GTA FoRuM
     

Napakowany...Ale???

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ratli
asshole
asshole


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 8

PostWysłany: 23.06.2005 00:36    Temat postu: Napakowany...Ale??? Odpowiedz z cytatem

Napakowalem kolesia i jest ok ale czy jest mozliwe zeby wrocil do normalnej postaci z poczatku gry?? jak moge stracić te muskuły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 23.06.2005 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musziz naprawdę, ale to NAPRAWDĘ dużo biegać/pływać. Wtedy nieznacznie spada pasek Muscle (jeśli nie masz nic tłuszczu, bo jeśli masz to najpierw się będzie spalał tłuszcz, a dopiero póxniej mięśnie)
Utrata masy miesniowej jest tak samo mozolna co jej zdobycie. Pamiętasz jak wyglądał jej przyrost? Zwiększenie paska o jakieś 2mm. Tak samo jest z jego zmniejszeniem. POWODZENIA Smile Mnie by się nei chciało to raz, a dwa po co Ci to zmniejszac??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 23.06.2005 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja go najpierw doprowacilem do takiego stanu, ze... 1/6 paska Razz, pop rzejsciu gry wziolem sie za niego, okolo jeden wypad do sliowni to przybycie 4 plusow na Muscle, wiec szybko sie go pakuje, moj cj nie ma fatu, duzo biegam, bo obecnie podbijam tereny to dlugo musialbys grac, zeby doszlo do 0 w Muscle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
EbonH4wK
asshole
asshole


Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 35

PostWysłany: 23.06.2005 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od samegp pocztq go napakowałem na maxa. Zeby napakowac postac maxymalnie na stamine i muscle w siłowni musisz przebyć 11 dni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 23.06.2005 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki, bo ja teraz kazdego zawsze po podbiciu terenu i ide na rowerek i save i tak w kolko, az podbije cale LS, a zostalo mi bardzo, malo
PS: poradzilem sobie z tym wycnikiem terenu, to proste, jak tylko pojecahelm to juz tam byli, a potem sobie z nimi poradzielm Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group