GTA FoRuM
     

Tekstury.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 01.07.2005 07:00    Temat postu: Tekstury. Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego w SA mam takich dziwnych przezroczystych ludzi... Jak na dołączonym screenie. Może ktoś wie gdzie da się to zmienić, REINSTALACJA NIE POMOGŁA. Mam wszystkie detale na full... i gram bez kodów. Błagam pomóżcie bo nawet na cut-scenkach tak jest, postacie sie zmieniają wedle ustawienia kamery, ale nigdy nie widać całych...


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Filu
asshole
asshole


Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01.07.2005 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle widać ze masz ustawione w opcjach widescreen na on czyli masz wydłużone postacje i w ogóle wyłącz to moze bedzie lepiej
_________________
GTA 3 - 100% ukończenia, czas nie znam
GTA Vice City - 100% ukończenia, czas ok 24godz
GTA San Andreas - 100% ukończenia, czas 42:09godz
(wszystko na PC)
GTA and Streetball 4Ever
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aragorn
asshole
asshole


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 18

PostWysłany: 01.07.2005 09:07    Temat postu: Ja też... Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak miałem ale jak zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony głównej producenta to już nie było znikających ludzi.
Po prostu zainstaluj najnowsze sterowniki swojej karty Smile
_________________
Stronka moja niedopracowana bo pracuje nad nišExclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grzechu
asshole
asshole


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Bogatynia

PostWysłany: 01.07.2005 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez tak mam choć chyba mam najnowsze sterowniki :/ bleee troche mnie to juz wkurza ale sie da grac ,
_________________
Lubie GTA jak wszyscy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 01.07.2005 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZieki wszystkim za pomoc, ale dużo ona nie przyniosła, mam nanjnowsze sterowniki, widescreen'a też wyłączałem, wszystkie opcje mam poprzestawiane, próbowałem już wszystkie w trakcie gry, na domiar złego jeszcze teraz gra zaczeła mi kompa restartować,... i to w różnych miejscach gry.... Sad ja to mam pecha... Crying or Very sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
myszsa01
asshole
asshole


Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 12

PostWysłany: 01.07.2005 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie instalowales czasem ostatnio nowego sprzętu itp. ? Mi tez sie restartowal czasami komp podczas gry i nie wiedzialem o co chodzi. Okazalo sie ze mam jedną kość pamięci zrąbaną, odpiołem i teraz śmiga. Sprobuj moze wszystko podopinac bo to tez moze byc przyczyną, jakies zwarcia itd. wiesz o co chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Equilibrium
asshole
asshole


Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 17

PostWysłany: 01.07.2005 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywala Ci BSOD'a ale masz ustawione na automatyczny restart także nie zobaczysz ci powoduje błąd... Możesz to zmienić poprzez Mój Komputer Arrow Właściwości Arrow Zaawansowane Arrow Uruchamianie i odzyskiwanie Arrow i w opcjach Awari systemu odznacz "Automatycznie uruchom ponownie" i uruchom kompa ponownie dla zapisania zmian. Teraz zamiast resa wyskoczy ci niebieski ekran z opisem błędu bądź sterownika urządzenia.

P.S.
Ja miałem resa kompa nawet w Winie, ale podniosłem taktowanie pamięci RAM i już wszystko gra.
_________________
Arrow Iron Maiden
Arrow In Flames
Arrow Iced Earth
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 01.07.2005 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki wszystkim za słowa otuchy,

Kompa nie miałem modernizowanego, znaczy miałem ale jakoś na końcu tamtego roku, komp śmiga jak burza, udźwignie nawet najbardziej wymagającą gre.

A co do tej zmiany to sprawdze, jak wyświetli mi się bład to wam powiem,

Jeszcze raz dzięki. Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 01.07.2005 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainstaluj starsze sterowniki do karty graficznej Smile nie zawsze nowszy znaczy lepsze Smile ja mialem tak samo z fifa 2005 na geforce mx440 na nowych sterach tekstur nie bylo na starych sterach wszystko git Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 03.07.2005 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Windows Xp i nadal mam ten problem, że gra mi kompa restartuje, jak zrobiłem tak zeby ten niebieski ekran się pojawił to pokazał się błąd 0x000000D1 a z tym BSOD to o co chodzi... błagam o pomoc...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 03.07.2005 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem to samo z 98, polowa gier mi nie chodzila, ale nigdy duzo nie gralem, wiec mi to znacznej roznicy nie robilo, postanowilem zmienic system na WinXP i takich bajek juz nie mialem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 03.07.2005 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale ja mam Xp'eta prosze o pomoc. A moze mi ktoś powiedziec co zrobić z tym BSOD Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group