Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 09:53
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Zentrix
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Zentrix
GTA3 Jak Zainstalować Real mod · napisany: 21.10.2010 21:08
http://realgta.net/realgta/download.html

Wszystko masz w readme napisane. O ile dobrze pamiętam to jest tam instalator. Jak będziesz miał białe tekstury samochodów to musisz usunąć plik bodajże z folderu models( obczaj w readme jaki) żeby dopasowało tekstury.
Brak intra w GTA III, VC i SA · napisany: 27.07.2010 20:32
Prawdopodobnie masz problem z kodekami, bo intro w tych częściach GTA możesz znaleźć w folderze movies w miejscu gdzie zainstalowałeś grę. Są one w formacie mpeg i możesz sobie je normalnie pooglądać poza grą.

Spróbuj odpalić je w WMP czy innym odtwarzaczu i ewentualnie zaktualizować kodeki
pomocy (vc-mp 0.3z) · napisany: 13.02.2010 13:14
Teraz wszystkie serwery są praktycznie na R2 więc musisz zaktualizować klienta.

http://vicecitymultiplayer.com/dl.php?f=16
Problem z grą w GTA III · napisany: 19.05.2007 17:34
kandefer
1. zainstaluj najnowsze sterowniki( najnowsze dla TWOJEJ karty graf, bo być może wgrałeś z jakiegoś innego modelu, bo nie możliwe żeby przy takim sprzęcie lagowało gta3)
2. Jak masz winXP to jaki masz SP ( coś czuje pewnie w ogóle, bo ci fraps, i gamecam nie chodzi)
3. Zrób screena swoich opcji video i wrzuć tutaj( do tego nie potrzeba żadnego programu....)

W każdym razie, to nie wina sprzętu tylko oprogramowania, ani także 'wersji ze statku'(jeżeli nawet takową posiada)....
Gra Ktoś Jeszcze W GTA3? · napisany: 05.02.2007 19:00
Cytat:
wg ciebie zentrix gta 3 jest rox bo nie ma motorów i helikopterów?



Źle mnie zrozumiałeś chodzi o to że dla mnie GTA3 jest i tak najlepsze mimo tego że nie ma motorów i heli.

A większość osób(10 letnie lub mniej n00bki a.k.a american gangstaz w polskiej wersji zaczynający swoją przygodę z serią GTA od tych nowszych części jak SA)* właśnie nie docenia GTA3 przez to że ma mniejsze możliwości od VC czy SA(szczególnie przy SA na myśl przychodzi mi sformułowanie - "przerost formy nad treścią") :F


*Żeby nikt od razu na mnie nie naskakiwał że to do niego, ale tu mowa o dzieciakach cieszących pałę z tego że skina zainstalowali po tygodniu męczarni i zatruwania d**y innym na forach lub robiących siarę na Multi wszystkich carkillując, czyli mowa o mega noobach, zresztą chyba sami wiecie o jaką część naszego społeczeństwa chodzi xD
Muzyka z gta3 · napisany: 04.02.2007 15:15
Lol przecież muza w GTA3 jest w folderze audio na drugiej płytce.....
Skany map do GTA3 · napisany: 04.02.2007 08:37
Chyba oTO ci chodzi....
Easter Eggs · napisany: 02.02.2007 17:52
Heh w gta3 jest masa, jak ja to określam "miękkich tekstur" np. Ja sam znalazłem dziurę w mapie, biegnąc koło ogrodzenia w dokach portland, poprostu jest dziura i sapadasz pod mapę. Jeszcze znalazłem kilka podobnych, nagrałbym tylko że nie mam gta3 i frapsa zainstalowanego teraz...
Easter Eggs · napisany: 02.02.2007 15:10
lol oryginalnie nie ma 101 paczki, jak chce to sobie mogę nawet 120 zrobić w ten sposób majstrując w plikach :P

A jak zarzucacie linkami to taka mała ciekawostka Link

Lub to http://www.youtube.com/watch?v=qxvWsvh_CMo
Z bugami w GTA3 w wersji PS2, niektóre są w PC naprzykład z misjami w taxi...

Miłego oglądania :D
Gra Ktoś Jeszcze W GTA3? · napisany: 02.02.2007 13:19
Dla mnie GTA3 ownuje wszystkie inne cześci ponieważ:
1. Najlepszy klimat w mieście
2. Świetna fabuła i misje
3. Grafika mimo że pierwsza część w 3D jej silnik graficzny najlepiej prezentuje się w porównaniu do reszty, to że LC uważane jest za "szare i ponure" To wielki plus gdyż było ono bardziej rzeczywiste, najlepiej wg. mnie widać zmianę na gorsze w grafice, przy porównaniu GTA3 z LCS na PS2 gdzie kolory w LCS pod bajkę lub komiks podchodzą...
3. Brak motorów i heli

GTA3 mimo że stare jest dla mnie dotychczas najlepszą częścią GTA(zobaczymy co GTA4 pokaże, może wkońcu GTA3 ustąpi pierwszego miejsca w mojej hierarchii nowszej części xD)

by mtz: wystarczy raz kliknac na 'Wyślij', uwierz nam. Cztery edity - deleted : ooo


Easter Eggs · napisany: 02.02.2007 12:32
Lol Szybcy jesteście... Stare i każdy o nich wiedział.

Co do tych żuli to jest fajny bug z nimi ->
http://www.youtube.com/watch?v=A5cVgT6ba18

Cytat:
a tak przy okazji dyskusji o gta3 to ma ktoś z was pacha co poprawia błąd przy w czytywaniu save'ów


http://www.take2games.com/support/patches/GTA3patch1.1.zip

Cytat:
a tak btw to był ktoś z was w ghost town ??

Ja byłem :P

Cytat:
"latając" dodo.
tym gównem sie nie da latać


No to się bardzo mylisz, zdziwiłbyś się gdybyś zobaczył co można nim robić, imo lepiej się tym dodo lata niż tym z VC :P

W sumie to jest masa easter eggs'ów np. z napisem w garażu na staunton, plakaty w metrze, w misjach(np, ta w marko's bistro gdy wybucha autko, a obok plakacik "eat till you explode") tylko że wiekszość tych śmieszniejszych i ciekawszych bugów znają tylko fanatycy GTA3, dużo ciekawych rzeczy można się w MTA dowiedzieć :P

mtz strikes back: uzywaj tagów do oznaczania linkow : O

· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 09:53
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies