Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.05.2024 20:20
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika hubeX
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
hubeX
Poor Milioners 4 · napisany: 28.05.2008 20:11
A możecie trochę się bardziej rozpisywać bym wiedział ,jakich błędów na przyszłość nie robić?
Poor Milioners 4 · napisany: 26.05.2008 23:43
Tak ,zgadza się."Czwóra" jest mniej śmieszna od jej poprzedniczki - moim zdaniem najbardziej zabawnej.Ta część jest takim końcem ,takim pożegnaniem :p

Ps.
Cytat:
Jednak czytanie dialogów w filmach z GTA to już nie to samo, co kiedyś...


Tzn?
Poor Milioners 4 · napisany: 26.05.2008 21:45
Ostatni odcinek z serii Poor Milioners czyli historii opowiadającej o dwóch kloszardach o nie słychanym jak dotąd szczęściu.

Youtube: http://pl.youtube.com/watch?v=YA1XZ2lnvJE&fmt=18

Filefront:
Klik!


Dołączyłem do na końcu linku &fmt=18.(Film może się długo ładować)
Bez &fmt=18 powino być normalnie.
Screeny na życzenie · napisany: 05.05.2008 14:30
Jeśli można oczywiście to prosiłbym o zdjęcie z helikoptera (gdzieś w nocy ,wysoko)
P90 · napisany: 14.04.2008 16:01
Kłóciłbym się..Zresztą zaraz sprawdzę..

A no rzeczywiście na statystykach ale w grze ma z pewnością większą siłę a jak nie to sprawia takie wrażenie.

Ale co to ma do tematu?
P90 · napisany: 13.04.2008 13:21
p90 strzela jak desert eagle z prędkością uzi.Szybsze jest nawet od noża na kontakt (w COD4).Tak więc nawet początkujący gracz z p90 może pokonać tego najlepszego ,a jakby grali nią ci najlepsi to by w ogóle nikt by się nie pograł.

P90 · napisany: 12.04.2008 12:28
takim trochę offtopem wniosę ,że np. w grze Call Of Duty 4 p90 to broń dla tzw. nie udolnych fizycznie i psychicznie zarazem..

sorry za offtop już spadam..
Poor Milioners 3 · napisany: 16.02.2008 12:32
GTAfilms.com znam ,byłem tam użytkownikiem ,robiłem co miesięczne dotacje ,by strona przetrwała dłużej ,ale cóż.Nie ja wymyślałem nazwę tej naszej strony ,no i nie chce mi się już kłócić :p..
Poor Milioners 3 · napisany: 16.02.2008 02:17
po 1. gtafilms.bee.pl o co kaman? (nie znam żadnej twojej strony p.t GTAfilms.)

po 2. jeśli jest muzyka z JJ to przypadkowo..:o (jeśli tak to sory ;/)

po 3. hmm ,inspirację z JJ ,jedyne co mi się kojarzy to ,to że jest jeden mądrzejszy ,drugi głupszy bohater. (JJ: Bruce i Mubutu w PM: Arnold i Eddie).

Po za tym to moja trzecia produkcja filmowa, jeszcze się uczę ;p

BTW. Wiem chyba dlaczego ,nie rozumiecie za tej "bardzo skomplikowanej" fabuły.Nie oglądaliście dwóch pierwszych odcinków.Krótki opis pierwszego ,jest w pierwszym poście.Piszę opis dlatego ,że on jest za bardzo banalny ,aby go oglądać.W końcu każdy na czymś się "óczy". ;p
Poor Milioners 3 · napisany: 15.02.2008 23:53
Ja niektórych rozumiem ,czy jak jest jakiś motyw z TV to musi to być ściągnięte z JJ? :o

BTW. Comments please :D
Poor Milioners 3 · napisany: 15.02.2008 20:42
Witam, chciałbym wam przedstawić film, film który w sumie jest idiotyczny, kretyński wręcz. Odcinek pierwszy to jest żenada, w pełni osiągnięte dno. W odcinku drugim czasem snuły się wizję Vegasa. Lecz teraz nadszedł nowy, lepszy, wydaje mi się ze śmieszniejszy Poor Milioners 3!


Poor Milioners 3


Jakość od biedy nadaję się do oglądania na pełnym ekranie.

Film jest na prawdę iditoczynie, można by powiedzieć kretyńsko nastawiony do świata, i to sprawia, ze warto go obejrzeć. Zapraszam!

Pozostałe odcinki znajdują się tutaj.

Krótki opis pierwszego odcinka:



Jeśli nie masz ochoty na oglądanie odcinka pierwszego podanych wcześniej powodów, z krótka ci go opiszę byś wiedział o co chodzi w odcinku 2.

Pewnej ciemnej nie słonecznej nocy, dobra ch*j z tym. Milioner uciekający przed goniącą go mafią, w sprawach pieniężnych rzecz jasna. Rozbił się zaledwie 15 metrów od tak zwanej bazy dwóch żulów. Milioner umarł na miejscu, a chciwi kloszardzi podwinęli majątek truposzczaka i zwinęli w siną dal.

Arnold i Eddie bo takie imiona przybrali nasi główni bohaterzy nie czekając kupili Blistę Compact, następnie kupili nowe ubrania (tzn.skiny) i dom (tzn.interior).

Czcionka z Pause Menu - GTA SA · napisany: 27.01.2008 11:13
Temat do zamknięcia.
Czcionka z Pause Menu - GTA SA · napisany: 26.01.2008 23:32
Dzięki bardzo ,ułatwiłeś lecz nigdzie nie mogę znaleźć jej za darmo..
Czcionka z Pause Menu - GTA SA · napisany: 26.01.2008 20:40
Mam Worda 2003 i tam raczej nie ma takiego "fontu" ,może jakieś inne propozycje?

EDIT.

adikko nie chodzi o tą czcionkę ,frankenstein to jest napis "San Andreas" mi chodzi o menu np. jak wciśniesz ESC:

Resume

Start New Game

Map

OPTIONS


itd..

albo np. na stronie głównej GtaTheGame: NEWS

Czcionka z Pause Menu - GTA SA · napisany: 26.01.2008 15:50
Tak jak w temacie ,poszukuje tej czcionki a widzę ,że w poniektórych miejscach na gtathegame została ona użyta ,możecie podać do niej link albo chociaż jej nazwę.

Chodzi o "Resume" , "OPTIONS" "BRIEF" "MAP" "STATS" itd...
[FILM] Poor Milioners · napisany: 14.10.2007 04:42
A widzisz Ryder! Chyba większość błędów jak nie wszystkie , które podałeś w odc.2 są poprawione.
[film] Misja masełko · napisany: 12.10.2007 08:17
ŻAL MI ŻALU

+++ EDIT (12.10.2007 08:23):

ŻAL MI ŻALU
[FILM] Poor Milioners · napisany: 12.10.2007 07:58
Poor Milioners - Wydaje mi się ,że śmieszny film typu AKCJA - komedia.Odcinek 1 jest pierwszym moim takiego rodzaju filmu w sa-mp ,dlatego wyszedł kiczowato.Chciałem jeszcze raz go montować ,ale nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował format dysku ,więc musi zostać taki jaki jest.Myślę ,że odc.2 wyszedł już lepiej ,więcej camhacka i montażu (nie wiem czy dodawanie napisów w Vegasie można nazwać montażem.)

Proszę o ostre oceny i wytykanie czego się tylko da ,bo chce naprawić błędy ,by nie robić ich w następnych odcinkach.

Odc.1 (17 min) (Tandetny nieco)


[Google Video] http://tnij.org/pmodc.1


Odc.2 (6 min)


[YouTube] http://tnij.org/pmodc.2


[FileFront] http://tnij.org/pm2down
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 20.05.2024 20:20
·
Obecnie forum przegląda 27 gości oraz 0 z 6660 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 27 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Carl J (30) · Olgierd (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25133 (+9697) postów w 1836 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies