GTA FoRuM
     

więcej luda. jak?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> FoRuM / Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 09.10.2005 17:18    Temat postu: więcej luda. jak? Odpowiedz z cytatem

ostatnio pozycja GTG na polskiej scenie ewidentnie uległa pogorszeniu ;/ postanowiłem że należy przesięwziąć jakieś środki aby tą sytuację polepszyć. jednak jak wiadomo od pomysłu do celu daleka droga. czy ma ktoś any ideas co zrobić żeby naszą stronę odwiedzało "więcej luda"? czekam na sugestie - realistyczne daro.
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 09.10.2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roznosić ulotki ; o

może trzebaby nawiązać współpracę z jakimiś PORZĄDNYMI serwisami (tak jak to kiedyś było z _R). nie mówię oczywiście o Gtagites i innym tego typu gó*nie
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.10.2005 17:42    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

Cytat:
może trzebaby nawiązać współpracę z jakimiś PORZĄDNYMI serwisami (tak jak to kiedyś było z _R). nie mówię oczywiście o Gtagites i innym tego typu gó*nie


z Wikipedią... ;o

Ale tak serio - to jak da się nowe gtg5 to można powrzucać reklamy na forach itd... ;x Potem da siereklamy w TV, ale to może kosztować - więcej niż serwer... ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 09.10.2005 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wymiana buttonów z innymi serwisami (niekoniecznie o tematyce GTA, może być np. coś o warcrafcie, painkillerze czy nawet TES)
- Obszerny dział download ze skinami, ciuchami, wozami, a także większymi modyfikacjami do GTA
- Reklama (np. podawanie linka do gtg w sygnaturkach na innych forach)
- Jakiś świeży pomysł, coś czego jeszcze nie było. Ostatnio myślałem o folderach turystycznych dotyczących każdego miasta z GTA (poza tymi z 2d, tak daleko niestety nie sięgają moje możliwości ;p) Tak, wiem, ze coś podobnego się chyba ukazuje (ukazywało?) na _R, ale jakoś biednie i powoli tam to szło.
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 09.10.2005 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Shaksorujmy" (Very Happy) wszystkie pozostałe serwisy o GTA! A tak serio to trzeba zadbać o współprace z innymi szanującymi się serwisami... Jak powiedział metzen.. Przydałby się duży download! NO I CYKLICZNY KONKURS - coś w stylu RSC i SotW Smile Mógłbym obmyślić plan Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09.10.2005 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martin napisał:
NO I CYKLICZNY KONKURS - coś w stylu RSC i SotW Smile Mógłbym obmyślić plan Smile


Na co komu plan bez pomysłu? Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 09.10.2005 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie noooo... trzeci konkurs w kraju na najlepszy screen xD bez przesady. poza tym zre sporo miejsca na serwie a my nie mamy 1GB. co do współpracy z _R to nie mam nic przeciwko, tylko zauważcie że to oni pierwsi wywalili nasz button Cool

o "folderach" możnaby pomysleć. ja sam mam jeszcze w zanadrzu 2 rezerwowe WIELKIE pomysły, tylko nie wiem co z tego wyjdzie - jeden bardziej realistyczny, a drugi to już szkoda gadac (dużo pracy i prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu marne :/ ). gdybym miał serw w domu to zacząłbym przeobrazać gtg w portal (darmowe maile, hosting, itp xD), ale nie mam.

po odpaleniu (no dobra - lothronik już się wygadał Evil or Very Mad ) GTG5, chciałbym ostatecznie reaktywować IGF oraz nJOY, a potem to się zobaczy. zresztą pierwszy ^^^ pomysł jest częścią nowego nJOY'a Razz
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daronfsu
sucka
sucka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 272
Skąd: Daleko...

PostWysłany: 09.10.2005 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mojego pomysłu raczej nikt nie zaakceptuje... w ogóle mam coś do postsunięcia, no ale jak już mówicie, że będzie gtg5 to to nie większego znaczenia... chociarz nie wiem jak to będzie wyglądało tzn.? nowy skin, nowe logo?


No dobra powiem te żeczy które WEDŁUG MNIE można by było zmienić:

Tak jak martin wspomniał "download" ja nie macie dużego serwa to przynajmniej skormy, ale ma być.

A teraz to w wziązku gry-online... chodzi o rekalme czy nie można by jej gdzie indziej przesunąć? logo w ogule jest nie widoczne zlewa się z tłem... ja bym powiększył i zmienił logo, a reklame gdzieś w inne miejsce...

Shout-box nie podoba mi się to przewijanie chciałbym żeby od razy było widać ze 5 wypowiedzi a nie przewijanie.

Artykuły o klasyce i advence jest ich bardzo mało trzeba załatwić redaktora o klasyce...

Jak już wspomniałem w shoutboxie podświeżać obrazki broni, aut itd.

Ład i porządek... poprostu trochę te artykuły źle poukładane i linki np. równomiernie

|||| to tyle z mojej strony, to jest tylko moje zdanie nie wiem jak wy uważacie...
_________________
Miło mi było wśród was, lecz pożegnania nadszedł czas... wszystko co do was mówiłem, mówiłem szczerze, nikomu się nie podlizywałem ani nic w tym stylu...


Ostatnio zmieniony przez Daronfsu dnia 09.10.2005 19:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 09.10.2005 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym, że będzie GTG5 to lothronik już dawno powiedział Very Happy

=========EDIT==========

Daron wymienił takie "kosmetyczne" rzeczy do poprawienia, które umilą/poprawią czas spędzony/sprzedany na GTG! Jednak ten ktoś musi wejść na stronę! A WIĘC POZOSTAJE REKLAMA Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj_link
Godfather
Godfather


Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 364
Skąd: Mragowo

PostWysłany: 09.10.2005 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- DOWNLOAD, DOWNLOAD i jeszcze raz DOWNLOAD
- synchronizacja forum i silnika strony (użytkownicy itp.)
-- avaty
-- kolorowe i/lub graficzne nicki
- nowatorski lay
- zgłosić się do jakiegoś konkursu lub coś w tym rodzaju
- organizować jakieś konkursy
- zsiomalić się z jakimś szanowanym serwisem o GTA (typu GTAGaming :o)

i na koniec takie wyjechane:
- zrobić stronę we fleshu :F (na maxa dużo pracy i zjechane przegladanie na wolnym necie)
- jakaś klimatyczna muzyka podczas przeglądania www

mnie się nie pytajcie - ja tu tylko pracuje
_________________
xxx REGULAMIN FORUM xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 09.10.2005 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha - download nie może być tylko dla zarejestrowanych. przy dodawaniu pliku powinno się wybierać: plik dla wszystkich czy dla zarejestrowanych. przy ściąganiu pliku może wyskoczyć pop-up "wejdź na forum", "zapraszamy na irc: #gtathegame" itp.

przy wchodzeniu na stronę też jakieś widoczne zaproszenia na forum i tak dalej.
jeśli ludzie zaczną pisać na forum albo wchodzić na irca to jakoś się z serwisem zwiążą.

a co do prop. linka:
możnaby zrobić takiego skecza (lol) jak przy stronie oficjalnej GTA - możesz wybrać sobie wersję strony: a) wypasiona, na szybkie łącza, albo b) normalna, dla np. modemów (złoo)


aha! wiem! można by, jak mówi link, zsynchronizować 4um ze stroną (i z ircem-joke), wyrzucić rangi za ilość postów a wprowadzić za punkty. Za pisanie na forum, komentowanie newsów na stronie, nadsyłanie newsów, i ogólnie odwiedzanie strony otrzymywałoby się jakieś rangi. czyli, powiedzmy, za 1 post otrzymuje się 0,2 punkta. za komentarz 1 punkt, za 1 aktywny pobyt na stronie dłużej niż np. 5 min
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 10.10.2005 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
za 1 aktywny pobyt na stronie dłużej niż np. 5 min


Chyba trudno to będzie zrobić?

Jak dla mnie punkty są nie potrzebne, bo przez ludzie będą nabijać ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10.10.2005 19:29    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

;] hehe - link, hpk, martin, lol. xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
martin
wanksta
wanksta


Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 601
Skąd: Jarocin (Wielkopolska)

PostWysłany: 10.10.2005 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kto to mówi ? Confused A kto sobie nabił tyle postów? Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lothronik
homeboy
homeboy


Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 1042
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10.10.2005 19:35    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

;o

Tak, chce sobie do 1000 nabić... ;x

Aaa... Co do pomysłu hpk, jeśli chodzi o download. Jestem jak najbardziej za. Ale zrobić ten pop-up możaby w ten sposób, że osobie zarejestrowanej wyskakiwałby co 5 ściągnięty plik (lub wyskoczył tylko raz, za pierwszym pobraniem), a osobie niezarejestrowanej - za każdym ściągniętym. ;f

Wiem, że gadam jak upity, ale cóż - z anglika wróciłem. xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 10.10.2005 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin i mod (a co) miałby możliwość odejmowania punktów jakiemuś yebanemu spamerowi x]
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> FoRuM / Serwis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group