Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 08.05.2024 20:57
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Mumol
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Mumol
Screeny na życzenie · napisany: 04.05.2008 17:42
Poproszę zdjęcia Więzienia.
Screeny na życzenie · napisany: 03.05.2008 19:00
Ja chce ZDJĘCIA skuterka, gołębia, telefonu komórkowego oraz tej kolejki co śmiga nad mostem.
Nahype'owane GTA. · napisany: 10.03.2008 09:29
@Kędzior : Też się zastanawiam. :E
Meeting polskiej sceny GTA · napisany: 09.03.2008 17:46
Cryfan2 to po co się tu udzielasz ? Najlepiej jakbyś milczał i w ogóle nic się w tym temacie nie udzielał, bo to że Ci się ten meeting nie podoba to mało kogo obchodzi.
Na tym spotkaniu zjawią się osoby którzy naprawdę są związani z tą sceną i siedzą na niej już sporo czasu, wątpię aby większości scenowiczów GTA zależałoby na przybyciu nowych i nieznanych userach. :))
Meeting polskiej sceny GTA · napisany: 08.03.2008 13:54
Możesz już zapisać Mumola, Jako i Tmstera.
Służymy pomocą w zorganizowaniu tego spotkania.
chaos! · napisany: 05.03.2008 20:12
Tradycyjnie, wszystkiego najlepszego Chaosie. Oby to dorosłe życie było dla Ciebie równie fajne co dzieciństwo.
Ogółem życzę Ci samych sukcesów. ;d
Nie wchodzi mi MP · napisany: 16.02.2008 12:09
xkubaxx - Tobie również radzę to zrobić.
Co do problemu, to nie potrafię Ci pomóc.
sterowniki audio? · napisany: 09.02.2008 23:25
Pierw podaj sprzęt do jakiego mają być te sterowniki. -_-'
Problem z uruchomieniem GTA I · napisany: 08.02.2008 21:53
Nie wiem czemu, ale mi GTA1 albo chodzi za szybko, albo się tnie, inaczej mówiąc - nie da się grać.
KAU - reaktywacja · napisany: 01.02.2008 13:47
Promocja wspaniała, lecz nie skorzystam z niej bynajmniej teraz. Ale mimo wszystko fajnie że coś się dzieje w okół KAU.
Wasza pierwsza strona www. · napisany: 01.02.2008 09:33
Oto i ona :
MOJA PIERWSZA STRONA

Strona napisana na notatniku, około 2 lat temu. Więcej
TUTAJ!
ciekawe tytuły na PSP · napisany: 30.01.2008 13:08
Od nawracania jest kto inny.
TATO, A MARCIN MA JUŻ 18 LAT!! · napisany: 08.01.2008 03:04
O kurde! Zaspałem! Miałem wstać o 23.40, ale myślę sobie za 10min wstanę, zdrzemnąłem się "chwilkę", przebudzam się a tu ... 02.45 ;x
Przepraszam Marcin! Kurcze to Ja miałem założyć temat ;x

"To mały kro... kolejny dzień w Twoim życiu, lecz równie ważny i przełomowy jak lądowanie Apollo 13 na Księżycu."
Mumol

Ok, Marcinku życzę Ci z całego serca abyś sobie poradził w dorosłym życiu i unikał kłopotów z nim związanych ;d. Abyś sobie tam w życiu poradził, osiągnął swoje marzenia i cele o których śnisz nocami, abyś niczym Pokebol w Pokemona się zamienił no i aby ułożyło Ci się z dziewczyną. Ogółem życzę Ci wszystkiego najlepszego.

Baluj do upadłego i spij się jak szpak!
Sto lat Marcin!

P.S: Mam nadzieje że zostawisz mi tego cukierka ;x A teraz idę spać x_X ...
Analiza 3 trailera by Mumol · napisany: 08.12.2007 23:20
Temat mówi sam za siebie.
To kolejna analiza będąca moim wspaniałym dziełem, który stworzyłem tradycyjnie w Paincie.
To cud że ona w ogóle powstała, bo wszystkie okoliczności sprawiały że ona jest nie możliwa do zrealizowania. Ale dla mnie nie ma rzeczy nie możliwych, dlatego cieszcie oko, wiwatujcie na mą cześć, bowiem analiza jest.
Oto 8 starannie dobranych stron :

Ciekawostki :
Postarałem się wyłapać w tym trailerze ciekawe, interesujące i zabawne rzeczy. "Złamany kark" ukazuje błędy lub też nie, do jakich będziemy musieli się przyzwyczaić.


----------

Dzielnice :
W trzecim trailerze można było wyłapać aż 3 nazwy dzielnic. Znajdowały się one na tablicach oraz na komisariacie. Nie są to nowości gdyż zostały one ujawnione w jednym z kolorowych czasopism. (Chyba)


----------

Elizabeth :
Mam nadzieje że nie przekręciłem nazwy. Tak, to ta sama baba która ukazała się na okładce nie zapomnianego Official Playstation Magazine UK w czerwcu 2007 roku.
Z traileru można wywnioskować że lubi imprezować.


----------

Wpływowe postacie :
Na tej stronie widzimy wyłapane wszystkie IMO znaczące bądź kluczowe w rozgrywce postacie. Widać także pewne małżeństwo z którym na pewno będziemy mieli do czynienia. Małżonkę mogliśmy poznać wcześniej, a dokładniej w 2 trailerze jak prosiła o darowanie życia.


----------

Bronie :
Trzeci trailer pokazał garść arsenału który i tak nie jest zły. Bowiem pojawiły się na nim bronie takie jak : AK47, M4, Pistolet 9mm, Combat Shotgun, nóż i piła. Ogółem, znane i lubiane giwery.


----------

Powrót do prze... pojazdów :
GTAIV jednak ma pewny związek z poprzednimi częściami. Widzieliśmy już napis Vice City (1 trailer), artworki (2 trailer) a teraz widzimy pojazdy. Tak pojazdy którymi śmigaliśmy w poprzedniej części GTA - San Andreas. Oczywiście nie dosłownie są one same, gdyż prezentują się o niebo lepiej od ich "oryginałów".
Dodam także że zniszczenia pojazdów jak i ich eksplozje są cudownie zrobione i stoją na bardzo wysokim poziomie.


----------

Kuzyn i dziewczyna :
Pamiętacie z jak analizie 2 trailera, pokazałem wtedy "chyba" kuzyna Romana. Teraz już wiemy ze to on, dosyć tłustawy, szalony i głupi jak na mój punkt widzenia.
Kuzyn kuzynem, a to co widzieliśmy w połowie trailera chyba nikogo nie zaskoczyło. Nasz bohater posiada dziewczynę! Jak na me oko, nie jest zbyt piękna.


----------

Niko + ubrania
Wszyscy byliśmy ciekawi jak będzie prezentował się nasz bohater w innych ciuszkach niż te w których był początkowo pokazywany. W tym trailerze widzimy NIKO ubranego w parę innych kompletów, stosownych do danej sytuacji. Oprócz tego spostrzegawczy ludzie (tacy jak Ja) mogą dostrzec kilka rodzajów malunku kasku podczas jazdy motorem. Również godną uwagi jest krew. Widzimy ją na ubraniu bohatera oraz rozpryskującą się podczas bicia po mordzie.


----------

Jak na obecny moment, chwilę to by było na tyle z mojej strony. Wiem wiem, mogło być lepiej, ale nie mam już dziś sił.
Zresztą opis poszczególnej kartki uzupełniał jej braki.

Serdecznie podziękowania dla Pipsa, który sprawił że mój trailer dostał olśnienia. Dziękuje również Lotronowi za bezskuteczną pomoc (piracie ty ;d) oraz Jakowi za parę rad.
Trailer 3 - Tłumaczenie · napisany: 08.12.2007 19:45
... ładnie to przetłumaczyliście.
I nie zapominać, że to Ja wam dałem angielski tekst. ;d
test · napisany: 08.12.2007 09:40
A teraz zastanówcie się kto to odkrył ? No kto ?
Tak, to zawsze czujny Mumol!
btw. lotron, o tak z tym się zgodzę, GTG6 pasowałoby akurat w tym momencie gdyż IV coraz bliżej, a GTG5 ledwo się trzyma kupy :))
test · napisany: 08.12.2007 09:20
I nie tylko Ty.
test · napisany: 08.12.2007 09:12
Dziwna sprawa. IMO sdr powinien to zbadać.
ULUBIONA BROŃ · napisany: 07.12.2007 19:41
To jest okropne!!!
No niestety, czasem chciałbym wrócić się do czasów beztroskiej podstawówki. ;)
ULUBIONA BROŃ · napisany: 07.12.2007 19:28
Adis96 - "96" To ty się wtedy urodziłeś ? :C
:O Ja wtedy jeździłem na składaku... aż trudno mi pomyśleć i uwierzyć że te roczniki zaczynają pojawiać się w internecie ...
Welcome to America! · napisany: 06.12.2007 22:32
Ogółem to sądzę że jak to zwykle 3 trailer ukazuje najwięcej i tak też jest teraz. Dużo ciekawych animacji, efektów między innymi wybuchów, ciekawych scen, momentów.
Jestem naprawdę zadowolony.
A swoją większą opinie mam nadzieje przedstawię w analizie : )))
Odgadnij datę premiery GTAIV · napisany: 06.12.2007 19:55
30.03.2008
Analiza "new" boxarta by Mumol · napisany: 04.12.2007 08:21
A za niedługo kolejna analiza - trzeciego trailera. :)))
Analiza "new" boxarta by Mumol · napisany: 02.12.2007 18:38
Około 1 godziny. Akurat ściągałem wtedy Settlersów Narodziny Imperium, to z nudów przeanalizowałem to. A i proszę mnie nie obrażać...
Analiza "new" boxarta by Mumol · napisany: 01.12.2007 23:42
EDIT
Dla tych co nie rozumieją ...
Panowie z R* zorientowali się w porę że ich boxart ma pewne nie dociągnięcia dlatego też postanowili go odświeżyć poprawiając drobne szczegóły, szczegóły nie widoczne dla zwykłego śmiertelnika. I właśnie wam - zwykłym śmiertelnikom służy moja analiza.

Trochę głupi tytuł, ale ilość znaków nie pozwalała mi na bardziej sensowny.
Ok, chłopaki do rzeczy. Otóż nudziłem się ... ;x
I ... postanowiłem przeanalizować z aktualizowany oficjalny boxart GTAIV i wyłapać różnice pomiędzy tym starszym a nowszym.
Zrobiłem to w formie screenów na ... paincie które zamieszczam poniżej :
Aaaa i klikajcie na te miniaturki, gdyż wtedy będzie wyraźnie widać zaznaczone przeze mnie różnicę.











Mam nadzieje że wam to w czymś pomoże ... xD
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 08.05.2024 20:57
·
Obecnie forum przegląda 38 gości oraz 0 z 6658 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 38 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Davi17 (35) · grabol34 (34) · mikik47 (24) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies