GTA FoRuM
     

xtreme theft auto 4: pcj in liberty

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Inter Global Films
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 20.06.2004 01:40    Temat postu: xtreme theft auto 4: pcj in liberty Odpowiedz z cytatem

niektórzy [goście serwisu igf.one.pl] wiedzą, ze powstaje kolejna, czwarta część filmu XTA, tym razem sponsorowana przez cyferkę 4 i opatrzona podtytułem 'pcj in liberty'. w roli glównej wystąpi pcj600 fikający tricki na ulicach liberty city za sprawą modu GTA:LC. efekty mojej pracy zobaczycie jeszcze w tym miesiącu...
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 21.06.2004 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://members.lycos.co.uk/xtamo/xta4/
to jest link do stronki z której można zassać film. 18MB. po ściagnięciu należy pozmieniać rozszerzenia z *.html na *.rar Exclamation Exclamation Exclamation
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.12.2004 23:53    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Szkoda, chciałem sobie ten filmik ściągnąć, bo ostatnio jakoś nie ma jakiś spec. nowości video na arenie GTA, ale link nie działaSad Może można to jakoś naprawić?!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 26.12.2004 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawa jest tego typu że filmu nie ma na tym serwku chyba od lipca już Razz ale spoko! już niedługo wszystkie moje filmy będą znowu dostępne!! czekajcie cierpliwie do stycznia!
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> Inter Global Films Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group