Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 02:20
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika hifton
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
hifton
Problem The Meat Bussiness · napisany: 30.06.2008 17:12
Dzięki. I nie ma co sie dziwić. Używam tylko HESOYAM na naprawe samochodu a wcześniej nie robiłem misji tylko sie bawiłem więc to nie dziwi. Kiedyś miałem ponad 5 tysięcy... A u mnie zawsze sie gra wczytuje i jeszcze nigdy nie mialem problemu z niewczytywaniem sava.
Problem The Meat Bussiness · napisany: 30.06.2008 12:14
Jade z Rosenbergiem do rzeźni. Zaczyna sie jadka. Rozwalam wszystkich. Gdy zastrzele ostatniego mafioza gra się wyłącza. Prosze niech ktoś mi przejdzie tą misje. Oto save: SAVE
Prosze niech ktoś mi przejdzie tą misję, zapisze grę po przejściu i wstawi na speedyshare.com i niech da link na pw albo w temacie.. To jest misja w kasynie Caligula's.
Problem z misją Mike Toreno · napisany: 30.06.2008 11:56
Wkońcu mi sie udało. Zrobiłem tak jak mówił adk. Tylko, że teraz mam problem z misją The Meat Bussiness. Gdy zabijam ostatniego członka mafii gra się wyłącza. Może mi ktoś przejść tą misje? Jest to misja w kasynie Caligula's. Oto save http://www.speedyshare.com/750378130.html . Jeżeli można to przy okazji prosiłbym o przejście misji z "Z".
Problem z misją Mike Toreno · napisany: 29.06.2008 10:25
Ide do Jizziego. Później wsiadam do wozu z T-Bonem. Mówi żeby jechać na plac budowy do Doherty. No to jade. No to wtedy mówi żeby jechać do doków. To wtedy tam jade. Noi wtedy mowi zeby jechać na lotnisko. Jadę tam. Znajduje wana. Biorę snajperke przestrzelam wanowi opony. Zabijam obu motocyklistow. Następnie podchodze bliżej i wan rusza. Chcę zabić kierowcę ale nie mogę. Wsiadam do wozu z T-Bonem. Wan zatrzymuje się w pewnym miejscu. Gdy podjade pisze: "Misja nieudana. Toreno nie żyje."
Co mam zrobić żeby przejść tą misje? Prosze o pomoc.
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 02:20
·
Obecnie forum przegląda 10 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 10 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies