GTA FoRuM
     

GTA 3 - Problemy

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> GTAIII
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Mur
asshole
asshole


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Liberty City

PostWysłany: 03.11.2005 13:53    Temat postu: GTA 3 - Problemy Odpowiedz z cytatem

Mam problem(y) ze... znalezieniem samochodu aktywujacego misje "Multi-story mayhem". To jest druga misja terenowa na Stauton (pierwsza to "A ride in the park"). Moze ktos pamieta gdzie on byl (bo szukam i szukam i kurcze znalesc nie moge Sad ) ?
_________________
GTA - 2/6
GTA LONDON '69 - 1/4 (Wink)
GTA LONDON '61 - X
GTA 2 - 2/3
GTA 3 - 96% (w toku)
GTA VC - 99% Sad
GTA SA - 100% Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
/CJ053/
asshole
asshole


Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 3

PostWysłany: 03.11.2005 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód aktywujący tą misję to Stallion na parkingu. (który? cholera, nie wiem :<) Trzeba wejść do niego i wjechać nim POD parking, wysiąść i wsiąść jeszcze raz, a misja się włONczy Very Happy. [misji nie przeszedłem, ale czytałem, że to (chyba) tak trzeba Very Happy]
_________________
It's not a act, this is fact, this is how I'm programmed
This is me, what I'm about, this who I am motherfucker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Mur
asshole
asshole


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Liberty City

PostWysłany: 03.11.2005 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa... THX... A nie wiesz moze jak mam wjechac POD parking, bo wjazd do gory - tak ale zjazd na dol - nie.
_________________
GTA - 2/6
GTA LONDON '69 - 1/4 (Wink)
GTA LONDON '61 - X
GTA 2 - 2/3
GTA 3 - 96% (w toku)
GTA VC - 99% Sad
GTA SA - 100% Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Mur
asshole
asshole


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 24
Skąd: Liberty City

PostWysłany: 09.11.2005 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... przeszedlem. chamsko latwa misja, tylko glupio zrobili ze trzeba wyjechac przed wyjsc i wejsc (troche trudno na to wpasc Very Happy). (sorry ze pisze post pod postem ale chyba zrozumiecie ze to lepsze niz pisac nowy temat a tak to nikt edita by nie zauwarzyl)
Zeby nie pisac nowego tematu... mam problem z misja "Gripped!" (misja terenowa w Shoreside Vale). Tyle ze caly problem polega na tym ze nie wiem jak mam ja przejsc, bo nie wiem ktoredy mam jechac. jak ktos pamieta to prosze o pomoc Smile . (juz wiecej nie bede na pewno w tym temacie pisal nowych problemow bo do 100% zostalo mi "Gripped!", "Paramedic" i "The Exchange" a to 3 juz kiedys przeszedlem Razz a chce teraz przejsc jako ostatnie Laughing)
_________________
GTA - 2/6
GTA LONDON '69 - 1/4 (Wink)
GTA LONDON '61 - X
GTA 2 - 2/3
GTA 3 - 96% (w toku)
GTA VC - 99% Sad
GTA SA - 100% Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> GTAIII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group