GTA FoRuM
     

Najtrudniejsze zadania w san andreas i podpowiedzi do nich

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 27.04.2005 10:21    Temat postu: Najtrudniejsze zadania w san andreas i podpowiedzi do nich Odpowiedz z cytatem

chcialbym zebyscie tu pisali o najtrudniejszych wedlug was misjach w san andreas:mozecie rowniez pisac o gdzie sa ukryte ostrygi,tagi itp. Very Happy ja osobiscie gralem tylko u brata w angli ale i tak malo bo wciaz zwiedzalem jakies zabytki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.04.2005 10:26    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Hm... Najtrudniejsza misja w San Andreas... Black Project! Mr. Green Oj... Nie wiem, chyba za 10 razem ją przeszedłem... xD Jest długa i bardzo, bardzo trudna... Nie dość, że jest ciemno to żołnieży jest od groma - w każdym momencie można nieźle oberwać... :/ Szczegółów zdradzać nie będę, bo nie chce PCtowcom psuć zabawy... Sorry! Razz Podpowiedzi pisać nie będę, jeśli takowe chcecie to looknijcie do solucji! Very Happy

Drugą dosyć ciężką misją była ostatnia - End Of The Line! Może nie dlatego, że było dużo wrogów i trzeba było bardzo uważać! NIE! Była niessamowicie długo (20-30 minut!) i wystarczy, że w jednym miejscu się pomylisz i koniec... Zaczynasz od początku... Wrrr...

Ale na szczęście obie te misje w końcu zaliczyłem! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 27.04.2005 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe dopiero mnie czekaja misje w san andreas na pc Smile u brata przechodzilem nie misje ale robilem beke np:chodzilem na silke ograbialem fast-foody robilem rozrobe okradalem domy podpalalem haty probowalem nawet rydera podpalic chate SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 27.04.2005 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak pozatym jestes nowym forum userem i podoba mi sie wasz serwis :)bardzo mi sie podoba mam pytanko czy jakby wyszedl san andreas na pc moglbym robic np screeny albo pisac solucje na pc QuestionSmile raczej i tak na ps2 to to samo co pc takie same misje bede i tak i tak Very Happy pozdro dla wszystkich forum userow min lothronik sdr sweet:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet
MaDaFakA
MaDaFakA


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: Los Angeles, Compton

PostWysłany: 27.04.2005 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za pozdro Very Happy screeny bedziesz mogl robic dzieki screenom lothronik mial to szczescie i zostal adminem/moderatorem ja tez chce Crying or Very sad ah na przyszlosc edytuj posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 27.04.2005 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edycja postow:

masz taki obrazek po prawej stronie swoejgo posta...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 27.04.2005 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile jest zalogowany.... jest on pomiędzy CYTUJ "EDYTUJ" i jezeli nikt po tobie nie napisał posta to jest jeszcze USUŃ ::X:: Arrow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
mardok
sucka
sucka


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 239
Skąd: Los Angeles

PostWysłany: 27.04.2005 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nabijaczu- po co to piszesz?? ja juz mu to nawet na obrazku pokazalem...lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27.04.2005 11:50    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, chyba zamknę ten topic i otworze dopiero po premierze SA PC... Bo na razie nie ma za bardzo kto się w nim wypowiadać... Neutral No, chyba, że powiecie coś sensownego to się zlituję! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 27.04.2005 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mardok napisał:
nabijaczu- po co to piszesz?? ja juz mu to nawet na obrazku pokazalem...lol

PRzepraszam bardzo ale ja postwó nie nabijam i dokładnie mu wyjaśniłem bo jezeli ktoś jest niezalogowany to nie będzie tego miał...

Lothornik zostaw jeszcze tego posta chociaż do końca tygodnia moze jeszcze ktoś coś nowego wniesie do tematu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 27.04.2005 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze pytanko jak mozna zostac forum userem Question ile trzeba miec gwiazdek lub postow Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 27.04.2005 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba zależy od admina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ghost9876
asshole
asshole


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 122
Skąd: Los Santos

PostWysłany: 27.04.2005 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zauwazyliscie ze na tej stronce byl news o reklamie w formacie gazety san andreas na pc Question no i na dole sa znaczki ja rozrozniam te:jest tam napisane PC DVD ROM wiec wiadomo Very Happy NVIDIA wiec znaczy ze lepiej miec do san andreas karte z chipsetem nvidia Smile ja mam radka ale roznica miedzy tym to tylko 2-5%Smile
i jest znaczek 24 bit to znaczy chyba ze dzwiek bedzie 24 bitowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dj Neus
sucka
sucka


Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: San Fierro

PostWysłany: 27.04.2005 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli mozna sie wtrącić to schodzicie z tego tematu GHOST jak chcesz o tym porozmawiać załuż nowy temat w odpowiednim dziale i wszystko bo ten temat o ile umiem czytać to "Najtrudniejsze zadania w san andreas i podpowiedzi do nich"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group