Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 07:31
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Arto
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Arto
Scary Claude · napisany: 13.07.2007 06:58
Nie wiem czy Claude gangsta z kamienna twarzą byłby się w stanie czegoś przestraszyć bo jak zapewne wiemy mafioso nie są bojazliwi i nie wierzą w zabobony o upiorach z Back o. Beyond wymyślonych przez stado społeczniaków.

+++ EDIT (13.07.2007 07:01):

Nie wiem czy Claude gangsta z kamienna twarzą byłby się w stanie czegoś przestraszyć bo jak zapewne wiemy mafioso nie są bojazliwi i nie wierzą w zabobony o upiorach z Back o. Beyond wymyślonych przez stado społeczniaków.
Cesar Vialpando · napisany: 13.07.2007 06:42
Po prostu wczuj palce w rytm muzyki. Spokojnie uda ci się! Musisz tylko w odpowiednim momencie (strzałka lekko za kółkiem lub lepiej w środku)naciskać num2,num8 itd.(ustawienia). A i jeszcze jedno stawka nie ma znaczenia w zadaniu- ja dla porównania 2 razy przeszedłem te misje na najmniejszej i 2 razy na największej stawce i jakoś nie widze różnicy w poziomie trudności. To tyle . Powodzenia!
FREEFALL pomocy · napisany: 10.07.2007 01:33
zrób jak mówiłem odziwedż gtasite.pl tam ci ktos na pewno przejdzie ale ja ci radze przejdż to sam. Poczujesz sie wspaniale

+++ EDIT (10.07.2007 01:34):

zrób jak mówiłem odziwedż gtasite.pl tam ci ktos na pewno przejdzie ale ja ci radze przejdż to sam. Poczujesz sie wspaniale
znowu misja z powolnym samolot · napisany: 10.07.2007 01:24
Wejdz na gtasite.pl i napisz im napewno ktoś ci przejdzie tu rozumiesz ludzie zajęci ale ja nawet rady bym docenił. Albo prubój do skutku jak się przejdzie to czuje się świetne uczucie. Poczytaj też solucję może bedzie konieczna zmiana rozdzielczości na najniższą gdzieś kiedyś tak radzili kolesiowi ,bo on miał taki sam problem co ty.

+++ EDIT (10.07.2007 01:25):

Wejdz na gtasite.pl i napisz im napewno ktoś ci przejdzie tu rozumiesz ludzie zajęci ale ja nawet rady bym docenił. Albo prubój do skutku jak się przejdzie to czuje się świetne uczucie. Poczytaj też solucję może bedzie konieczna zmiana rozdzielczości na najniższą gdzieś kiedyś tak radzili kolesiowi ,bo on miał taki sam problem co ty.
Problem z dwoma misjami · napisany: 07.07.2007 23:16
Słuchaj co do paczek: jeżeli grasz na PC wciśnij alt (gdy trzymasz paczkę) i strzałkę do góry, a potem wyjdz z paczką z mieszkania , podejdz do vana i naciśnij F lub Enter (jeżeli masz inaczej naciśnij przycisk którym wsiadzasz do wozu) i tak 5 czy 6 razy .

+++ EDIT (07.07.2007 23:22):

a i jeszcze jedno (sry za double posta) też z dj-ką tak mqm i w tym momencie w którym ty masz problem naciskałem ciągle y (gdy do niej podzeszłem) gdy ci wejdzie to czeka cie to samo co w misji cesar vialpando tylko tym razem to tańczy carl (naciskaj strzałki w momencie gdy strzałka leciutko wychodzi za kółko)
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 07:31
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies