GTA FoRuM
     

[sa] stowaway (pomocy)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeSKa
asshole
asshole


Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Wołów

PostWysłany: 03.09.2005 15:34    Temat postu: [sa] stowaway (pomocy) Odpowiedz z cytatem

Ludzie, pomocy, nie wiem co mam robić.... jestem na swoim lotnisku, gdzie przylatuje jakieś FBI czy coś w ten deseń, ładują co sie da a ja mam wjechać motorem do samolotu... Problem polega na tym, że już tydzień do niego wjeżdżam i wjechać nie moge Confused już mnie krew zalewa.... co mam zrobić.... nawet nie moge sie zbliżyć do tego samolotu.... HELP ME Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filemoniusz
asshole
asshole


Dołączył: 06 Maj 2005
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03.09.2005 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czemu nie mozesz do niego dojechac? Nie opisales dokladniej... Jesli dlatego ze jedziesz za wolno to sproboj jechac na wheelie czy jak to sie pisze Smile Na jednym kole xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeSKa
asshole
asshole


Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Wołów

PostWysłany: 03.09.2005 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, spróbuje... fakt, nie moge wjechać bo nie moge go dogonić....

P.S Niestety whelly nic nie dało, dalej nie moge wjechać do samolotu, wciąż mi ucieka Evil or Very Mad

Sorki, ale jestem tu nowy i nie wiedzialem co do czego.... wszak dalej prosze o pomoc w tej sprawie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Poczytałem wasz post na temat tej misji... i powiem tak, chciałbym zobaczyć jak wy to przechodzicie bez jakichkolwiek cheatów....

Edit by Fala : na przyszłośc edytuj posty i nie pisz jednego pod drugim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mistrz
asshole
asshole


Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 73
Skąd: San Andreas

PostWysłany: 03.09.2005 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłeś edytować tamtego posta a nie pisać posta pod postem :/
Dużo osób nie może wjechać do samolotu. Ja naprzykład wjechałem za pierwszym razem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeSKa
asshole
asshole


Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Wołów

PostWysłany: 03.09.2005 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczytałem że tamten jesat zamknięty bez możliwości edycji wiec chyba nie mogłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 03.09.2005 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dziale Help jest pełno tematów o misji Stowaway, zajrzyj tez do solucji na stronce http://www.gtathegame.net/dzial.php?nr=66 , a propo misji rusz motorem zaraz po cutscence i jedz lewą stroną, zeby nie wpasc pod beczki, dopiero pozniej właduj sie do samolotu, proste Cool

Ostatnio zmieniony przez Fala dnia 03.09.2005 17:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hapeka
all star
all star


Dołączył: 31 Maj 2005
Posty: 525
Skąd: nie mam zdania

PostWysłany: 03.09.2005 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój sposób: zaraz po tym jak zaczynasz kontrolować motor, jedziesz trochę w lewo (ale nie za ostro, tak żeby jechać prawie równolegle z samolotem), przecinasz linię lecących beczek, wtedy wyrównujesz i popieprzasz równolegle z samolotem. wtedy możesz podnieść się z motoru (standardowo chyba NUM9 albo NUM8) i jechać prosto do włazu.

jeśli samolot porusza się nieprawdopodobnie szybko, i niemożliwym jest dogonienie go, to możliwe że to przez to że masz najwyższe ustawienia grafiki - rozdzielczość itp. zmień na najniższe ustawienia i spróbuj znowu.
_________________
Byłaś naprawdę fajną dziewczyną
i było nam razem naprawdę miło.
Lecz tamten to chłopak był bombowy,
bo trafiał w dziesiątkę w strzelnicy... sportowej.

xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sdr
padrino
padrino


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 908
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 03.09.2005 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo osób ma z tym problem. zeby moto miał lepszego kopa naciskaj pulsacyjnie (aczkolwiek bardzo szybko) klawisz odpowiedzialny za stoppie... wtyedy pcj przyspiesza momentalnie. dodatkowo możesz obnizyc jakoś grafy (jak już wspomniał hapeka). zalecane jest też wykonywanie misji w nocy, po 24:00

edit by hapeka: oczywiście w nocy w grze x]
_________________

*** REGULAMIN ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeSKa
asshole
asshole


Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Wołów

PostWysłany: 04.09.2005 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przeczytałem ta wasza solucje, czy jak to sie tam nazywa, to nic mi sie nie udaje... A ta wasza pomoc tez na nie wiele sie zdala.... mam grafe na minimum( bo nie wiedziec czemu moj komp nic innego nie obrabia, a i tak sie przycina...) szlak mnie juz trafia... ten samolo jakos nie naturalnie mi ucieka, a kazda proba go dogonienia konczy sie tak samo.... spierdyla mi.... juz nie wiem co mam zrobic, zaden z waszych sposobow jak do tej pory nie zdal egzaminu... nie probowalem jeszcze tego robic po 24, choc nie wiem jakie to moze miec znaczenie, ale tonacy brzytwy sie chwyta Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fala
sucka
sucka


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 299

PostWysłany: 04.09.2005 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli sie nie udaje, mozesz podrzucić save w tym http://forum.gtathegame.net/viewtopic.php?t=422 temacie, save wrzuć na www.rapidshare.de i podaj link do niego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DeSKa
asshole
asshole


Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Wołów

PostWysłany: 04.09.2005 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam sprawe, może mi ktoś przesłac Save'a ze skończoną misjąQuestionQuestion Tylko tą, reszte sobie jakoś poradze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(: Metzen :)
punk
punk


Dołączył: 09 Lip 2005
Posty: 378
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 04.09.2005 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj newsa z sacepackiem San Fierro + Pustynie na stronce xE

Edit by Fala : albo w temacie z savami Cool
_________________
GTA Liberty City
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum GTAthegame.NET Strona Główna -> (+) Help Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Modified by sdr special for GTAthegame
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group