GTA FoRuM
     

Wyciek?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KoNki
asshole
asshole


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 06.06.2005 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martinpl napisał:
Jak byś go usunął to byśmy (czyt. moderatorzy) musieli połączyć oba posty hapeki, dlatego, że jego wtedy by "stały" koło siebie, co jest nie zgodne z regulaminem

BTW. W chwili obecnej zostało 15 godzin 57 minut i 15 sekund do premiery San Andreas na PC i Xbox w USA! Mam nadzieje, że do tego czasu nie dojdzie do wycieku!


ale troche głupio.. bo czasami jak człowiek sie zastawnowi co napisał.. i chce to usunąć to może być zapuźno...
_________________
www.underflip.kom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 06.06.2005 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety tak jest więc lepiej dobrze się zastanowić zanim się kliknie opcje wyślij Wink
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 06.06.2005 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy także od zabezpieczeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 06.06.2005 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no KoNki, może dla ciebie to byłoby dobre, ale jeśli można by było usuwać swoje posty kiedy ktoś już na nie odpowie, to ktoś kto by kogoś zwyzywał albo gadał coś o piractwie, to mógłby po prostu usunąć post. a tak musi go edytować Cool

btw -MARTINPL! MOJEJ KSYWY SIĘ NIE ODMIENIA! NIE JEST OT RZECZOWNIK RODZAJU ŻEŃSKIEGO! KTO? CO? HAPEKA, KOMU? CZEMU? HAPEKA ITD!
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 06.06.2005 16:58    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothronik napisał:
Eh... A nawet jakby doszło za dużej straty by nie było... xD Po prostu i tak nie zdążyłbyś jej ściągnąć! Razz Nie ma się, więc co martwić, i dobrze! Very Happy

pff no tylko ponad 200 zeta w kieszeni, przecież dlatego ludzie decydują sie na piraty bo w głowach tym pajacom z t2 sie po********ło, aha swoja drogą przy przyzwoitym łączy azureus przez jedną noc i gra na hdd:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 06.06.2005 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MeLoN nie gadaj tak, bo zaraz dostaniesz bana za piractwo Cool

Ale to chyba jest oczywiste dlaczego zostaje najpierw wydana edycja kolekcjonerska. Pewnie nie nadążą z wysłaniem wystarczającej liczby egzemplarzy gier, więc wrzucają 'limitowaną' edycję (tyle że chyba pudełek i książeczek :/). i nie dość że to ich wina że nie zdążą wystarczającej liczby wytłoczyć, to jeszcze my mamy płacić... po prostu tragedia.. a potem się dziwimy ile piratów na świecie Cool

a o jak przyzwoitym łączu mówisz? chyba naprawdę niezłym, bo ściągnięcie tych (tego?) gigabaj tów(ta?) w jedną noc to naprawdę niezły wynik Smile
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 06.06.2005 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hapeka napisał:
MeLoN nie gadaj tak, bo zaraz dostaniesz bana za piractwo Cool

Ale to chyba jest oczywiste dlaczego zostaje najpierw wydana edycja kolekcjonerska. Pewnie nie nadążą z wysłaniem wystarczającej liczby egzemplarzy gier, więc wrzucają 'limitowaną' edycję (tyle że chyba pudełek i książeczek :/). i nie dość że to ich wina że nie zdążą wystarczającej liczby wytłoczyć, to jeszcze my mamy płacić... po prostu tragedia.. a potem się dziwimy ile piratów na świecie Cool

a o jak przyzwoitym łączu mówisz? chyba naprawdę niezłym, bo ściągnięcie tych (tego?) gigabaj tów(ta?) w jedną noc to naprawdę niezły wynik Smile

No ja admin sie znalazł Mad , lepiej dyskutuj o tym co w temacie a nie bany będziesz tu rozdawał, od tego są admini a co do mnie to napisałem jak jest naprawde, kto by chciał płącić za gre 100 zł więcej przecież to absurd jakich mało, łacze 512-1mb w zupełności styknie, kumpel ściągał toce ponad 4gb to w jedną noc ściągnął, zależe ile sedów i jakie transfery:]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bim
sucka
sucka


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 287
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 06.06.2005 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też fakt, ale ja się nie zniże do poziomu piratów (jakbym miał pirackie SA to bym się chyba spali ze wstydu i to na stosie Very Happy )metafora taka
_________________
GTA SAFRI www.gta.safri.pl
Chcesz byc redkatorem. NA Gta safri. To
<a href="gg:6756802">GG</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
KoNki
asshole
asshole


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 06.06.2005 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej a dajecie tu bany za piractwo?

mam wiadomość z niepowiem jakiegoźródłaże jest już w internecie.. i to jest pewne źródło
_________________
www.underflip.kom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 06.06.2005 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj to źródło na prywatną wiadomość do mnie a ja lookne o co chodzi (ale i tak nie ściągne)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 06.06.2005 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj rekord to 2.5gB w 19h przy 320kbit/s, a rela jak nie bylo, tak nie ma ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 06.06.2005 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melon, ta emotikona _> Cool to jest to samo co : >, czyli inaczej mówiąc sarkazm...
już drugi raz to mówię na tym forum - błyskotliwość godna podziwu...

a tak btw, to nie zaczynajcie się tutaj popisywać swoimi rekordami w ściąganiu plików z neta Smile

a tak bt2w, to nie pisz już takich głupot, bim, że 'jakbym miał pirata to bym się spalił ze wstydu'. widać na kilometr że gdyby piractwo nie było tu zabronione to byś się zastanawiał o kupnie pirata. ja jeśli miałbym pirata, to "trudno" i na pewno bym się nie spalał ze wstydu. a już tym bardziej nie trąbiłbym o tym na lewo i na prawo. nie wiem jak dla innych, ale dla mnie wzrosło prawdopodobieństwo że takiego pirata będziesz miał. ale ja nic nie mówię na 100%! (a tym bardziej nie propaguję piractwa... ale to istnieje i nie ma co o tym milczyć...)

bt3w, metafora to inaczej przenośnia.. jeśli pisałeś swojego posta 'dla jaj' to podchodziłoby to raczej pod sarkazm Wink (żartuję oczywiście, z polaka jestem tak kiepski że nikogo nie mogę poprawiać Very Happy)

bt4w - mój rekord to ściągnięcie około 2,7 Gb w 3 sekundy. Ściagałem ręką z półki w pokoju Simsy 2 Wink

KoNki - mi też mozesz na PW źródło podać - pogram sobie dla wypróbowania Very Happy(joke)
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 06.06.2005 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry że jeden post za drugim, ale poprzedni jest już wystarczająco długi a mam nowy 'wątek' Smile Mam na myśli omawiane piractwo.

Na GtaSanAn, sonda traktująca o sposobie otrzymania SA. No i tak:
Cytat:
How will you be purchasing Grand Theft Auto: San Andreas?


Have it preordered.
1373 votes

Planning on preordering.
173 votes

Will stand in line on release day.
1297 votes

Will be going to the shops after release day.
970 votes

Getting it some other way.
1340 votes


Will not be buying PC/Xbox versions.
818 votes


Chyba nie trzeba się długo zastatnawiać jaki 'inny sposób' miało na myśli 90% ludzi którzy zaznaczyli pogrubioną przeze mnie opcję...

Jak widać opcja "Nie mam SA na PS2 i nie zamierzam kupować na PC/XBOX" nie wchodzi w grę Smile
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 06.06.2005 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hapeka napisał:
melon, ta emotikona _> Cool to jest to samo co : >, czyli inaczej mówiąc sarkazm...
już drugi raz to mówię na tym forum - błyskotliwość godna podziwu...


jaaa no cool jetseś hapeka co ty nie powiesz, mnie to rybka, tylko po kija upominasz ludzi w ironiczny czy inny sposób, znam swoje prawa, zregulaminem tez sie zapoznałem czego pewnie nie potwierdzają niektóe moje posty ale to nie zmienia faktu że jesteśmy tu po to by dyskutować na temat a nie co chwila widze"nie pisz tak bo dostaniesz bana"-nie ode mnie ale dostaniesz Cool i te twoje wstawki błyskotliwość godna podziwu- noż normalne omg pozjadałes wszystkie rozumy czy co, takie texty to wiesz bimowi możesz pisać, bo on tu siedzi na forum i liżę wszystkim dupe(nie obraź sie bim ale nie tylko ty:D), tak jak wszyscy na innych forach, niby na miesiąc przed premierą wszyscy oczekujący na gre zarzekają sie że gry w życiu nie ściągna z netu, ze to za dobra gra, trza sie r* odpłacić za ich trudy a dzisiaj masz ci los ponad 600 komentów na_r i wszyscy tylko czają za grą byle jak najszybciej ściągnąc i grać, mega lamerstwo i "lizodupstwo", co prawda sytuacja obecna z ceną pewnie wymusiła to na większości ale to ich nieusprawiedliwia. Może to troche w przykry sposób napisałem ale taka jest prawda!ExclamationExclamationExclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 06.06.2005 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MeLoN napisał:
tylko po kija upominasz ludzi w ironiczny czy inny sposób, znam swoje prawa (...) a nie co chwila widze"nie pisz tak bo dostaniesz bana"-nie ode mnie ale dostaniesz Cool i te twoje wstawki błyskotliwość godna podziwu- noż normalne omg pozjadałes wszystkie rozumy czy co


1. 'Po kija?' Bo to wolny kraj.

2. Nie pisz tak bo dostaniesz bana jest nawiązaniem do wcześniejszego 'szafowania' banami (dla żartów) przez martinpl'a.

3. Aby zobaczyć wyjaśnienie do moich wstawek zerknij na wyjaśnienie punktu 1. nawiązującego do upominania ludzi.

4. {Teraz pobawię się przez chwilę w ciebię}Czy pozjadałem wszystkie rozumy? Nie... Confused Nie jestem kanibalem Confused Musisz mi napisać czy piszesz na serio czy w przenośni dla żartu, bo ja nie rozumiem... No wit' full respect, ale mógłbyś zobaczyć że emota Cool się uśmiecha, czyli rozumując rozsądnie:

a) Obserwacje: emota Cool się uśmiecha.
b) Hipoteza: skoro się uśmiecha to hapeka żartował.
c) Argument: hapeka nie jest adminem więc nie może naprawdę dawać banów
d) Wniosek: hapeka żartował i napisał o banach 'dla jaj'

Teraz trzeba tak myśleć, tylko szybciej.

Disclaimer: nic do ciebie Melon nie mam. Nie mam nic do nikogo - do bima, martinapl, lothronika, sdr'a, abstractmana, maclaima i długo wymieniać innych użytkowników tego forum do których nic nie mam. Mam tylko coś do twojego poczucia humoru, które słabo rozpoznaje kiedy żartuję (a ja jakiegoś szczególnie wybitnego poczucia humoru też nie mam) oraz do wypowiedzi bima. Wsio.

BTW. (bez ironii to piszę) fajnie zabrzmiało to 'bim liże wszystkim dupę, ale bez obrazy bim xD'

A na poprawę humoru: http://www.mfoto.pl/uploads/1c81d0d599.jpg
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 06.06.2005 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm dalej sie chyba nie rozumiemy, tłumaczysz w pkt jak małemu dziecku,co odbieram jakbys mnie nie traktował poważnie, moze nie mam sie czmeu dziwować niraz czytając te posty naprawde idzie sie kipnąć, ale chyba lepiej by było jakbysmy sie dażyli szacunkiem. To co napisałeś w dużó wcześniejszym poście o banie już mnie troche sfrustrowało bo widze to na wielu forach gdzie sie upominają zapominając o bozym świecie, poza tym nie sposób sie z toba nie zgodzić że wolny kraj, no tak ale tu na forum już tak nie wolno jest jak w naszym ukochanym kraju tutaj muszą obowiązywać jakieś zasady, tez mógłbym każdego zmieszać z błotem albo traktować go jak niższego społecznie czy coś w tym stylu ale po co to, naprawde nie sprawia mi to przyjemności, a jeśli chodzi o poczucie humoru to wbrew swojej skromności:] posiadam dość mocno rozwiniętą te ceche ale tylko na live, poprzez neta trza naparawde wiele żeby coś mnie rozbawiłoMr. Green, pewnie dlatego niektórzy nie czają mojego poczucia humoru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 07.06.2005 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatni post w tym offtopie, ok?

no to ja cię darzę szacunkiem. tylko napisałem ci w jednym poście, drugim, a ty nie zrozumiałeś. wytłumaczyłem dokładnie i zrozumiałeś.

a co do poczucia humoru, to tekst o banie nie był żartem z którego się trzeba śmiać, tylko taką... kłamstwoironią. rozumiesz o czym mówię? Very Happy

premiera sa za 26 min.. mam nadzieję że żaden następny wyciek nie zostanie odkryty Mr. Green
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 07.06.2005 01:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wezcie dobie nie rbcie obciachu Rolling Eyes
ale wstyd, nikt na GTG nie napisal o premierze ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 07.06.2005 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaspałem ! Sad szkoda, bo lothronik już mnie wyprzedił z news'em ale looz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 07.06.2005 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla posiadaczy kart z seri mx mam złą wiadomość, pewnie już większość o tym wie że gra nie rusza na nich powód-pixel shaders
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group