Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 22:06
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika CryFan2
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
CryFan2
Polishgf 24/7! ! · napisany: 10.04.2008 13:05
Jeżeli będziesz miał własne forum i ktoś będzie Ci się rejestrował tylko po to tylko aby zaśmiecić forum jakimś serwem, na który i tak na pewno nikt nie wejdzie to może zrozumiesz.
Crysis · napisany: 07.04.2008 19:24
guerrero napisał:
niektórzy są sceptycznie nastawieni zauważyłem ,wiem że się nie wysiliłem pisząc tego oto posta sorry w tym momencie to nadrabiam:


Akcja gry ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to na małej tropikalnej wysepce rozbija się niezidentyfikowany obiekt latający pochodzenia pozaziemskiego. Północna Korea jak również Stany zjednoczone wysyłają swoje floty, by sprawdziły jego pochodzenie. Okazuje się, że na wyspie wylądowali kosmici, którzy aby przeżyć muszą przebywać w temperaturze ujemnej. Dlatego też przy pomocy specjalnego działa dużej mocy stopniowo zmieniają wyspę w lodową skorupę. Mamy więc wojska dwóch zwaśnionych nacji oraz przybyszy z kosmosu, a zatem bardzo niestabilną i trudną sytuację. W całym tym zamieszaniu znajduje się Jake, główny bohater Crysis.

Jedną największych zalet gry jest obszar na jakim toczą się nasze przygody, czyli wyspa o zróżnicowanej topografii terenu i porośnięta bujną roślinnością. Dzięki silnikowi CryEngine 2, autorom udało się uniknąć dzielenia jej na przeróżne poziomy ograniczone niewidzialnymi ścianami czy przeszkodami. Zatem w każdym momencie rozgrywki cały jej obszar stoi otworem. Na dodatek całość zrealizowano w robiącej duże wrażenie oprawie wizualnej (wsparcie DirectX 10 i shader model 4.0) oraz włożono dużo wysiłku w to, aby otoczenie było w pełni interaktywne – każdy element można poruszyć i zniszczyć. Dynamicznie zmienia się położenie słońca ze wschodu o świcie do zachodu o zmierzchu, chmury i duże skały rzucają odpowiednie do pory dnia cienie itd.


guerrero, kocham Cię.
ale, ty to napisałeś? bo na tym forum jest to samo, tylko dłuższe chyba...
http://www.nvision.pl/forum/lofiversion/index.php/t23572.html
(wiem, nie chce mi sie dawać bbcode)

Cytat:
unobserved dobrze gada. Albo piszecie o Crisisie, albo nie nabijacie sobie licznika postów.

Hmm..., cholernie sie ***iam jak ktoś pisze crisis. Pisz lepiej kryzys.

Cytat:
***isz fleki. Panu queue zapewne chodzilo o niesamowicie ***isty poziom posta autora tego tematu. Zaraz ja zaloze temat "ps3 fajna konsola co o niej sadzicie". Aha i jeszcze ten trzymajmy sie ramy bo sie posramy.


Chodzi Ci o wielkie litery? Jeżeli ktoś napisze tylko jedno/dwa zdanie i to bez dużych liter czy tam bez kropek, przecinków itp. to już post uważany jest że nie trzyma poziomu (a tutaj w ogóle jest jakiś poziom?).

założę się że gdyby koleś napisał o innej grze (tzn. na konsole) to nikt by nie zwrócił uwagi mu. Tym bardziej zagorzali konsolowce czy tam fanboje jak wy. (tak, mam xboxa360 żeby nie było że pisze to ze względu na to że nie mam żadnej konsolki)
(jeżeli kogoś te słowa uraziły, a na pewno uraziły, to zignorujcie te 3 powyższe linijki)

Nie jestem jakimś zagorzałym fanem crysisa, ale to wszystko dla was (nick, sygna,av)
moje kochane kikoo.
:)
Crysis · napisany: 07.04.2008 16:02
(offtop) Kto myślał ze to ja napisałem ten temat?
Trailer IV Breakdown by Lazlow · napisany: 28.03.2008 14:27
Kawał dobrej roboty.
Oczywiście doceniam to, tylko dla mnie po prostu są bez sensu takie analizy.

heh, przeczytałem (tzn. obejrzałem) tą analizę jeszcze nie oglądając trailera..lol.
GTA: Stunt Drift Site | · napisany: 22.03.2008 20:57
Kolejne konto tylko po to aby napisać jeden temat z linkiem do strony. : /

Nie wróżę przyszłości dla tej twojej strony, powodzenia.

/edit, proszę, nie odpisujcie tzn. nie nabijajcie sobie postów (jak ja).
[RP] PolishGF 24/7 · napisany: 21.03.2008 22:54
Oj, nie nabijać postów sobie typu "spierdalaj itp."
Coś od siebie: ***dalaj, nikt nie chce grać na twoim zakichanym serwie.
Zmniejszenie MHz · napisany: 17.03.2008 16:07
fan_GTA napisał:
dobra problem rozwiązany, jednak warto zostawić temat otwarty, bo ktoś może być w podobnej sytuacji, co ja


Ok, ale co to mu da? Przecież w tym temacie nie ma odpowiedzi na twój problem, jak ktoś będzie miał podobny problem to założy ten temat, chyba jednego posta będzie sobie mógł nabić :).
Breaking the Bank - problem · napisany: 16.03.2008 18:48
W GTA SA grałem xlat temu, więc już nawet nie pamiętam tej misji. Spróbuj poczekać aż zadzwoni, np. pójdź do kasyna, czy po mieście pojeździj.
Breaking the Bank - problem · napisany: 16.03.2008 18:36
"Nazwa: Breaking The Bank At Caligula’s
Nagroda: 100.000$ i Respekt+

Misję będziesz mógł rozpocząć dopiero po uzyskaniu karty magnetycznej od Millie. Powinna do ciebie zadzwonić żebyś przyszedł do niej i odebrał jej kartę. Jeśli już to uczyniłeś to misja stoi dla Ciebie otworem. Zadzwoni Woozie, który powie, że macie się spotkać przy kasynie Caligula. Udaj się tam jak najszybciej jakimś pojazdem. Gdy wejdziesz do środka będziesz miał 5 minut na wpuszczenie swoich ludzi do środka. Idź do drzwi zaznaczonych na mapie i otwórz je za pomocą karty magnetycznej. Zejdź na odpowiedni poziom gdzie znajdują się generatory. W ścianie znajduję się szyb wentylacyjny. Wrzuć do niego granat gazowy. Idź dalej na korytarz po lewej stronie. Ruszaj do magazynu. Okaże się, że brama się zacieła. Bierz wózek widłowy i używając klawiszy NUM 8 i NUM 2 otwórz bramę. Teraz podążaj za ludźmi Wooziego. Uważaj na strzelających ludzi. Gdy dotrzesz na miejsce Zero powie Ci, że musisz wysadzić generatory. Bierz ładunki wybuchowe i idź we wskazane miejsce. Gdy dotrzesz, podłóż bomby i oddalając się na odpowiednią odległość odpal ładunek. Teraz wracaj do swoich ludzi. Jeśli napotkasz opór, zrób z nimi co trzeba. Po dotarciu na miejsce obejrzyj cut-scenkę i oczyść korytarz z wrogów, aby Twoi ludzie mogli przejść. Idź w stronę ciężarówki. Twoi ludzie odwiozą forsę a Tobie pozostanie już tylko wydostanie się z kasyna. Musisz dostać się na dach budynku. Idź po schodach zabijając ludzi FBI. Gdy znajdziesz się na miejscu weź spadochron i skacz z dachu. Postaraj się wylądować na dach stojącego niedaleko hotelu i wsiąść do helikoptera. Jeśli ci się nie uda bierz jakiś samochód i ruszaj w stronę swojego lotniska. Gdy tam dotrzesz będziesz mógł cieszyć się z ciężko zarobionych pieniędzy. To już koniec misji w LV."
- źródło (gtasite.pl)

google.pl przyjacielem twoim.
Muza · napisany: 13.03.2008 16:31
Oh, a już myślałem że nie ma na tym forum anty-fanów techno.
Meeting polskiej sceny GTA · napisany: 12.03.2008 22:55
Spaker napisał:
(...) ((metafora xD)) (...)



aktualizacja do wersji pl · napisany: 12.03.2008 20:58
Oj, przykro mi ale tutaj nie możemy tobie pomóc jeżeli masz pirata.
Meeting polskiej sceny GTA · napisany: 11.03.2008 22:10
...o jakieś 8 lat.
Nahype'owane GTA. · napisany: 11.03.2008 21:04
Kruk napisał:

dla mnie prawdziwa seria to taka, która ciągle ewoluuje.

Dobrze powiedziane, zapisze to. : )
aktualizacja do wersji pl · napisany: 11.03.2008 21:01
Poszukaj jakiegoś innego spolszczenia. Lub ściągnij najnowszą łatke do III, pewnie masz starą wersje.
Nahype'owane GTA. · napisany: 11.03.2008 15:45
Po prostu ktoś pomyślał że to kolejny temat w stylu jakiegoś "fana gta." (bez urazy
Muza · napisany: 10.03.2008 19:01
Queue napisał:
a ja nie chce radia.

To najzwyczajniej nie pisz w tym temacie.
Nahype'owane GTA. · napisany: 10.03.2008 17:31
Z każdym ostatnim gta rosną wymagania graczy, więc bardzo ciężko dogodzić komuś kto grał w pozostałe części.

No niestety u mnie IVka ma minus na wstępie za grafikę.

Rockstar poniwien się wstydzić że daje coś "screeno'podobnego" i jeszcze dodaje to tego logo IV.

misja NEW MODEL ARMY · napisany: 10.03.2008 17:26
fan_gta pomyśl, koleś już nie chce aby ktoś mu przeszedł (chyba uznał iż psuje mu się zabawa,chce mieć satysfakcje że przejdzie sam) ,
a ty jemu trainera dzięki któremu na 70% pozostałe misje też przejdzie?
misja NEW MODEL ARMY · napisany: 09.03.2008 21:11
Hahah, niezły koleś.
Nahype'owane GTA. · napisany: 09.03.2008 20:17
Albo będzie hitem albo klapą wątpię aby było średniawe. Myślę że będzie hit.
Muza · napisany: 09.03.2008 17:00
Mustafa napisał:

San Andreas - lata 90's - rock(a nawet metal) i rap

Metal, : o od kiedy?
Albo bardzo rzadko grałem w gta sa i nie słyszałem żadnego metalu, albo po prostu na muzyce się nie znam.
Muza · napisany: 09.03.2008 16:10
Szczerze?
Gdyby większość utworów była techno, to bym chyba nawet IV nie zainstalował.
Meeting polskiej sceny GTA · napisany: 09.03.2008 16:07
Kruk, twoim tokiem myślenia to nawet bym neta nie montował. Bo po co? Są koledzy.

Kruk:"Dlatego właśnie warto by zobaczyć tych ludzi, których się zna jedynie ze strony internetowej." -

Ale nie aby jechać przez całą polske by tylko zobaczyć kogoś w realu. Przyznam gdybym miał bliżej i znał konkretny powód spotkania to przyjechałbym.

Tą strone odwiedzam od kilku miesiecy, a zarejestrowałem się tu niedawno. Być może dlatego nie jestem przywiązany do was tak : )
Nie mam chęci poznania nikogo, nie szukam przyjaciół, gdyż ich mam wystarczająco. Kruk, proszę Cię, nie obraź się. Ale spytam się: Masz kolegów (w szkole domu itp.)?
Muza · napisany: 09.03.2008 13:41
Więcej cięższej muzy chciałbym aby było, lecz to mogłoby zepsuć klimat gry. Nie lepiej dać to do hydeparka?
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 22:06
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies