GTA FoRuM
     

Oficjalne Wymagania San Andreas!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 26.04.2005 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj kolega ma Celerona 2GHZ, 640MB DDR RAM i Geforce 4 Ti i mu Doom3 i NFS:U2 na High Detail i chyba 1024x768 chodzily bez przyciecia Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 26.04.2005 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam 1,61ghz,512ddr i radka 9550 i doom3,far cry,hl2.nfsu2,nfsu,bia chodzą na high detals 1024x768 bez przycięcia

i jestem na 100% pewien że GTA SA będzie miało wymaganie takie jak vice lub gta3,ponieważ grafika prawie identyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 26.04.2005 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx for the info, przyda sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 27.04.2005 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam amd athlona 64 1,8 ghz Smile radka x200 i 384 ram ale nazajutrz moze miec okolo 1 gb:DVery Happy:Dwiec bedzie w 800 na 600 maks detale chodzic ladnie:)Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misza
asshole
asshole


Dołączył: 12 Mar 2005
Posty: 32
Skąd: Woodstock 2004

PostWysłany: 30.04.2005 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymagania jakie podali na "sajcie" R* nie są takie złe Smile Jeżeli np. mi VC idzie ładnie 1024x748 to podejrzewam że SA na 800x600 powinno działać te 30 klatek/s Razz
_________________
Oby wasze miecze pozostały ostre!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 30.04.2005 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wymaznoe 768DDR jutro wam pokaze wynik w 3ds
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30.04.2005 17:11    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem



To mi wystarczy! Neutral Eh... 128 RAM na karcie graficznej... A ja mam tylko 32... Crying or Very sad Pewnie nie będzie mi działać na high detal, a szkoda! :/ O GeFrocie nawet już nie wspominam! :O
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 30.04.2005 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam mam 64 mb.....mi to starczy...chociaz ram mi staruszka chce fundnąć...Very HappyVery Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daw Solo
asshole
asshole


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 3
Skąd: Jelcz-Laskowice

PostWysłany: 01.05.2005 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm... Powinno mi pójśćVery Happy. Nie jestem pewny czy mi pójdzie, ale według R* San Andreas powinien pójść spokojnie na kompach, które udźwignęły Vice City.
GTA3 i VC na najwyższych detalach nie cięły mi się ani razu wiec chyba nie ma się czego baćVery Happy (chyba:D).
_________________
Pogromca GTA Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01.05.2005 23:11    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Pójść to mi pójdzie... Tylko boję się jednej rzeczy... Czasem zdarza się, że nawet jak spełniam rekomendowane wymagania to gra po instalce nie chce działać! Confused Nie wiem dlaczego tak się dzieje, oby nie byłto tak z San Andreas... :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 01.05.2005 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie boj zaby- na pewno tak nie bedzie.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 01.05.2005 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi zeby chodz cieło to i tak bym se pograł. może po tunningu kompa pójdze nie przerywając :/ musze poczekać do czerwca
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KoNki
asshole
asshole


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 02.05.2005 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 1.6 Pentiuma IV 384 ramu gf 5200 no i nowe DVD i sądze że nie będzie mi się cieło.. (jak podawałem juz mojego kompa to sorry Razz)
_________________
www.underflip.kom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 02.05.2005 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jak widać jestem tu nowy i chciałbym sie troche podzielić swoimi przemyśleniami.
Mo5k1 napisał:
No właśnie jak im sie nie zachciało Cool. Mam nadzieję że nie Razz Trzeba mieć przynajmniej GF 3... tylko czy GF 3 nie są lepsze od GF 4 MX Question. Driv3r wymagał Pixel Shader Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jęśli chodzi o to czy gf3 jest lepsze od gf4mx to powiem tyle, ten pierwszy wciąga go nosem wiem bo sam miałem taką karte Very Happy poza tym uważam iż ilość ramu na karcie nie ma najmnijeszego znaczenia w szybkości dzialania gry, jest tylko niezbędna do spełnienia wymogu> Karta ze 128mb wcale nie są szybsze, przykładowo mój stary gainward gf4ti ma 64 pamięci a jest szybszy od nie jednej 128 a nawet 256 ramowej karty, ponieważ najważnijesze są taktowanie i szerkośc szyny. Dlatego uważam że warto sie zaopatrzyć w coś takiego jak gf3 (stare ale jakże dobre rozwiązanie(4 jednostki teksturujące po 2, dlatego zmiata gf4mx i inne alternatywy Mr. Green, acha i nie sugerujcie sie tym że nowe karty obłsługują direct 9x a wasza nie, SA nie korzysta z dobrodziejstw biblioteki dx9, więc wystarczy pelne wsparcie dx 8.0 jakie oferuję nam również gf3:] ) no i troche ramu by sie przydało bo nie jestem pewiem co do tej dużej mapy i tego że nie będzie doładowywania między terenami. No to by było na tyle , jak coś o sprzęcie to walić śmiało Smile
uff ale sie rozpisałem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguv
asshole
asshole


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 22
Skąd: Palomino Creek

PostWysłany: 13.05.2005 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi spokojnie wymagania powinny siąść lekki problem z grafiką bo mam geforca 2 Crying or Very sad
ale mam dodane w biosie megabajtów na karte graficzną i takie gry mi chodzą
Myśle że se pogram Exclamation
_________________
Moje statsy! Zajrzyj!
http://www.gta.pl/stats/pokaz.php?id=46&pozycja=1119960096
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filemoniusz
asshole
asshole


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13.05.2005 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pójdzie mi moje zlotko... najkochansze na swiecie xD Juz niech je tylko w lapy dostane... hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 13.05.2005 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daguv napisał:
Mi spokojnie wymagania powinny siąść lekki problem z grafiką bo mam geforca 2 Crying or Very sad
ale mam dodane w biosie megabajtów na karte graficzną i takie gry mi chodzą
Myśle że se pogram Exclamation

aheuua nom eee to spoko ja se też ustawie i bede miał 256 mb, to będa mi gry chodziłi jakbym miał 256?QuestionQuestion
nie!! Very Happy tylko ja 64 bo tyle ma moja karta to w biosie to sobie ustawiasz ile ma ci przepuszczać jak dasz wiecej to nie znaczy zę wiecej ci przepusci danych tylko obsłuzy karte z większa ilością mb. No i jeśli chciałbyś sobie pograć(nie dostawając przy tym qur**cy to jednak radze zakupić jakąś nowszą grafike, na allegro bardzo tanio można kupić gf4ti a naprawde są szybkie obojętnie czy 64 czy 128 bo nie gwarantuje czy na 2 mx uruchomisz SA zresztą wszyscy widzą screeny jakie wychodzą i wyglądają bardzo miodnie Laughing Laughing Very Happy tak więc taka moja rada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 14.05.2005 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melon ty to sie znasz widze na rzeczy.... Very Happy Razz chociaz z drugiej strony to ja mam nadzieje ze będzie mozna zmieniać detale i te inne pierdoły chociaż na MAX tez na 100% rechnie bo mam całkiem dobrego kompa.... (nawet leprzego...)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MeLoN
asshole
asshole


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 89

PostWysłany: 14.05.2005 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dj Neus napisał:
Melon ty to sie znasz widze na rzeczy.... Very Happy Razz chociaz z drugiej strony to ja mam nadzieje ze będzie mozna zmieniać detale i te inne pierdoły chociaż na MAX tez na 100% rechnie bo mam całkiem dobrego kompa.... (nawet leprzego...)

no te:PVery HappyVery Happy
detale na bank będzie sie dało zmieniać, w sumie to jedna rzecz mnie zastanawia mianowicie chodzi o te pomarańcz w całej grze, ten filtr chyba będzie mozna włączać i wyłączać tak jak to miało miejsce w gta 3 ale nie jestem pewien Confused Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 14.05.2005 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tam jest mały szczegół i w graniu nie przeszkadza ale te detale przydałaby sie możliwość ich skręcenia bo wtedy gra ruszy większej ilości osób...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group