Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 15:05
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika yrpen
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
yrpen
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 08.03.2007 21:10
Przez dwa lata transformował w inną postać ? ciekawe ;]
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 08.03.2007 18:59
metzen --> ale w wojsku gęby nie zmieniają, a VIC ma CAŁKOWICIE inną. może nie jest to jakiś koszmar, ale to ciekawy temat, tak sądze :)

sdr --> ale mimo to postacie te było do siebie podobne.
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 08.03.2007 15:51
Między Tonim jest ogromne podobieństwo - gość po prostu zgrubł cp jest normalnym zjawiskiem, mordę ma jednak tą samą :| Vic nie jest podobny, wydaje mi się to conajmniej dziwne.
Vic Vance po raz drugi ? hmm · napisany: 08.03.2007 15:13
Przejdzmy do rzeczy - czy wam też isę wydaje, że coś jest nie ten tego mędzy Vicem w VC, a tym z VCS ? czy to aby napewno Victor występował w intrze Vice City ? kto grał pewnie zauważył, że po pierwsze wygląd się w ogóle nie zgadza, a po drugie charakter - mimo iż wymówił bodajrze 2 kwestie widać wielką róznice między bohaterem najnowszego GTA. Moim zdaniem ZERO podobieństwa, R* potwierdziło, że to ten sam Vance z intra VC ? nutruje mnie ten temat, bo coś tu jest po prostu nie tak ;P co wy na ten temat myślicie ?

PS. Czy dobrze zrozumiałem, że Lance i Victor mają jeszcze jednego brata ? grałem trochę nietrzezwo i nie kumałem za dobrze, ale cos tam Vic gadał ;-)
Wielki problem z GTA3 :( · napisany: 06.03.2007 20:10
Dobra, nic nie działa. Co do sterków idt - nie jestem newbie w tych rzeczach, zanim zapytałem przeinstalowałem grę, DirectX'a, stery na nowsze/starsze.

Będe grał tak jak teraz, dzięki za pomoc :)
Wielki problem z GTA3 :( · napisany: 06.03.2007 17:30
Tylko, że kiedyś tego nie miałem, a gra chodzy wyraznie gorzej. Ja chcę powrotu starego nie zacinającego się GTA ;)
Wielki problem z GTA3 :( · napisany: 06.03.2007 17:11
Witam serdecznie. Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do GTA 3 i mam dość duży problem - gra zacina i to dosyć mocno. Zaraz po załadowaniu rwie bardzo mocno, potem się trochę poprawia ale nadal chodzi znacznie gorzej NIZ KIEDYŚ. Gra zawsze chodziła dobrze w rozdziałce 1204x728, czasem zwalniała, ale nigdy nie zacinała. Ma to jakiś związek z dzwiękiem:

Gra domyślnie ustawia w dzwięku RAD GAME TOOLS RSX 3D AUDIO - z taką opcją nie da sie w ogóle grać, bo tnie co sekudne, dosłownie ! lepiej, tak jak teraz chodzi na opcji D3SOUND3D SOFTWARE EMULATION. I tu kolejny zgrzyt - nigdy mi nie przycinało na tej domyślnej opcji inne nic nie poprawiają.

Mój sprzęt jest przestarzały, ale powtarzam, że kiedyś grałem normalnie - dodam, że VICE CITY chodzi super, tak jak kiedyś.

Celeron 2,2Ghz, 640mb ram i GF4 MX. W sumie konfiguracja raczej potrzebna nie jest, proszę o powstrzymanie odpowiedzi - za słaby sprzęt :|

Czy ktoś miał podobny problem ? moze wie jak go rozwiązać, bardzo proszę o pomoc.
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 15:05
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies