GTA FoRuM
     

[SA] Jak werbować ziomków...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23.02.2005 15:54    Temat postu: [SA] Jak werbować ziomków... Odpowiedz z cytatem

Ten problem dotyczy baaaaardzo dużej ilości graczy... Większość osób zatrzymuje się w misji "los deperados" i za nic nie może jej przejść! Nie dlatego, że nie posiada odpowiednich umiejętności (jest to końcowa misja w grze i przy tym bardzo prosta)... Powodem jest brak wiedzy o tym, jak werbować swoich ziomali! Chcę temu zapobiec dlatego też zakładam ten temat. Wyjaśnię w nim jak dokonać tego "cudu" (tyczy się oczywiście wersji na ps2 Razz):

Na początku znajdź gościa należącego do twojego gangu (gruby lub szczupły facet ubrany na zielono; najlepiej szukać na tych terenach los santos należących do Ciebie). Następnie namierz go (R1) i, na krzyżaku, naciśnij strzałkę do góry... Od tej pory taki delikwent będzie za Tobą łaził i "pilnował" dopóki nie zginie lub go nie zostawisz (np. odjeżdżając daleko autem). Resztę misji opisałem w mojej solucji.

No to by było na tyle Mr. Green Ten text można wrzucić do działu "gangi SA" i jak maaarcel wróci to poproszę go, aby może napisał jeszcze o wojnach gangów, bo tego nam brakuje Very Happy

Dziękuje za uwagę! Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 23.02.2005 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie musisz zamykać tego tematu... użytkownicy mogą go komentować Mr. Green
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24.02.2005 16:20    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No właśnie tak się zastanwiałem, ale jednak go zamknąłem... Może masz rację, niech Ci będzie Mr. Green Sorcia...

Dodam jeszcze, że ilość kumpli jaką możesz do siebie przyłączyć jest zależna od poziomu paska "respektu". Jak go podwyższyć?! Wykonywać kolejne misje fabuły głównej i podbijać tereny wrogich gangów. To wszystko Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 24.02.2005 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ilu gostków można zwołać przy pełnym pasku respektu?
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.02.2005 16:36    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze 7! Jestem pewien TYLKO na 95%, ponieważ ja zawsze działałem w pojedynkę! Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 25.02.2005 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednak chyba fajnie miec kogoś kto cię wspiera na akcjach, np podbijanie terenów Cool
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25.02.2005 19:52    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Znaczy wiesz... Uciążliwe jest brać więcej niż 3 gostków, chyba, że idziesz gdzieś blisko... Bo w jaki wóz ich pomieścisz?! Jedynym nadającym się pojazdem jest autobus, ale takie jeżdżą tylko w... Las Venturas!Exclamation A poza tym... Kiedy jadąc autem osiągniesz zbyt dużą prędkość, Twój kompan wyskoczy z samochosu i się zabije (bojaźliwy jakiś :/)... Kolejnym i ostatnim minusem jest fakt, iż kiedy ziomal, którego wcześniej przyłączyłeś zginie możesz stracić troszkę respa... No, ale cóż... Twój wybór Razz Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 25.02.2005 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieeee.... no nie gadaj że busy tylko po LV jeżdżą Shocked a z tym skakniem to mi się przypominają starsze części gta - jezdżąc taxi jak miałeś za duży damage to klienci uciekali Laughing
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26.02.2005 11:37    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

No ja tam widziałem tylko w LV, a poza tym wogóle nigdy busem nie jeździłem... Jakoś nie miałem okazji :/

Hehe... Ja w poprzednie części nie grałem, więc nie wiem Razz Ale z tym wyskakiwanie miałem też głupią przygodę w misji "los desperados"... Tam trzeba dowieźć trzech ziomków na "Unity Station"... No to ja werbuję trio i wsiadam do TAXI... Jadę, jadę i jadę, aż w końcu dojeżdżam na stację... Okazuje się jednak, że czerwony znacznik... ZNIKNĄŁ?! Nie wiem co się dzieje! A co się okazało?! Że jeden z ziomkó wyskoczył z auta, a trzebaa było dowieźć ich wszystkich... I przez chyba 15 minut kręciłem siępo LS i nie wiedziałem co robić :/ Bleee...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 26.02.2005 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh nieźle Mr. Green dobra chyba nikt nie chce komentować poradnika Razz zamykaj
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group