GTA FoRuM
     

Kilka pytań
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Soviet
asshole
asshole


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 18

PostWysłany: 17.03.2005 12:06    Temat postu: Kilka pytań Odpowiedz z cytatem

Dzwonie do pani/pana konsolowca w bardzo nietypowej sprawie...
Otóż oczekiwanie na SA postanowiłem sobie umilić zadawaniem pytań, które sprawią, ze jeszcze bardziej nie będę mógł się doczekać. Jeśli odpowiedź będzie zawierałą spoiler, proszę to zaznaczyć Smile

1. Jak tam fizyka? Czy rzeczywiście jest tak niedopracowana? Jak się jeździ?
2. Głupie pytanie: czy można strzelać w czasie ruchu (pieszo)?
3. Do tych co mają 100%: na jak długo starcza rozrywki?
4. Trudniej czy łatwiej niż e VC?

Jeśli mi jeszcze coś wpadnie do głowy to nie omieszkam was pomęczyć Smile

PS. Jestem nowy, więc się witam: Witam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17.03.2005 13:06    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

A witam! Very Happy Żadne z odpowiedzi nie zawiera jakichś specjalnych spoilerków, więc wszystkie możesz przeczytać Very Happy ...

1. Nie wiem, mogę się tylko domyślać, ale pewnie oglądałeś tę recenzję Gameboxu?! Tam było coś takiego, że jedzie low-rider i po zderzeniu z lampą obraca się o 180 stopni... Jest to oczywiście prawda, ale nie uwzględnili tego, iż każde auto ma inną fizykę... Wiadome jest, że lekki pojazd się będzie tak obracał, a inny nie... Fizyka ogólnie jest bardzo dobra i nie ma co narzekać... Mi tam siępodoba Wink

2. Można strzelać biegając, ale ale tylko z lżejszych broni (uzi, colt itd...)... Z AK47 czy bazuki nie Razz

3. Ja 100% zaliczyłem w 72h, ale są tacy co robią to krócej i dłużej... To zależy czy będziesz zwiedzał teren, próbował różnych rzeczy czy po prostu robił to co trzeba zrobić, aby mieć "setkę" nie zwracając uwagi na nic innego... Ja robiłem to i to Mr. Green

4. Hm... Trudniej? Tego nei wiem, ale na pewno dłużej i ciekawiej... Miałem przeinstalkę systemu i dziś instalnąłem sobie VC... Włączam i... czuje coś dziwnego :/ Kiedyś mnie ta gra naprawdę zachwycała, a teraz w porównaniu do SA... Szkoda gadać... San Andreas jest tysiąc razy lepsze od VC i kto tak nei uważa nie zna się Razz A co do trudności... To są dwa zadanka naprawdę ciężkie i, przy których się nieźle namęczyłem, ale reszta to podobny stopień trudności do tych z Vice... I końcowa misja też jest trrudniejsza Wink

No, mam nadzieję, że pomogłem... Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytanka to pisz... Zawsze do usług Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 17.03.2005 13:57    Temat postu: Re: Kilka pytań Odpowiedz z cytatem

Soviet napisał:
PS. Jestem nowy, więc się witam: Witam!

ano witamy Mr. Green mam nadzieję że będizesz wpadał do nas często Very Happy
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Soviet
asshole
asshole


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 18

PostWysłany: 18.03.2005 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to jest z tym jedzeniem? Jeśli nie jesz, tracisz życie i muszisz szybko lecieć do baru, bo zginiesz? Jeśli tak, to jest to raczej bezsensowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18.03.2005 16:47    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Nie, nie traci się życia Razz Po jakimś czasie od całkowitego spadnięcia paska "Fat" pojawia się komunikat o tym, że CJ jest głodny i abyś pędził do jakiejś restauracji... Jak tego nie zrobisz zacznie spadać statystyka odpowiedzialna za mięśnie... Carl będzie coraz słabszy xD Ale dla pocieszenie powiem, że pasek "Fat" nie spada wcale szybko, chyba, że dużo biegamy i pływamy, więc do fast-foodów nie trzeba chodzić za często Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Soviet
asshole
asshole


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 18

PostWysłany: 18.03.2005 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to jest z najbardziej wkurzającym błędem w Vice City, mianowicie znikaniem pojazdów? Patrzysz, jedzie auto, odwracasz się, już nie jedzie Confused. Jak poradzono sobie z tym w SA?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18.03.2005 22:07    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Zlikwidowali... I to im się udało baaardzo dobrze, bo zostawiłem motor i kiedy po okrążeniu LS wróciłem w to miejsce on cały czas tam stał! Nie musisz sięjużmartwić, że jakiś pojazd zniknie - i dobrze! Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 18.03.2005 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okropne jest w tej grze znikanie pojazdow, nie tak czesto znikaja one jak w VC, ale pamietam jak czasami wyszedlem na autostrade i czeakalem i czekalem i czekalem,

lothron(ik) wlacz sobie VC i SA i wejdz do pojazdu i wyjdz nie zamykajac drzwi, ale nie odchodz za daleko i nie zmianiaj czsto pojazdu, po jakims czasie wroc na miejsce gdzie zostawiles pojazd, chyba w obu grach te samochody beda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 16.04.2005 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do SA czy jak sie robi fryzurki to wybierasz koleś ci pokazuje jaka to jest i to zatwierdzasz lub ogladasz następne czy tez klikasz na nazwe fryzury on ci zrobi i koniec jak to jest Question
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 16.04.2005 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybierasz i ew. potwierdzasz [a jak nie to inne sprawdzasz lub wychodzisz z zakladu fryzjerskiego]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 16.04.2005 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi czy jak wchodzisz do zakładu to klikasz na nazwe fryzury on ci ją robi i juz za nia zapłaciłeś czy klikasz na nazwe on ci taką zrobi a jak ci sie nie podoba wybierasz inną i jak ci sie spodoba to zatwierdasz .To 1 czy 2 Question
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16.04.2005 19:38    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak... Ja kwybierzesz fryz to on Ci jarobi, ale za nią NIE płacisz... Jeżeli Ci się podoba to potwierdzasz, a jeśli nie to cofasz do poprzedniej fryzurki... Proste! Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 16.04.2005 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha dzieki a z ubraniami tak samo Question
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16.04.2005 19:54    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak, z ubraniami jest identycznie... Najpierw patrzysz, a potem kupujesz... Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 16.04.2005 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio to spoko dzieki za info
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sweet
MaDaFakA
MaDaFakA


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 208
Skąd: Los Angeles, Compton

PostWysłany: 16.04.2005 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zaptam tak:
czy wojsko wkoncu strzela z dziala na czolgu Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 16.04.2005 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w gta 3 nie, w gtavc tez nie, to pewnie gta sa tez nie

mam jeszcze jedno pytanko dotyczącej szkół jazdy jak np zdobedziesz brązowy medal to możesz go poprawić Question nawet kilka razy Question
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przemex
asshole
asshole


Dołączył: 11 Mar 2005
Posty: 161
Skąd: San Andreas

PostWysłany: 17.04.2005 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba można go poprawiac,no bo to było by bez sensu.Zdobędziesz brążowy a jak chcesz zdobyc złoty medal aby dostac wóz to go nie dostaniesz,bez sensu by było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Hacker
HackersCompany
HackersCompany


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 272
Skąd: Kuniów

PostWysłany: 17.04.2005 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem, ale czy ktos to przechodził by mi móc napisać na 100%
_________________
GG 5899916 - Pytania czy zażalenia ?
Seria Grand Theft Auto rzšdzi a szczególnie San Andreas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17.04.2005 21:34    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Dany test w szkole jazdy możesz robić ile razy chcesz, nawet jak zdobędziesz złoty medal... Bo jak zauważył przemex - to by było bez sensu :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group