GTA FoRuM
     

Moje screeny z Grand Theft Auto: San Andreas!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 26.02.2005 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuje dać z siebie wszystko to co uczyła mnie pani od polaka w redagowaniu tekstów RazzRazz a tak na serio to sie bardzo postaram by to dobrze wyszło

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 26.02.2005 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no liczymy na ciebie... Mr. Green informuj o postępach /bez odbioru
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03.03.2005 18:36    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No i co na to powiecie? Cool Mój pierwszy duży screen z SA na PS2Exclamation



Jak go zrobiłem? Nakręciłem 0.01 sekund filmu z gry, a następnie włożyłem go do prog., który jako JPG zapisuje pierwszą klatkę filmu! Very Happy Genialny jestem! Smile
_________________


Ostatnio zmieniony przez lothronik dnia 03.03.2005 19:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 03.03.2005 19:09    Temat postu: Re: :D Odpowiedz z cytatem

lothron(ik) napisał:
No i co na to powiecie? Cool

rozwaliłeś ramkę Mad

nie no Wink spoko. ale wydaj mi się że za dużo roboty.. :/ jakbyś tak chciał z 20-50 screenów zrobić to byś sie napracował :/
a szkoda czasu Razz lepiej jakiś text napisac Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03.03.2005 19:45    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

sdr napisał:
rozwaliłeś ramkę Mad


Już poprawiłem Wink

No tak, może i masz rację... Zostawię to i cały czas bedę pstrykał małe screeny! Very Happy Chyba, że będzie sytuacja wyjątkowa Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 03.03.2005 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no troche to duże szerze mówiąc sdr ma racje rób te co poprzednio bote są zbyt duże Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 03.03.2005 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh widizsz lothronik.. i jak tu wszystkim dogodzić Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 03.03.2005 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh.. Denise juz czeka Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Maclaim
sucka
sucka


Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 286
Skąd: włocławek

PostWysłany: 04.03.2005 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sdr napisał:
heh widizsz lothronik.. i jak tu wszystkim dogodzić Laughing


ale trzeba przyznać ze wyszło mu to bardzo dobrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04.03.2005 10:49    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Tak jak obiecałem... Ciekawostki San Andreas!

1. Duchy

Na cmentarzu Los Santos spójrz na północną ścianę (za kostnicą). Zrób to w godzinach od 20:00 do 6:00, a zobaczysz graffiti: „Families 4 Live”. Co się stanie kiedy przybędziesz tam inną porą? Napis zniknie! Czyżby duch matki CJ’a? Cool





2. Konkurencja – out!

Tak jak w poprzednich częściach GTA, tak i tutaj mamy kilka smaczków związanych z konkurencją dla dzieła Rockstar.

a) Podczas misji „Madd Dogg’s Rhymes”, jeden z ochroniarzy gra na konsoli w... Driv3ra! Przechodząc obok niego możemy dosłyszeć kilka ciekawych tekstów jak np.: „********** Tunner!” itd... Za dużo by wymieniać. Smile

b) Nad dworcem Unity Station (Los Santos) znajduje się duży banner. Co na nim jest? Reklama firmy śmieciarskiej... True Grime! Very Happy Każdy wie o co chodzi (nawiązanie do gry True Crime, potencjalnego konkurenta GTA).



3. Zabawy glin

Na podziemnym parkingu policyjnym w dzielnicy Preshing Square (Los Santos) możemy być świadkami ciekawej scenki. Mianowicie, dwóch policjantów znęca się nad... cywilem! Jeden cały czas go leje, zaś drugi się temu przygląda. I kto to mówi, że gliny nie są skorumpowane? Cool



4. W Back o Beyond straszy?!

Właśnie... To pytanie zadaje sobie każdy gracz posiadający San Andreas. Na tym obszarze możemy spotkać same dziwne rzeczy: skały w kształcie podków, latające i poruszające się bez kierowcy samochody. Niektórzy mówią, że widzieli tam Big Foot’a. Nikt jednak nie ma na to dowodu... A szkoda!



5. Powrót do... przeszłości! Smile

Może niedokładnie, ale w pewnym sensie. Chodzi mi o to, że w Angel Pine możemy znaleźć... mapkę Vice City! Smile Niedaleko miejskiego fast-food’a znajdziesz trzy kubły na śmieci. W dwóch z nich jest właśnie owa mapka. Do jej obejrzenia proponuję użyć aparatu, bądź snajperki.





6. Sklepik ZERO

Zero to maniak przeróżnych zabawek, a swój sklep ma w San Fierro. W środku, przy ladzie stoi stojak, na którym ujrzymy figurki z... Vice City oraz Manhunt’a! Niestety, nie można ich kupić. Sad





7. Tajemnice Gant Bridge

a) Na północ od mostu znajdziesz restaurację. Obok niej stoi tablica informacyjna. Dowiemy się z niej np., że most składa się z 11 tekstur i zajmuj 1,27 MB na płycie DVD. Przydatna informacja! Smile

b) Na szczycie pierwszej kondygnacji podtrzymującej most znajduje się ciekawa tablica (najlepiej wlecieć jet packiem). Napisane jest na niej: „Tu na górze nie znajdziesz żadnych Easter Eggów. Zawróć”. Jak pamiętamy, w Vice mogliśmy takiego Easter Egg’a znaleźć. Ciekawe...





8. CJ = Adam Małysz?

Na pustyni, w okolicach Arco Del Oeste (na szczycie góry) znajduje się bardzo długi tor rozbiegu. Wyskakując z niego, wykonamy najdłuższy skok w historii GTA (ok. 250 metrów!). Naprawdę warto, a do pomocy proponuję użyć auta z nitro.





9. „Magiczny” dźwig

Wejdź do podnośnika w rejonie Clown’s Pocket (Las Venturas), aby być świadkiem użycia mocy telekinetycznej. Razz Podnieś nim jedną ze stosu skrzynek leżących nieopodal. W czasie wciągania (mnie więcej w połowie) puść ją! Co się stanie? Będzie lewitowała! Very Happy Fajny efekt...





10. Władaj kosmosem

Jest to ciekawostka, która wystąpiła również w Vice City. Kiedy wycelujesz snajperką w księżyc i strzlisz... jego rozmiar zwiększy się! Wielkość jest osiem, więc do dzieła. Nie ma to jak randka przy pełni księżyca.





To wszystko! xD Mam tu jeszcze jedną ciekawostkę, ale to tylko błąd tekstury:

X. Ruchome piaski:



Ja Ci to potem sdr wyślę na maila, ale to jak zamięscisz posiadłości i biznesy... Bo za dużo by tego było! Mr. Green
_________________


Ostatnio zmieniony przez lothronik dnia 06.03.2005 19:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06.03.2005 14:38    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Dzięki adam Mr. Green Dobrze, że chociaż Ty jesteś, bo jakoś nikt inny tego nie skomentował Razz Jeszcze raz dzięki!
_________________


Ostatnio zmieniony przez lothronik dnia 06.03.2005 19:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 06.03.2005 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o oczywistych rzeczach sie nie rozmawia Cool Laughing , True Grime i Glendale'a widzialem (jak jeszcze nie gralem to myslalem ze do nich sie wejsc nie da Embarassed ) , a co do Driv3ra to nie zauwazylem w co on gra

Obrazek z ruchomymi piaskami sie nie wlacza, popraw to bo chcialbym zobaczyc Very Happy

OFF: <a href=http://gta-action.com/dlm/download.php?id=2591>[SPOILER] LC w SA</a>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06.03.2005 19:20    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

abstractman napisał:
a co do Driv3ra to nie zauwazylem w co on gra


Bo nie widać tylko słychać Mr. Green

abstractman napisał:
Obrazek z ruchomymi piaskami sie nie wlacza, popraw to bo chcialbym zobaczyc Very Happy


Już Mr. Green Oprócz tego nie działał jeszcze drugi screen u ZERO (punkt 6), ale też poprawiłęm Smile

A co do tego filmiku "Liberty City w San Andreas" to już go kiedyś oglądałem Very Happy Szkoda jednak, że w realu tam nie byłem, może w wersjii na pcta Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 06.03.2005 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego ja postanowilem ze ta misje zostawie sobie na innym save'ie zebym sobie w kazdym momencie wrocil, ale i tak zapewne doczekamy sie mostu do LC Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Shane
asshole
asshole


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 16

PostWysłany: 06.03.2005 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tego nawiedzonego samochodu da sie wsiasc?(moze bys se polatał Mr. Green )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 06.03.2005 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytaj wszystkie posty to bedziesz wiedzial Twisted Evil Exclamation Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07.03.2005 08:50    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No właśnie... Szkoda, że nie można wsiadać xD Fajnie by było se takim samochodem polatać... Znaczy to nie dokońca jest tak, że te auta latają... On po prostu spada z nieba! Razz

Ale jednak wolałbym spotkać Big Foot'a... Eh... Marzenia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 07.03.2005 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da sie wsiacs do tych stojacych Glendale'ow dam glowe ze wszedlem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07.03.2005 20:09    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj, robiąc screeny do "Maszyn Latających" natrafiłem na samolot, który zobaczyłem pierwszy raz w grze Mr. Green Masyzna ma imponujące rozmiary i... zresztą zobaczcie sami Very Happy











Nie wiedziałem, że taki kolos jest w SA Mr. Green Ciekawe ile jeszcze ta gra kryje przede mną niespodzianek Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
abstractman
wanksta
wanksta


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 507
Skąd: 400m na N-E od Adam(a)733

PostWysłany: 07.03.2005 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AT-400 bylem szybszy, wiedzialem o nim juz w piatek Arrow www.gtasazone.de.vu w dziale secrets Twisted Evil , myslalem ze o nim wiesz, szkoda ze latac nie mozna Sad Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> San Andreas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 6 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group