.07.2005 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom z tym dźwiękiem to lipa zazwyczaj zanika jak pada deszcz;/;/ trzeba czekać na patcha tylko coś dlugo go wypuszczajac;/;./
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 01.07.2005 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie nie ma takiej zasady kiedy, rozpada sie dzwiek w dowolnym momencie gry Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Luki man
asshole
asshole


Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 119

PostWysłany: 01.07.2005 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a do mnie cesar nie dzwoni Mad


lothronik napisał:
To są goście poruszający się różnymi jednośladami (rower, skuter, Sanchez). Razz


przeciez jezdza tez patriotami Cool


Ostatnio zmieniony przez Luki man dnia 01.07.2005 13:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 01.07.2005 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luki Man Arrow zamiast pisac nowy post edytuj caly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group