GTA FoRuM
     

czy san andreas was zawiodlo ??:D
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 29.04.2005 09:50    Temat postu: czy san andreas was zawiodlo ??:D Odpowiedz z cytatem

tutaj odpowiadajcie czy san andreas was zawiodlo czy jestescie dumni z tego co zrobili i co byscie chcieli w nastepnej czesci gta Very Happy ja osobiscie chcialbym 5 rzeczy:mozliwosc grania w pilke nozna,normalna praca jakas np:sprzedawca albo kurier,mozliwosc kupowania i czytania czasopism roznych typu:komputery ,swiat,playboy:D,mozliwosc miecia zony swojej czyli slub seks itp.Very Happy i jeszcze chcialbym kupowania nie tylko w burger shotach itp tylko np jakies salatki schaba ziemniaki do jedzienia i mozliwosc samemu gotowac cos:)a wy Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.04.2005 12:22    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Mnie nie zawiodło zupełnie nic, nawet (po włączeniu gry) mile się zaskoczyłem! Ta gra przerosła moje najśmielsze oczekiwania! Smile Po prostu mną zawładneła! Razz Czekam na wersje PC, a szczegolnie na ten multiplayerowy mod! Mr. Green Zobaczymy co z tego będzie... xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 29.04.2005 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie nie zawiodlo tylko na pc zeby byl na 2 graczy tryb to bylo wysmienicie Laughing ale jak nie ma to troche Sad ale bedzie za to multi podobno Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 29.04.2005 14:21    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothronik napisał:
nawet (po włączeniu gry)


a pokaz screena z Menu Głównego.... Wink Arrow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Marek1228
asshole
asshole


Dołączył: 21 Mar 2005
Posty: 54
Skąd: Daleko

PostWysłany: 29.04.2005 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee tam ja jeszcze nie moge oceniać bo za dużo wnie nie grałem (sklep) Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
RoBo
asshole
asshole


Dołączył: 08 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 29.04.2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tak samo jak lothronika nic nie zawiodlo Very Happy Gierka jest naprawde miodzio. Gierke dostalem okolo poltora miecha temu, a jeszcze nie raz sie gubie gdzies w miescie Razz
_________________
Przechodze powolutku SA Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 29.04.2005 15:19    Temat postu: Re: czy san andreas was zawiodlo ??:D Odpowiedz z cytatem

Ghost9876 napisał:
tutaj odpowiadajcie czy san andreas was zawiodlo czy jestescie dumni z tego co zrobili i co byscie chcieli w nastepnej czesci gta Very Happy ja osobiscie chcialbym 5 rzeczy:mozliwosc grania w pilke nozna,normalna praca jakas np:sprzedawca albo kurier,mozliwosc kupowania i czytania czasopism roznych typu:komputery ,swiat,playboy:D,mozliwosc miecia zony swojej czyli slub seks itp.Very Happy i jeszcze chcialbym kupowania nie tylko w burger shotach itp tylko np jakies salatki schaba ziemniaki do jedzienia i mozliwosc samemu gotowac cos:)a wy Question

A czy malzenstwo to tylko seks?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 29.04.2005 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem ze malo jest tatuazy w SA i ich prawie nie widac (ale CJ jest czarny wiec...)
Ghost-- niezle masz wymagania...xD

nie napisal ze malzenstwo to tylko seks tylko wymienil jeden z aspektow malzenstwa...jest tam takze itp (moze mu sie tylko to akurat nawinelo na klawiature..)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.04.2005 17:14    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Napisał "sex", bo to najkrótsza zaleta małżeństwa! Very Happy

RoBo napisał:
Mnie tak samo jak lothronika nic nie zawiodlo Very Happy Gierka jest naprawde miodzio. Gierke dostalem okolo poltora miecha temu, a jeszcze nie raz sie gubie gdzies w miescie Razz


Tak, to jest niestety męczące! Very Happy Przez pierwsze trzy miesiące gry musiałem poruszać siez mapą, bo łatwo sie zgubiłem... Teraz jużnie muszę, bo miasta znam na pamięć (gorzej z terenami, ale też jakoś idzie!)... Ty w końcu również się nauczysz! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 29.04.2005 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe mnie zawiodło to że wersja PC dopiero w czerwcu Very Happy ale niech lepiej ją dobrze zrobią !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.04.2005 17:52    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

W czerwcu i niestety chyba nie 10 czerwca! Crying or Very sad Podobno ma być gdzieś dopiero w połowię! :/ Eh... Ta Cenega! :[
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 29.04.2005 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo teraz znowu wyskoczyli z tym spolszczeniem ale ponoć Ultima jak nie wyjdzie SA w terminie w polsce to będzie sciągać z zagranicy
Arrow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29.04.2005 18:29    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tylko oby nie z Niemczech... Bo to by był ogromny zawód dla tych co w Ultimie zamówili... GTA bez prutalności to nie GTA... Taka jest (smutna?) prawda! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 29.04.2005 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYlko nie to mam nadzieje ze nie będą sciągać z niemiec. naprwade byłaby to katastrofa. Gra straciła by cały swój klimat...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 29.04.2005 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa z niemiec ...nawet tak nie piszcie!! kur** te poprawnie politycznie niemcy...brrr...
beda sprowadzac z czech Razz

zreszta jak mogloby nie byc opoznienia!! zeby nie bylo opoznienia to nie ten kraj......ludzie!!

EDIT: wszedlem na twoja stronke Neus....haha ....popatrzcie na pierwsza zakladke...
San Andres...

i takie bledy:
Cytat:
Nowy GTA wprost „gniecie” pozostałe części.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 30.04.2005 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze to to nie moja stronka tylko tam "PRACUJE" zazdrościsz mi chyba i tyle. A po drugie nikt ci nie kazał tam wchodzićExclamation jak masz tak komentować to lepiej juz wiecej tam nie wchódź.... Arrow Chciałem zwrócić uwage jeszcze na dwie rzeczy!
1. ciekawe czy to nie prawda gra pobija wszystkie poprzednie części na głowe
a za błędy ort i gramatyczne sorki postaram sie poprawićExclamation
2. temat jest o czymś innym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
KoNki
asshole
asshole


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Grove Street

PostWysłany: 01.05.2005 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej jak dałeś strone w sygnaturce to chyba po to żeby tam wejść i skomentować ja tu.

a tak wogóle to mi się strona bardzo podoba tylko mógłbyś te nagłówki (te obrazki z napisem "san andreas") zrobić ładniejsze
_________________
www.underflip.kom.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 01.05.2005 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile mi sie zdaje on nie jest tam Adminem tylko newsmanem a to roznica...
nie kontynuowac off topa juz bo bedzie closet...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 02.05.2005 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja mardok ale od jutra jestem MODEM Very Happy wiec wiesz a to sie zmieni stronka jest nowa wiec kazde zdanie sie liczy...Very Happy i napewno będziemy zmieniać ją WG fanów... Very Happy Arrow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Karolina
asshole
asshole


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 04.05.2005 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobała mi się ta część Grand Theft Auto Smile Dla panów z Rockstar należą się wielkie gratulacje Wink
_________________
Grand Theft Auto:San Andreas


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia 04.05.2005 19:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group