Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 21:42
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika wylie
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
wylie
Nivou · napisany: 05.07.2009 10:53
Dziękuję wszystkim za opinie, naprawdę bardzo mi to pomogło.

Jak tak wszystko rozliczyłem, to wyszło, że większości strona się bardzo podoba...
Ale w dalszym ciągu kusi mnie żeby porzucić bardzo dobrego Wordpressa i zrobić coś we flashu. Ale w sumie po co? Strona wg. mnie ma bardzo fajnie wszystko rozplanowane. No i ten nieszczęsny top można edytować jak się chce (może tutaj coś flashowego?).

Gdyby nie GaVi to nie byłoby tego świetnego klimatu naszej grupy, ot młode wilki.
Powiedzcie na koniec co mogę zrobić żeżby zwiększyć "podobalność się" strony większej publice. Później zamkniemy temat.

I zapraszam was serdecznie na nasz "rozkwit" w połowie Lipca, album GaViego pt. "High 43" poraża... a mamy w rękawie jeszcze wiele asów.

Edit:

Cytat:
to to jeszcze istnieje? ;>


A cóżeś myślał eskejdziku? :)
Nivou · napisany: 28.06.2009 20:58
WWW.NIVOU.PL

Hello ludzie. Chciałbym zaprezentować wam przemianę jaka nastąpiła w Nivou. W te wakacje zamierzamy rozwinąć nasze idee i inne tego typu ***ły. Jednak World Wide wanksta Web nie jest forum do tego typu rozważań, a więc prezentuję Wam naszą stronę werszyn two. Powiedzcie co nie gra, co się podoba a co nie. Na razie jest w fazie prac ale chciałem usłyszeć jakąś fachową Z.J.E.B.K.E od znajomych ludzi. Z góry dzięki... :)

Strona: original theme by yichi, modifed by wylie
Logo: Basia "Bahama" Librowska
Intro Music: Rafał "GaVi" Gawryluk

PS. Muzyka GaViego na stronie to beta track, poprawioną wersję, która finalnie zostanie wrzucona na stronę znajdziecie tu:



Pozdrawiam, Wylie.
Max Payne 3 · napisany: 24.06.2009 21:31
Cytat:
* Po opuszczeniu NYPD nasz bohater dorywczo pracował jako ochroniarz, kiedy w końcu postanawia zostać prywatnym ochroniarzem bogatej brazylijskiej rodziny z Sao Paulo


Zapachniało mi filmem "Man on Fire" z Denzelem Washingtonem. Tego tematu w grach jeszcze nie było. Kocham takie wiadomości. Mniam!
[Konkurs]GTA IV na PC - kiedy? · napisany: 27.07.2008 16:18
30.09.2008
Chinatown Wars - Ogólnie · napisany: 17.07.2008 14:29
Cytat:
Jak dla mnie, gra już z perspektywy czcionki i koloru tego napisu jest straszna, a już samo to ze ma być na nintendo ds, to kojarzy mi się jak by miała wyglądać jak gta z serii 2D
Na pewno, to był głupi pomysł ze strony R*, nie będę leciał do sklepu po DS'a, tak jak robie to w przypadku xboxa, ale z xem myślę o przyszłości... a ds to co dyskietka i jedziesz 2d, już bym wolał gta na telefon, z MP prze blutucza.


Tak o tej konsolce może powiedzieć jedynie niedoświadczony baran, który jej na oczy nie widział a tymbardziej na niej nie grał. Nintendo Dual Screen oferuję grafikę 3D, może nie taką jak w PSP ale polecam obejrzeć parę filmików jak to się sprawuje. W większości gier nie ma mowy o spadku frameratu co w PSP zdarza się cholernie często. A poza tym granie na dwóch ekranach jest sexi, po to zostały one stworzone żeby nie zaśmiecać jednego ekranu jakimiś HUD'ami i innymi ***łami. Czuję w Tobie niemiłego fanboja, który w dupie ma potencjał NDS'a. Chociaż nie można Cię winić, robisz jak 8/10 polaków. Nie znasz się a napierdalasz. Dla mnie pomysł z GTA na NDS'a to pomysł genialny. Jest to przecież kontynuacja GTA Advance na game boya. Logo mi styka, chociaż wygląda jak jakiś fake. Nazwa też nie do końca trafiona, no ale przecież nie nazwa jest najważniejsza i nie mogli tego nazwać GTA Yakuza bo wylądowali by w sądzie (Yakuza, Yakuza 2 od segi, w japonii znana pod nazwą Ryuu Ga Gotoku). Tyle chciałem powiedzieć, przemyśl to Artur.
Cosmotions · napisany: 10.07.2008 08:55
Jak już mówiłem, gryzie to, że raz jest w pionie, raz w poziomie. Ogólnie montaż i dobór muzyki ***isty. Pokaż lepiej "One Day: Time Lapse".
Final countdown · napisany: 26.04.2008 10:07
Jak sysek nie wytrzymał to znaczy, że kothka kłamie... on w to grał najwcześniej.
chaos! · napisany: 05.03.2008 17:35
Bry. Nie wiem czy jestem zaproszony ale i tak życzę ci stkiego. Trzymaj się ty.. jakby cie tu nazwać... wszechstronnie uzdolniony.
[www] uBar.pl · napisany: 15.01.2008 17:23
***ista, ładna strona w stylu Web 2.0 naprawdę świetna, przejrzysta, genialna. A, że temat taki a nie inny to już twój wybór :). Będę szukał userbaru, pierwsza strona na, która zajrze to wlasnie ta. :)
kikoo · napisany: 05.01.2008 19:08
Dobra, chyba mogę już się przyznać, że ten temat to swoista prowokacja lothronika/sdr'a. No bo ile ludzie mogą czekać? Ale możemy sobie na razie tylko pomarzyć, sdr sie uczy i nie ma czasu na takie kikoo.

Osobiście chciałbym by na kikoo pojawiły się elementy flash. Poteżny dział traktujący o architekturze ps3 i innych ciekawostkach. Coś dla programistów którzy chca rozpoczac prace na tej konsoli. No i przede wszystkim dużo treści. Podoba mi sie za to forma strona, menusy sa calkiem inaczej niz na gtg i w ogole wyglada to nowoczesnie, tylko przydaloby sie troche wiecej kolorystyki i jakis aktywnych elementów. I chciałbym coś takiego jak "gamer room". Byłaby to taka część kikoo (dla gracza zarejestrowanego) w której gracz mógłby się rozpisać. Taki duzy blog. Chociaz jest juz cos takiego jak moja strona, blog na kikoo tylko nieaktywne. To moze moje marzenie sie spelni? Chodzi mi o to by gracz mial tam swoj gamertag, mogl pisac notki, glosowac na gry, robic sondy itd. Taki pokoj gracza :). Na wiecej opcji propozycji czekam (od was).
kikoo · napisany: 05.01.2008 14:23
Nie wiem czemu to pisze, ale przeżywam renesans. Orgazm, który towarzyszył mi przy premierze kikoo powrócił. Tak znikąd. Jak to jest kura, że takie strony jak kikoo emanują czymś takim... takim klimatem. Mało jest takich takich niekoniecznie stron. Strona może być super ***ista, mieć masę elementów, menusów, pieknie rozplanowa z ***ista nazwa ale nie mieć tego klimatu. Kikoo go ma, szczególnie dlatego, że prowadzi ją wąsaty Lothronik i papa sdr, ojciec gtathegame.net które kładzie inne, może lepsze strony klimatem. Nie wiem czemu, ale zagościłem się tutaj i wchodząc na kikoo czy gtg czuje sie jak w domu. Znacie mnie tu, oceniacie roznie ale nie jest to wazne. Mam poczucie tego ze gtg mnie zna. I to jest to.

Może z jednej strony ten topic jest głupi ale chciałbym żebyście zrobili jakąś solidną WISHLIST dla kikoo. Nie wymyślajcie nie wiadomo czego, bo sdr ma tyle czasu co... no wlasnie. Po prostu piszcie co chcielibyscie ujrzec na kikoo, pytania takze mile widziane. Podawajcie też strony (broń Boże zwiazane z gta) ktore maja ten "klimat".

Dziękuje za uwagę, pomidory są darmo. Gadać.
Odgadnij datę premiery GTAIV · napisany: 06.12.2007 19:58
...lub proste jak chodzenie w przód. łał za godzinę trailer a mi się dopiero teraz przypomniało. ale wiecie co... to już nie jest takie excytujace jak na poczatku, wprawdzie i tak mam ***ista ochote zobaczyc ta gre w akcji, ale pierwszy trailer to bylo cos... a trzeci... eh. ja chce gre!
Cytat:
30.09.2008
unplugged · napisany: 12.11.2007 17:08
Powiedzieć "pod wrażeniem" to za mało...

kruk aka. sicilian aka. kolega z wrocławia (przyszły): nie udzielac sie ale na blogu, nie na stronie.

unplugged: odbierz maila ode mnie, plz..
Wiesiu... · napisany: 28.10.2007 07:45
No ***a mać, polać metzenowi. Ja mam ***owo krótką pamięć, oczywiscie, że Painkiller! No jak ja mogłem zapomnieć. XpandRally jest do dupy moim zdaniem.

@Pepsi: Tak znam, goscia, on tez mnie zna, juz dlugo ze soba gadamy, pomijajac to, że po 5 minut...
Wiesiu... · napisany: 27.10.2007 16:38
Wczoraj szperając po sieci, w poszukiwaniu wszystkiego co związane z tą grą, napotkałem się na info, że muzykę tworzył nasz rodak Adam Skorupa. Można by się domyśleć, imo znam gościa, czytałem o nim, rozmawialem z nim, ale nie spodziewalem sie, widocznie zle sledzilem jego kariere, ostatnio jego tworczosci sluchalem z 2 lata temu. Może wypisze znane mi polskie gry, ktore zdobyly lub maja szanse na zdobycie swiatowej slawy:


1. The Witcher - CD PROJEKT
2. Call of Jaurez - Techland
3. Warhound - Techland
4. Dead Island - Techland
5. Gra Extreme - Wajper % Spółka z gba.eu.pl (kiedys)
6. Podróż do wnętrza ziemi - Techland

Jak widać, Techland i CD Projekt zostali prekursorami polskiego developingu... i niech tak zostanie... (xD), lub się powieksza.
Wiesiu... · napisany: 26.10.2007 22:37
The Witcher, druga wg. mnie udana POLSKA gra wydana na światową skalę. Powiem wam, ST trochę się spóźniło z naszym celem pokazania, że polacy nie gęsi... ale cieszy sam fakt, że polacy potrafią, cieszy fakt, że europa i pół ameryki się z nas nie śmieje tak jak kiedyś, "świat" w polsce byłby rajem gdyby nie ci politycy. Z drugiej strony smuci fakt, że starzy mają taką pracę a nie inną i nie stać mnie na nowy sprzęt, a frontline studios nie pomoże bo... bo 14 latek to nie to co 18 latek. I tu jest zonk, my jako taka udana grupa kumpli, która wie więcej o developingu niż mogło by się komu zdawać, nie rozwinie skrzydla z powodu wieku. Na Web 2.0 nie liczę bo w takie zarabianie to nie zarabianie i jak to lazlow powiedział, każdy kto podsyła mi takie maile z tego typu propozycjami jak otwieramy.pl jest cwelem.

Także podyskutujmy trochę o Wieśku, o sytuacji z developingiem w polsce, i tak w ogóle o ty sprawach, bo chyba tego mi nie zabronicie a wrecz zachecicie innych - uczcie sie "dzieci", polska nie gesi i potrzebuje zdolnych ludzi.
Otwieramy... · napisany: 20.10.2007 17:05
www.otwieramy.pl < reklama na gtg, reklama na nivou, reklama wszedzie, nowa era zarabiania w sieci, ale niech mi ktos ku*** wytlumaczy na czym to polega, przez pierwsze pół maila którego dostałem od niejakiego Michał J. wydawało mi się, że to całe ich otwieramy.pl jest czymś w rodzaju allegro, i wystawiam swoja tworczosc zamiast czyis produktow, potem okazalo sie, ze chyba bylem pijany jak to czytalem ale wychodzi na to, ze to oni dadza mi jakies produkty do sprzedawania. Przez te pierwsze pół maila pomyslalem, to dobra okazja dla SpeedyTune skoro moglbym dawac swoje wlasne produkty. Nie wiem ocb, nic nie jest jasne, ktos podzieli sie zdaniem?
Produkcja Makulatury w Tybecie · napisany: 01.10.2007 20:05
Huh wykorzystałem wszystkie litery w tytule. Tak więc o co chodzi, temat wątku zerżnąłem z tematu wiadomości PW od metzena, którą wczoraj dostałem. Chyba każdy wie o co chodzi, a chodzi o meeting, było przednio, nie powiem. Adik (a ja to może nie?) był nieco skrępowany, ale po czasie zaczęliśmy gadać normalnie.

Na pierwszy ognień poszedł empik, i oczywiście obcykanie wszystkich możliwych gier. Podnieta niesamowita, ale nie było czasu na standy. No cóż... może kiedyś. Sam ostatnio nie gram, a tego chyba najbardziej żałuje. Ale nie mam piepszyć o żalach, tylko o tym co było dobre. A było. Sieć Fast-Foodów KFC poczęstowała nas tak dobrze, że spłonęło parę domów (patrz niżej). Po empiku i KFC pierwotnie mieliśmy się do niego wrócić ale jakoś tak umknęło, połaziliśmy trochę po rynku, a potem padł pomysł żeby zaliczyć galerię dominikańską, ale adik musiał spadać, inaczej jego telefon by się rozpadł, a mówiłem żeby powiedział, że na deske idzie. No i tak jakoś się skończyło, o 18:50 miałem pociąg powrotny.

Podsumowując:

Scena GTA a także inne sceny/społeczności jak najbardziej powinny się spotykać. Bo przez neta, a na żywo jest zupełnie inaczej, adikkon sam przyzna. Akurat w moim przypadku było ***iście, ale nie dajcie się zwieść pozorom, bo ludzie są różni. Co do tego co już kocur nagadał, chętnie bym pojechał, ale raczej w to wątpie bo jak dla mnie trochę za daleko. Ale mam nadzieję, że uścisnę kiedyś prawicę tego małego ***ysyna, (ciesz się, że nie pokazałem tego tu, wiesz o czym mówię). Nie chcę tu oceniać lothrona, ale myślę, że spotkanie na żywo by nam się przydało.

Poza tym obgadaliśmy paru userów różnych stron. Adik nie pochwalał zachowania tommyegoPEELA przez ostatni czas, ale przemilczmy to.

Chcę jeszcze powiedzieć, że nie jestem przyzwyczajony do życia w wielkim mieście.
Ale niestety będę musiał przywyknąć, bo trzeba się uczyć, a u mnie nie ma wyboru prawie żadnego.

Tak więc kończę te smuty, i daję wam na pocieszenie pewien smaczek. Galerię zmasakrowanego trądzikiem a'la simsy wheelyego i i najzajebistszego gościa jakiego znam, czyli adikka. Elka!



Edit: A to jeszcze nie wszystko, więcej Big Boobs i Hot Chiks znajdziecie na moim blogu już niedługo. Zdjęcia z krową roxują. Musicie to zobaczyć!

PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 21:02
co chcesz przez to powiedziec zylka, przeszkadzam ci to sie na mnie nie patrz, bedzie po problemie. wii to jakby nie patrzec konsola wiec pasuje do tematu, i bede o niej mowil a ty nie masz prawa mi tego zabronic.

takie prawo ma lothronik, mtz czy inni admini, jesli on kaze mi sie zamknac, zrobie to.

co to tematu zeby offtop nie byl, sicillian rob jak chcesz, ja swoje powiedzialem, dziekuje.

Edit: Lazlow - na nowy nick uczciwie zarobiłem, więc cicho, a kikoon nie ma z tym nic wspolnego.
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 20:07
rzylka poebalo sie chyba, takie wii ma wiekszy potencjal niz ci sie wydaje. magii jaka emanuje z tej konsoli nie da sie opisac. grafike moze ma i zla, ale niektore gry... ehh. ale i tak wybralbym ps3, bo tak, i wcale nie podlizuje sie lothronowi :x
PC czy konsola? · napisany: 13.09.2007 19:33
Słony Plej Stejszyn Czy. Dlaczego? Bo instalując na niej Linuxa (zajebisty system) Yellow Dog, zrobisz sobie z niej PC+Konsola. I wydasz 1/3 kasy za, którą kupiłbyś haj definiszyn kompiuter. Naprawde polecam trójke, dla Nariko zrobię wszystko... ma ktoś pozyczyc 2400zł ?
GTA: OpenTunnels · napisany: 12.09.2007 21:59
lolz nie spodziewałem się, że otworzysz ten topic... a sdr jak zawsze tolerancyjny... thx
GTA Trivia! · napisany: 13.08.2007 09:09
dobra uznaje, a chcialem zebys dal pelne imie i nazwisko ale kij tam. uznaje zadawaj.
GTA Trivia! · napisany: 13.08.2007 08:35
Jaka osoba użyczy głosu pewnej kobiecie w GTA IV? Podpowiem, że ów aktorka wygrała w 2004 roku, eurowizję.
GTA Trivia! · napisany: 13.08.2007 08:31
To był oczywiście Richardo Diaz. Taki pulpet, każdy wie o co chodzi.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 21:42
·
Obecnie forum przegląda 32 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 32 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies