GTA FoRuM
     

Kombajn - dla ozdoby?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 05.03.2005 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie ze nie mozna jako pasazer, przynajmniej ja nie moglem do niego wejsc, jesli tak bardzo chcesz sie przejechac to zapraszam na dach pojazdu, ale wystarczy zmodyfikowac col tramwaju, to nawet moznaby bylo na PS2 zrobic. A co do kombajnu to bedzie mozna garage editorem wybrac, ale chyba do ps2 nic nie zmodyfikujesz, chociaz Rolling Eyes , Ktorys z was (konsolowcow) moze podczepic kombajn pod traktor i zawiezc go do garazu, z wlasnych doswiadczen wiem, ze jesli pojazd ma zablokowane wejscie i sie go do garazu wsadzi to sie drzwi odblokuja (tak bylo w gta3 i vc, wiec pewnie w SA tez tak jest), jak ja bym mial tak dlugo PS2 i SA to juz dawno bym mial kombajn Very Happy , w VC mialem wszystkie pojazdy specjalne, nawet Washingtona czarnego z misji, w ktorej Cortez ucieka yachtem Very Happy

OFF: lothron(ik) lub maaarcel, macie Max Drive, standardowa memorke sony czy podrobe MC Question Razz Bo jesli bys mial Max Drive'a to bys mogl umiescic swoj save SA 100% jako exclusive, mysle ze niektorym by sie przydalo, dotad jedyna strona, ktora umiescila 100% do SA to www.gta-action.com jesli nie masz to sprzedaj swoja memorke i kup Max Drive nie jest drogi, i ma 16MB, wiec przemysl Arrow http://ultima.pl/itemnfo.php?id=2505 lub
http://allegro.pl/show_item.php?item=43886467
OFF2: maaarcel ty SA na 100% przeszedles Question

chyba Welcome adam Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05.03.2005 16:01    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak, tramwajem jeździć nie można, a z tym kombajnem i garażem spróbuję Smile Jak się uda to dam screena! Mr. Green

abstractman napisał:
lothron(ik) lub maaarcel, macie Max Drive, standardowa memorke sony czy podrobe MC Question Razz


Memorkę :/ Ale to i tak jakby ktoś sobie ściągnął tego save'a z naszej stronki to jakby go potem na memorkę przegrał? (bo zakładam że znaczna większość memorki posiada!)... Ale fajnie by było Mr. Green A tak wogóle... Nawet gdybym to kupił to jakbym przeniósł save SA 100% z memorki na Max Drive'a? Bo chyba się nie da? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 05.03.2005 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli da sie z memorki na memorke (sa dwa wejscia w ps2 na mc ofkoz), to sie da raczej z memorki do max drive'a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 05.03.2005 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam wersje slim i niewiem jak w dużych ale w mojej jest port USB to moge savy przez pamięć USB to kompa dawać Very HappyVery Happy np. Savy lub fotki robione z aparatu Cj-a

I potem ktoś to ściąga na swoje usb i jak ma wersje slim daje na swoje Memory Card

P.S - ja też mam Memory card
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 06.03.2005 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a masz pendrive/flashmemory (maaarcel) Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 06.03.2005 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzial ma tytul o kombajnie a nie nowosci techniczne PS2. Chłopaki mówcie o temacie zgodnym a co do tego ze trawajem nei mozna jezdzic jako pasazer to prawda? Nie no to jest przesada to w Mafii bylo lepiej tam mozna byla nawej kierowce trawaju zabic, zeby trawaj stanol.
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 06.03.2005 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam nie zjezdzaj z tematu Razz, w SA tramwaj nawet kierowcy nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06.03.2005 19:22    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

:/ I to wg. mnie jest bez sensu... Nie ma ani kierowcy, ani pasażerów, ani... przystanków! Nie ma! Jeździ w kółko San Fierro, po wyznaczonej trasie... Jest nawet pętla dla tramwajów (z zwrotnicą Mr. Green), ale on jąolewa... Dziwne to :/ Bleee... Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
adam733
sucka
sucka


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 289
Skąd: Zaręby City

PostWysłany: 09.03.2005 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a spróbujcie wskoczyć na dach trawaju, ciekawe!
_________________

POMYŚL ZANIM NAPISZESZ!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 09.03.2005 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam733 napisał:
a spróbujcie wskoczyć na dach trawaju, ciekawe!


heh właśnie wyżej chyba o tym mówiliśmy ale mniejsza z tym

da sie wskoczyć na tranwaj ale to nie to samo co być w środku lub nim kierować!

miejmy nadzieje ze w następnych seriach GTA będą jakieś tramwaje lub trolejbusy Very HappyVery Happy i da się nimi jeżdzić ;]


abstractman napisał:
a masz pendrive/flashmemory (maaarcel) Question


Nie mam SadSad ale tak jak mówie moge z memory card przelać dane na pamięć USB i potem ją do komputera. Jak narazie niepróbowałem jeszcze ale po co innego było by wejśćie USB?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.03.2005 20:58    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

off: Ja mam pendrive'a, ale nie działa Sad Ps2 go nie wykrywa :/ A szkoda, bo wtedy na GTAthegame byłby pierwszy w Polsce save do SA 100%... Eh, marzenia xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 09.03.2005 20:59    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
:/ I to wg. mnie jest bez sensu... Nie ma ani kierowcy, ani pasażerów, ani... przystanków! Nie ma! Jeździ w kółko San Fierro, po wyznaczonej trasie... Jest nawet pętla dla tramwajów (z zwrotnicą Mr. Green), ale on jąolewa... Dziwne to :/ Bleee... Razz

co?Question nie ma przystanków.. ehh. to dużo wad ma san andreas.. od premiery na ps2 juz sie tego troszkę nazbierało :/
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 09.03.2005 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no troche sie nazbierało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.03.2005 21:18    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Buahahaha!! A żeby was podręczyć to powiem jeszcze, że nasz tramwaj popchnie wszystko. xD Po prostu, jak ustawisz TIRa czy czołg na torach to tramwaj i tak go popchnie i będzie jechał dalej, cały czas tą samą prędkoscią... Razz

sdr napisał:
ehh. to dużo wad ma san andreas.. od premiery na ps2 juz sie tego troszkę nazbierało :/


maaarcel napisał:
no troche sie nazbierało


No nie wiem Razz E tam, tylko narzekać potraficie Mr. Green Pamietam, jak dostałem VC myślałem, że lepszej gry nie można zrobić... Ale San Andreas jest jeszcze lepsze xD I nie mówię, że nie ma wad... Ma, ale są one tak nie zauważalne, że przez pierwsze 2 (!) miesiące grania wogóle ich nie wykryłem... Dopiero po przejściu na 100% przyglądałem się bardziej szczegółom, ale "tych złych" również nie znalazłem za dużo... Na pewno jest mniej od VC, zreszta sdr, zobaczysz już z 3 miesiące! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 09.03.2005 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie jest zajętym fabułą to myśli sie tylko o misjach nie o wadach czy zaletach gry lecz gdy skończysz fabułe i zostaną ci zadania do 100% to gdy np. zbierasz podkowy lub robisz zdjęcia to powoli zaczynasz zauważać błędy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.03.2005 21:28    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak? Cool Ja do teraz nie widzę za dużo bugów (mimo, że gram już pół roku!)... No proszę... Wymień mi parę błędów nie licząc tych graficznych... Bo ja naprawdę nei wiem co :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 09.03.2005 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie mi chodzi o te graficzne Very Happy a ztych takich normalnych to ten tranwaj i mam jeszcze jeden taki wyszukany błąd ale w SF jak jedziesz i widzisz zamknięty szlaban ( ten od pociągów) i jak podjedziesz bliżej to sie otwiera a pociąg znika ;] w oddali mimo ze jedzie w twoją stronę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 09.03.2005 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozrozniajcie bug od zaplanowanego zrobienia tak przez tworcow (nie moglem dobrac slow i tak ....... wyszlo Rolling Eyes )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 10.03.2005 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abstractman napisał:
rozrozniajcie bug od zaplanowanego zrobienia tak przez tworcow (nie moglem dobrac slow i tak ....... wyszlo Rolling Eyes )

eee no nie gadaj że oni to zaplanowali... przecież GTA to trochę jakby "symulator życia" Confused a normalnie to pociągi nie znikają Razz przynajmniej ja nie wiedziałem Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 10.03.2005 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niby symulator życia, teraz jak w SA trzeba chodzić jeść itp. to troche już do THE SIMS jest podobne Very Happy

ale trzeba powiedzieć ze mimo tych drobnych błędów graficznych i tych drobnostek typu tego tranwaju czy pociągu to od VC do SA zwiększył się ''poziom'' ale nie trudności tylko tego ''życia w grze'' tak ze nieda sie pomyślec ze wcześniejszą wersią GTA było VC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group