Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 19:35
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika nobody
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5
nobody
Save · napisany: 03.01.2009 15:14
Lazlow napisał:
Ale faustyn dałby Ci po uszach


na szczęscie go tu nie ma
Problem po aktualizacji · napisany: 02.01.2009 18:35
icetique napisał:
No to jakiś input device cały czas ci wysyła sygnał, odbierany przez grę, jako strzałka do góry. Sam musisz dojść, który...


Mógłbyś przestać mówić szyfrem? D:
problem z teksturami · napisany: 31.12.2008 23:30
Ja miałem coś podobnego - moje problemy z grafą się rozwiązały po dokupieniu kości ram'u 1GB 677 Mhz a to tylko 45 zł.
Problem po aktualizacji · napisany: 31.12.2008 15:12
Ja mam od czasu do czasu tak, że jak odbieram telefon albo dzwonie do kogoś to sięzawiesza i muszę wyjść ESC do mapy i wrócić do gry - tak jakby zwiecha sięrobi. A co do aktualizacji to ja też miałem z tym problem i przeinstalowałem gre bo tak czy inaczej multiplayer mi nie działał.
Problem po aktualizacji · napisany: 31.12.2008 12:14
klawisz Backspace nie działa?
[GTAIV]żałowy patch · napisany: 22.12.2008 00:50
Nie zapisywałem niczego -po- zainstalowaniu patcha. Z rana przeinstaluje i spróbuje odpalić sejwa. Jak się nie uda, będę miał kilkutygodniową przerwę od gry...
[GTAIV]żałowy patch · napisany: 21.12.2008 19:41
Więc dziś kolejne problem z serii żałowa konwersja na pc.

Zainstalowałem patch gdyż chciałem zalogować się do Windows Live. Przez patch
- grafika wygląda jak ta z GTA III dodatkowo rozmazana
- nie rozwiązały się problemy z ładowaniem tekstur
- wszystko się tnie
- zmiana ustawień grafiki nie zmienia dosłownie niczego

Przed zainstalowaniem patcha
- wszystko wyglądało elegancko na full detalach
- nic się nie zacinało
- jedynym mankamentem było nie ładowanie się czasem tekstur jednak dało się jakoś grać bo po chwili się ładowały

Teraz moje pytania:
1. Czy da się odinstalować ten patch?
2. Czy jeśli się nie da zrobić pkt 1 to po reinstalacji gry będą mi działały moje save'y?
Liga GTA2 · napisany: 20.12.2008 02:38
Ja tak całkowicie offtopowo - czemu macie forum na fora.pl i stronę na yoyo.pl? To odstrasza pewną grupę ludzi.
[PROBLEM]Misja easy as can be · napisany: 17.12.2008 21:03
Dobra próbowałem, próbowałem aż się udało. Doszedłem do wniosku, że misje mogę robić tylko w dzień, w ładną pogodę inaczej moj procesor nie ogarnia deszczu, mgły i tekstur w nocy.
[PROBLEM]Misja easy as can be · napisany: 17.12.2008 17:20
No cóż w każdym razie dzięki za próbe pomocy. Swoją drogą to chore, że blokują save'y a nie umieją zabezpieczyć gry przed piratami... Będę próbował to przejść może w końcu kiedyś się uda...
[PROBLEM]Misja easy as can be · napisany: 16.12.2008 23:37
Ok dzięki, poczekam :)
[PROBLEM]Misja easy as can be · napisany: 16.12.2008 17:21
Ok dzięki za podpowiedź.

Tutaj jest folder z save'ami: http://www.starter-homepage.eu/saveiv_starter.rar

Save pod którym zawsze zapisuję grę jest pod slotem 5 i ten proszę załadować i zapisać.
[PROBLEM]Misja easy as can be · napisany: 16.12.2008 11:58
Więc skoro tak to mam jeszcze jedno głupie pytanie - gdzie zapisują się 'sejwy'?
save game · napisany: 16.12.2008 11:54
ariasz napisał:
BORZE,


że niby co? ;o
[PROBLEM]Misja easy as can be · napisany: 15.12.2008 21:32
Mam problem z misją EASY AS CAN BE u Bruciego. Nie mam problemu z jej przejściem, lecz jej ukończeniem. Podjeżdżam pod samochód który mam ukraść, kradne, uciekam przed zbirami, wjeżdżam do garażu zaznaczonego na radarze. W tym momencie występuje problem - pojawia się czarny ekran i po 20 sekundach wywala mnie do windowsa bez jakiego kolwiek komunikatu. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? Bądź miał ktoś taki problem i go rozwiązał?
Ulubiona radiostacja w IV · napisany: 15.12.2008 19:34
The Journey.
[GTA IV] Ustawienia grafiki · napisany: 14.12.2008 00:13
karl napisał:
Witam. Posiadam oryginalne GTA IV, SP 3 oraz oficjalne sterowniki nividi do gta iv.

Mój problem polega na tym, iż nie mogę zmienić ustawień grafiki. Gra sama od początku ustawiła mi rozdzielczość 800x600 i inne detale. Początkowo zmieniłem wszystko po swojemu i wszystko fajnie działało. Jednak kilka dni później grafa znowu ustawiła mi się po swojemu w rozdzielczości 800x600 co jest bardzo uciążliwe.

Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić? Z góry dziękuje za pomoc


Jaką masz kartę graficzną?
1 PATCH GTA IV · napisany: 14.12.2008 00:12
Żyłkaa napisał:
tak w ogole to dziwne ze nikt sie nie skarzyl na to ze po wejsciu w opcje sterowania mamy na ekranie pada xboksowego i nic nie mozemy zmienic ;d


Bo to cholera jak na razie najmniejszy problem - co komu po zamianie ustawień sterowania jak grać się nie da? ...
Life For Speed S2 · napisany: 11.12.2008 23:26
adin napisał:
Tu jest więcej graczy LFS niż na forum o formule 1 Szczerze mówią to nie spodziewałem się aż tylu hehe :P

No spoko, dodam Was do listy znajomych w LFS Desktop i będę wypatrywał aktywności na serwerach. Podajcie tylko swoje nicki.
Powinniśmy się za niedługo na którymś z nich spotkać


Ja wyżej podałem link.

@esk: pokombinuje coś niebawem z tym serwerem ;p
Komputer dla SA (Pytanko) · napisany: 11.12.2008 23:25
Krishna napisał:
Pisze jeszcze raz mam 632 mb ramu 2,5mhz,grafe zintegrowaną Intel extreme graphics 2 co ma 96 mb


No przecież kolega wyżej dał Ci link gdzie masz opisane minimalne wymagania...
Life For Speed S2 · napisany: 10.12.2008 00:02
adin napisał:
No, widzę ze odzwe dosyć spory jak na forum GTA :)

Co byście powiedzieli na mały trening - nie koniecznie w FOXach?


Często jeździmy na serwerze CLC więc możesz tam nas wypatrywać. Tam też można szybko pojeździć ;)
Praca kamery w GTA 4 · napisany: 09.12.2008 23:59
Mody powstają już a nawet nie poprzechodzili misji... to kwestia czasu moim zdaniem za czym zrobią jakiegoś camhack'a czy coś w tym stylu...
Life For Speed S2 · napisany: 09.12.2008 12:02
Raczej nie, chodź ostatnio se jeżdże tylko po serwerach Cruise bo nie ma zbytnio się gdzie ścigać.
Problem z odpaleniem GTA4 (PC) · napisany: 09.12.2008 11:05
Albo zmniejsz rozdzielczość jeśli masz jakąś kosmicznie wielką. Ja bym szukał bardziej winy grafy - może zainstaluj starsze stery...
adinportfolio · napisany: 09.12.2008 11:02
Skoro tak to radzę przywrócić któryś ze starych layów bo na ten co masz teraz to szkoda patrzeć ;)

A co do moich pracek to się one nie zachowały, ale i tak nie chciał byś tego oglądać bo byłem w tym żałosny.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 19:35
·
Obecnie forum przegląda 6 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 6 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies