Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 10:58
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika karl
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
karl
[GTA IV] Ustawienia grafiki · napisany: 14.12.2008 09:22
GeForce 8600 256 MB


Cytat:
twoj problem polega na tym, ze ustawienia graficzne ci sie nie zapisuja czy w ogole nie da sie ich zmienic?


I na tym i na tym. Kiedy jeszcze umiałem zmienić ustawienia to i tak mi się nie zapisywały, tzn. w trakcie gry było ok, ale jak wyłączyłem i włączyłem GTA to było jak przedtem. A teraz w ogóle nie umie ich zmienić :/...
[GTA IV] Ustawienia grafiki · napisany: 13.12.2008 21:42
Witam. Posiadam oryginalne GTA IV, SP 3 oraz oficjalne sterowniki nividi do gta iv.

Mój problem polega na tym, iż nie mogę zmienić ustawień grafiki. Gra sama od początku ustawiła mi rozdzielczość 800x600 i inne detale. Początkowo zmieniłem wszystko po swojemu i wszystko fajnie działało. Jednak kilka dni później grafa znowu ustawiła mi się po swojemu w rozdzielczości 800x600 co jest bardzo uciążliwe.

Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za pomoc
Scary Claude · napisany: 23.11.2007 19:30
Opowiadanie takie sobie. Co prawda można nawet poczytać jednak nie ustrzegło się błędów które raczej już wymienili koledzy "u góry". Osobiście także nie przepadam za takim "luzackim" stylem pisania
NFS:Most Wanted przeróbka · napisany: 23.11.2007 19:20
Nom na początku fajne aczkolwiek potem robiło się to już nudne ;)
[sa-mp]The Poland RealLife · napisany: 23.11.2007 19:13
Toni twoją wypowiedź też by można było nazwać nabijaniem postów ;). A co do tematu to póki internet będzie istniał to nigdy się nie pozbędziemy plagiatorów...
Instalator aut do gta sa · napisany: 23.11.2007 19:09
I tutaj się odzywa lenistwo... Ale ja to bardzo dobrze znam xD. Wystarczy poszukać na google a większość odpowiedzi na swoje pytania napewno byś znalazł ;)
Miasta (Ankieta) · napisany: 23.11.2007 07:34
Ja natomiast preferuje Vice City z obojgu części. Zarówno w VC i VCS został utrzymany wspaniały klimat Miami z lat 80'tych i właśnie moim marzeniem jest wylecieć kiedyś na Floryde i zobaczyć jak to wszystko wygląda w "realu"
W Jakie GTA najczęściej Gracie · napisany: 23.11.2007 07:30
W tej chwili pogrywam w LCS i VCS na PS 2 jednak planuje w najbliższym czasie moją kolekcje uzupełnić o GTA Trylogie oraz VC więc zobaczy się jak to będzie ;)
VC a VCS · napisany: 23.11.2007 07:27
Do momentu zakupu VCS to właśnie VC uważałem za najlepsze GTA. Jednak po pewnym czasie zakochałem się w Storiesie ;)
Claude i jego rozmowność · napisany: 21.11.2007 15:23
Osobiście moje ulubione postacie to Vercetti oraz Vic. Ten pierwszy to facet (bądź też skupisko pikseli) z wielkimi jajami a Vance to facet z krwi i kości który wcale nie miał zamiaru zabijania ludiz
Ulubiona Stacja · napisany: 20.11.2007 18:26
W VC najbardziej do gustu przypadło mi Flash FM, w LCS Head Radio a VCS wszystkie oprócz tego co są na nim prowadzone tylko rozmowy.
VCS - Wady i zalety · napisany: 29.09.2007 12:05
himmler, a może poprostu wersja na PSP jest tak niedopracowana? Ja osobiście posiadam VCS na PS2 i owsze czasami zdażą się jakieś bugi, ale to raczej z takich "przyjemniejszych" jak np. niezniszczalny motor xD. Mi osobiście nigdy się nie zdażyło wpaść pod mape ani nigdy nie wtopiłem się w asfalt ani w żaden słup (nawet kiedy rozpędziłem się Infernusem). Z tego co tu czytam to bardzo możliwe, że większość błędów zostało naprawionych w wersji na PS2
VCS - Wady i zalety · napisany: 05.04.2007 14:33
Myślę, że troche przesadziłeś z tymi błędami. Ani razu nie wpadłem pod mój interes czy też wpadłem do zamurowanego garażu. Jedyne z czym się moge zgodzić to długie wczytywanie gry, przed misjami i jak się wchodzi do budynku
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 05.04.2007 14:27
W całej serii GTA nic nie jest Perfect. Spójrzmy też na Phila Cassidiego (jak źle napisałem nazwisko to sory), w pierwszej chwili wogóle go nie poznałem grając w VCS. W Vice City miał iny fryz, ciuchy i wogóle...
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 10:58
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies