Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 08:23
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika nighthawk
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
nighthawk
To już 20 lat od kiedy... · napisany: 19.06.2012 23:03
No 20 latek, faktycznie ładna liczba.

Ja swoją przygodę zacząłem od Siemens'ów :P, mniej więcej wyglądało to tak:

- Siemens S55 / sprzedany
- Siemens C65 / sprzedany
- Sony Ericsson W200i / sprzedany
- Sony Ericsson K550i / sprzedany
- Sony Ericsson K800i / sprzedany
- Sony Ericsson K850i / sprzedany
- Sony Ericsson W890i / w posiadaniu
- Motorola V3 Dolce & Gabbana Limited Gold Edition
- Samsung Omnia 7 (zespuł się po 11 dniach)
- HTC Mozart 7 / sprzedany
- HTC HD7
- Samsung Omnia 7 (HTC sprzedany i powrót do Omni :P) / w posiadaniu
- Samsung Galaxy S II black / sprzedany
- Samsung Galaxy S II white / sprzedany
- iPhone 3GS / sprzedany
- Samsung Galaxy S III x3 / w posiadaniu (x2 na sprzedaż)
- Nokia Lumia 900 / w posiadaniu

Jak widać idę z biegiem czasu :)
Polska - Grecja · napisany: 07.06.2012 12:59
POLSKA

będzie mało bramek - 1:0 dla nas :)

Dlaczego wygramy? Mamy lepszych piłkarzy niż Grecja, są ograni na dużych stadionach. Kluczowe, rozciągnięte od obrony po atak trio jest ograne ze sobą w Dortmundzie, a Szczęsny jako, że bramkarz takiej klasy jest w stanie grać w jakichkolwiek zestawieniach - reszta może robić za statystów. Ogólnie to nasza grupa najłatwiejsza, więc spodziewam się niespodzianki z wyjściem z grupy.

Najciekawiej zapowiada się grupa śmierci - B :)
GTA klatkuje · napisany: 15.03.2012 22:41
agnoxx
Cytat:
Dziwi mnie takie zachowanie gry gdyz Battlefilda 3 odpala na ultra i nawet zająknięcia nie mam :(


Zająknięcia może i nie ma, ale grać się zapewne nie da. Nie wciskaj kitu, że na "ultra śmiga aż miło", bo ja wyciągam ~35-50 fps w HIGH na lapku i7 2630QM, 8GB RAM DDR3, GT 540M OC do GT 550M. Na i3 zapomnij o graniu w IV - ta gra potrzebuje procesora. Ten i3 to kastrat 2 rdzeniowy bez turbo boost'a i to jeszcze 1 generacji. Możesz go porównać do desktopowego Core 2 Duo z zegarem 2.4 Ghz.

Drejo
Cytat:
Ja mam laptopa R580 I3 4GB ramu i giga na karcie i jakoś gram bez problemu....


Ciebie też podziwiam :)

SDR z innego tematu:
Cytat:
Szczerze i bez jakiejkolwiek złośliwości - laptopy nie są do grania. Nawet te, które są niby dla graczy. Przykro mi, ale nie jesteś pierwszą osobą, która ma problem z IV na lapku. I raczej nie ma nadziei żeby coś się poprawiło w tej kwestii.

Kumpel jakoś dwa lata po premierze IV kupił sobie do pracy lapka za ~6k. Sprzęt właśnie rzekomo z serii dla graczy - ASUS Republic of Gamers czy jakoś tak. Zainstalowaliśmy tam na próbę IV żeby zobaczyć po potrafi to cudo i... nie zobaczyliśmy niczego poza slajdami. Naprawdę nie dało się grać. Gra wyciągała może z 1fps przy dobrych wiatrach.


Ty natomiast SDR akurat w tej kwestii nie masz racji Uwzględniając to, że gry są odpalane w 1366x768 lub 1600x900 w lapkach do gier to masz duży komfort grania w prawie każdą grę.

Przytoczę Ci małą listę jak to wygląda u mnie:

- Gear of War / Full detal / ~60 FPS
- Unreal Tournament III / Full detal / ~60 FPS
- Batman Arkham Asylum / Full detal /. ~60 FPS
- Street Fighter IV / Full detal / ~60 FPS
- FIFA 11 / Full detal / ~60 FPS
- NBA 2K10 / Full detal / ~60 FPS
- Burnout Paradise The Ultimate Box / Full detal / ~60 FPS
- Race Driver GRID / Full detal / ~60 FPS
- Command & Conquer 3 Tiberium Wars / Full detal / ~60 FPS
- Command & Conquer 3 Kane's Wrath / Full detal / ~60 FPS
- Need For Speed: Shift / Full detal / ~50 FPS
- Call of Duty 4 Modern Warfare / Full detal / ~50 FPS
- Call of Duty World at War / Full detal / ~50 FPS
- Call of Duty Modern Warfare 2 / Full detal / ~50 FPS
- Battlefield 3 / opcja "high" / ~40 FPS
- GTA IV / Medium detal / ~30 FPS
- MAFIA II / Full detal / ~40 FPS
- Shift 2 / Full detal / ~40 FPS
- German Truck Simulator / Full detal / ~60 FPS

Po podkręceniu karty do GT550M, wszystkie gry odpalane są w 1366x768 z aliasingiem x2 i anizo x4.
Dodam, że procek Core i7 2630QM wydajnością jest na poziomie Core i7 940 desktop i nie wiele mu brakuje do Core i5 2500K, hę? ;). Za lapka dałem 3099zł. Biorąc pod uwagę fakt, że ma bzdury typu czytnik kart, mikrofon, kamerę czy WiFi (takie rzeczy napędzają cenę laptopów) to jest to tani lapek. Na takich machinach jak Asusy serii G Republic of Gamers, Alienware'y, czy nawet tańsze MSi z niewykastrowanym GT 555m, gry w pełni dorównują temu co jest na desktopach, tyle, że w mniejszej rozdzielczości. Ponad to, wydajnością są zdecydowanie lepsze od konsol i gdy podłączymy je pod TV to jest pozamiatane. Oczywiście prawdą jest, że kiedyś przepaść była kolosalna między desktopem i mobile. Od blisko roku jest prawie nie zauważalna, gdy mówimy o lapkach w granicach ~3000zł, a SDR dalej żyje złymi doświadczeniami z dzieciństwa Osobiście, sprzedałem desktopa z 2600K i GTX580 na pokładzie, zbędny prądożerny potwór.

Po materiały video zapraszam na mój kanał youtube:
http://www.youtube.com/user/nighthawkPL?feature=watch

PS. Ja potrzebuje na to wszystko tylko 90W ;)
DowciApy · napisany: 31.12.2011 23:31
Na początek taki suchar studencki :)
--------------------------------------
Wrocław, godziny poranne:

Wsiada do zatłoczonego autobusu i zajmuje miejsce strasznie zmarnowany młodzieniec, student z jakąś szmatą przewieszoną przez ramię. Na kolejnym przystanku wchodzi starsza kobieta. Widząc ją, chłopak wstaje i ustępuje jej miejsca - słyszy: "dziękuję". Staje obok siedzącej kobiety i ostatnimi siłami próbuje się trzymać za rurkę dla stojących pasażerów. Po paru minutach obserwacji kobieta rozpoczyna dialog:

- Widzę, że jest Pan bardzo zmęczony, poszalało się wczoraj co?
+ Skądże, nie spałem całą noc uczyłem się do egzaminu, mam średnią 4.5 i chciał bym ją utrzymać.
- mhmmm, rozumiem, to może Pan jednak usiądzie, marnie Pan wygląda.
+ nie, dziękuję
- to może chociaż da Pan ten zmiętolony płaszcz, potrzymam go Panu.
+ To nie płaszcz proszę Pani, to kolega - on ma średnią 5.0.
Trzydzieści lat minęło... · napisany: 13.08.2011 17:11
Witam wszystkich :)
Ciekawy temat, to i ja dodam jakiegoś posta.

No więc tak:
Pierwszą styczność z komputerem miałem w 1997, za sprawą mojego kuzyna. To u niego pierwszy raz widziałem GTA1. Swój własny komputer dostałem 3 lata później. Okoliczności tej inwestycji były podobne jak u SDR'a. Tą maszyną był jakiś Celeron + 512 Ram i zintegrowana grafika SiS 32mb i hdd 40 GB. GTA III jak na moje dzisiejsze oko to miało około 20 fps w rozdzielczości 1024x768. Już 2, 3 miesiącu posiadania kompa doszedłem do wniosku, że zamiast tylko grać, to warto wykorzystać to cacko w jakimś fajnym celu - stąd zacząłem uczyć się pisania stron www, a potem projektowania grafiki. Chwile przed wyjściem Vice City w pc'tku pojawiła się nowa grafika GeForce 4 MX i zaraz po niej model 5200 i dysk 80GB - to był początek mojej polityki upgrade'ów. Z czasem Celeron zamienił się na Pentium III 2.66Ghz, a potem Pentium D 3.0 Ghz. Zmieniona została także grafika na 6200 i pojawił się RAM w wielkości 1 GB. Chwile przed San Andreas zmieniłem prawie kompletnie maszynę na płytę Asrock na chipie VIA, 2GB Ram i GeForce 6600 GT, hdd 120gb, zostawiając tylko procka. Płyta okazała się niewypałem z powodu chipu, który powodował niestabilność całego PC, więc wymieniłem ją na pierwszego mobo Gigabyte'a z obsługą SLi, dokupując po czasie drugą 6600 GT i dysk 250GB. Kiedy procek się wysłużył, zmieniłem go na Q6600 G0, nową płytę Asus P5N-E, 4 GB Ram Kingston, hdd 500GB i grafikę 8800 GT + Modecom Feel III 500W. Po jakimś czasie pojawiło się nowe mobo P5B-Deluxe, grafika GTS 250, wymiana pamięci na producenta GEiL i nowy hdd 1TB + Modecom Carbon 620W. Grafika szybko się zmieniła na GTX 260. Następnym krokiem była płyta główna P5N72-T Premium, wymiana pamięci na Kingston HyperX 1066mhx, grafika na GTX 560 Ti i zasilacz OCZ 750W. Taką konfigurację mam do dziś w połączeniu z moim Q6600, który od 3 lata lata na zegarze 3.6 Ghz, z oczywiście custom chłodzeniem. Nigdy nie miałem prywatnie Radeona ani AMD, ale pracowałem na nich i robię to do tej pory. Mam jeszcze firmowego laptopa na i3, 4 gb ram ddr3 i jakimś radku 1GB. Poza tym miałem w posiadaniu PSP, PS2, Xbox 1 i 360. Wszystko na przestrzeni czasu sprzedane, skupiłem się na jednej platformie. Jak widać sporo się działo. Wszystko zawsze nowe ze sklepu i kupywane głównie z kieszonkowych (zawsze chodziłem w 2,3 bluzach na krzyż i nie jadłem słodyczy za swoje :P). Staram się w miarę regularnie wymieniać podzespoły, póki ich cena jest jeszcze korzystna - w połączeniu z rabatami znacznie łatwiej jest potem nabyć części nowsze/droższe, przekraczające 1000zł.

Pozdrawiam!
GTA: SA MENU WIDESCREEN HD MOD · napisany: 11.12.2009 09:18
sdr - na Twojej wersji też powinno działać :)
GTA: SA MENU WIDESCREEN HD MOD · napisany: 05.12.2009 14:02


GTA: San Andreas MENU WIDESCREEN HD MOD
autor: nighthawk


+++ LINKI / DOWNLOAD +++

POBIERZ - hotfile.com
POBIERZ - rapidshare.com

rozmiar: 21.45MB
typ: archiwum .ZIP

++++++++++++++++++++


Hej wszystkim!
Mam pewnego umilacza dla Was na nadchodzące zimowe wieczory:

Co to jest i jak powstało?
Korzystając z urlopu i faktu iż przede mną dużo wolnego czasu, postanowiłem zasiąść przed komputerem i zagrać w stare dobre GTA: San Andreas. Problem czasów dzisiejszych z tą grą jest taki, że poza samą rozgrywką, gra nie ma wsparcia dla ekranów panoramicznych, przez co np. intro, menusy i ekran wczytywania stanu gry jest rozjechany jak zady kasjerek z biedronki. Więc postanowiłem sobie umilić experience z gry i zrobić MODa to naprawiającego. Z tego co wiem, to taka modyfikacja już kiedyś powstawała zagranicą, lecz nie doczekała się wydania - Polska to zmieni!

Reszta tekstu prosto z readme:

==================================================

MENU WIDESCREEN HD
MOD DLA GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS (Wersja PC)

==================================================

autor: nighthawk (Polska)
kontakt: dzioka@wp.pl

GTA-Metropolis
Rok założenia: 2004
Polska strona na temat serii Grand Theft Auto.

==================================================

MOD działa z wersją gry 1.00 oraz 1.01.
Wszystkie języki wspierane.

Wspierane proporcje obrazu: (dedykowana) 16:9, 16:10

Tylko dla ekranów panoramicznych!

Wspierane rozdzielczości:
--------------------------------------------------
rozdzielczość / najlepiej wygląda: ocena 0-3 "*" (więcej znaczy lepiej)

- 1280x720 / ***
- 1280x768 / **
- 1280x800 / *
- 1366x768 / ***
- 1440x900 / **
- 1600x900 / **
- 1680x1050 / *
- 1920x1080 / ***
- 1920x1200 / *

==================================================


instalacja:
--------------------------------------------------
(Pamiętaj: Wykonaj kopie zapasowe plików przed instalacją!)

- Wypakuj wszystkie foldery z plikami do głównego katalogu z grą i podmień poprzednie pliki.
przykładowa ścieżka: C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\
- Włącz grę



notatnik zmian:
--------------------------------------------------

wersja 1.00

- poprawione logo "EAX"
- poprawione logo "nVidia - The way it's meant to be played"
- poprawiony obrazek tytułowy "GTA: San Andreas"
- poprawiony film "Logo"
- poprawiony film "GTAtitles" (utwór ze słowami)
- nowe obrazki podczas ładowania gry
- nowe obrazki w tle menu


LICENCJA:
Jeżeli chcesz umieścić ten MOD na swojej stronie - poinformuj mnie o tym, poprzez pocztę elektorniczną.
Wszystkie materiały oraz znaki towarowe zastrzeżone są odpowiednio dla ich prawnych właścicieli.
MOD jest rozszerzeniem darmowym.












(Czasami hosting imageshack.us działa jak chce i efektem tego mogą być problemy z wyświetlaniem miniaturek, jak i samych obrazków.)

Miłej zabawy życzę i zapraszam do wyrażania swoich opinii!

FAJNIE BY BYŁO JAKBY KTOŚ DODAŁ NEWSA NA STRONIE GŁÓWNEJ,
ORAZ WRZUCIŁ PLIK DO DZIAŁU "DOWNLOAD", PONIEWAŻ LINKI NA
TYCH HOSTINGACH Z CZASEM WYGASNĄ.

Z GÓRY DZIĘKI,
POZDRAWIAM!
Fonty · napisany: 18.11.2009 11:51
ROCKSTAR GAMES - autografy · napisany: 07.10.2009 08:11
No więc tak:
Dawno, dawno temu, gdy chodziłem jeszcze do podstawówki miałem kolegę, który pod koniec szkoły (w piątej lub szóstej klasie) wyjechał z rodzicami na stałe do Chicago, bo miał tam jeszcze jakąś rodzinę. Był to w sumie mój taki przyjaciel, bo razem zawsze rodzice prowadzali nas do szkoły, razem siedzieliśmy w ławce etc.

Po latach kontakt się lekko zatarł, rzadziej rozmawialiśmy, lecz był taki moment, kiedy w tym 2004 byłem (jak większość) najarany tą premierą GTA: SA i także jego się pytałem, czy w Stanach jest głośno na ten temat. On powiedział wtedy, że tak; jest dużo spotów reklamowych, są billboardy u niego w centrum miasta i że za kilka tygodni ma się odbyć otwarta konferencja promująca z udziałem Producenta. Nie chce skłamać, ale były to chyba jakieś targi czy coś, nie pamiętam już.

Poprosiłem go czy mógł by tam pójść i porobić parę fotek, będzie to jakiś unikalny news na stronę www. A on mi po wszystkim mówi, że udało mu się zdobyć autografy, ma 2 kartki A4 z pełną listą najważniejszych ludzi. Oczywiście fotki też były i news był, kto śledził Metropolis to mógł się na niego natknąć.

Jak się okazało konferencja po wystąpieniu miała formę otwartego spotkania, gdzie każdy chodził z drinkiem w ręku i rozmawiał między sobą. Autografy były wypisywane z góry, to znaczy kartki były już przygotowane z podpisami, a kto chciał taką mieć, to wtedy facet w czarnej koszulce z logiem R* wypisywał dedykacje. Mateusz to imię kolegi.

Dostałem 2 takie kartki, jedną sprzedałem zaraz po otrzymaniu, cena wyniosła wtedy około ~350zł, także poprzez Allegro. Druga została do dziś.













=========================

SPRZEDANE - TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
pozdrawiam!
ROCKSTAR GAMES - autografy · napisany: 06.10.2009 17:56
sdr - Wartość dla mnie nadal duża, lecz powodem są kwestie finansowe :(
ROCKSTAR GAMES - autografy · napisany: 05.10.2009 08:46
Hej!
Kilka lat tu nie zaglądałem, ale widzę SDR jeszcze trzyma formę
do rzeczy:

Do sprzedania mam unikalną, jedyną w Polsce, kartkę w formacie A4, na której znajduje się 12 autografów najważniejszych ludzi ze studia ROCKSTAR GAMES, odpowiedzialnych za znaną serię gier GRAND THEFT AUTO (GTA)! 12 autografów, w których jest podpis pomysłodawcy serii oraz głównego producenta, czyli pana, który nazywa się SAM HOUSER.

Autografy 100% oryginalne! Kartka pochodzi ze spotkania/konferencji, jakie miało miejsce 1 grudnia 2004 roku w Chicago (U.S.A.), w związku z wydaniem gry Grand Theft Auto: San Andreas na platformę Playstation 2. Były tylko 2 sztuki wypisane dla polskich fanów! Moja prywatna pamiątka, którą otrzymałem gdy prowadziłem parę lat temu polski serwis, traktujący o tematyce serii gier Grand Theft Auto. Posiadam także kopertę, w której była nadana kartka - na kopercie pieczątki i wlepki ze Stanów, wysyłane z Chicago. Jednak ta gdzieś mi się zawieruszyła i jak ktoś by chciał tak bardzo bardzo mieć też ją jako dowód oryginalności, to bym musiał poszukać.

WARTOŚĆ KOLEKCJONERSKA

Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail.

http://www.allegro.pl/item762365456_gra_gta_grand_theft_auto_autografy_100_oryginal.html

pozdrawiam
http://mum_sag.w.interia.pl =] · napisany: 19.08.2006 23:19
Na sam początek polecam robić strony o tematyce 'blablabla' czyli o niczym, żeby na tym poćwiczyć. Warto też zapoznać się z czymś tak pięknym, jak css xD.
Następnie serwer, domena do kitu, ale że piszesz, iż jesteś początkujący, to akurat tych rzeczy można nie brać pod uwagę.

Życzę owocnych wyników oraz pracy!
Tony Hawk's... · napisany: 14.08.2006 12:20
bananaboj - a co powiesz na tryb multiplayer, opcje profili gamespy i oficjalne serwery? xD Wiem, że nie ma wzmianki, ale potrzeba matką wynalazków xO

falek - napewno widziałeś już gameplay z project 8. Gra odbiega dość znacznie od tego rendera co pokazali na E3. naprzykład - grawitacja dalej jest taka sama, że da rade skakać na kilkadziesiąt metrów w góre, nie biorąc pod uwagę siły wybicia. W sumie to poprawili tylko focus w czasie robienia tricków i to nawet w czasie tego bullet time'a skater dość nierealistycznie obraca tą deskę, jakby większy nacisk położyli na obracanie deską niż ruszanie ją nogami w odpowiednim sposób i moment. W sumie sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w praniu, ale jak dla mnie póki co rewelki nie ma.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-4657962492512003944

EDIT:
znalazłem aukcje na ebay'u z wersją pc ;o
KLIK, KLIK!

Problem czerwonych wozów w GTA · napisany: 14.08.2006 11:35
Hmm, według mnie to wina karty graficznej.
Znajomy miał podobny problem z tym, że w GTA nie miał w ogóle karoserii xO, a np. w Panzers Elite, pierwszej fazie - tekstury pancerza obracały się na czołgu wraz z gąsienicami ^_^ Więc ja stawiam na karte i tutaj wydaje mi się, żaden forceware nie jest potrzebny, bo nie pomoże. Jeżeli masz gf6200 (przypuszczam, że 64mb/128-256bit) od Galaxy czy Palita, lub marek podobnych to żeś trafił na taki sam śmieć jak np. radeon 9950, który u niektóych resetuje sprzęt bez powodu. Polecam wymienić na jakiegoś gf6600 od gigabyte'a z opcją 'turbocache'.
Tony Hawk's... · napisany: 08.08.2006 19:16
bananaboj - to jest legalna wersja (robiona przez activision) i nie rip z ps2. Gra ma swój oryginalny instalator, autorun, pliki readme - pc, a także w dziale options film "PC credits" - Jakoś tekstur nawet jest nieporównywalnie lepsza z tymi na ps2 i xboxa. Technicznie wszystko ogólnie działa jak w thug2 na pc.
Tony Hawk's... · napisany: 04.08.2006 18:38
Bananaboj - THUG1 wyszedł także na komputery (mam go obecnie zainstalowanego). Premiera miała miejsce po wyjściu THUG2 na PC (!) i stary underground ma lepszą grafike jak dwójka xD

Co do najlepszej części to według mnie zdecydowanie THPS4, wersja PC i GBA, oraz THUG1 także wersja PC i GBA.

tak dla bajeru gameplay z thug1 na pc:
http://www.gtametropolis.imro.pl/thug1.zip
grzeskowi odwala, bo robi gfx · napisany: 26.02.2006 16:01
->Toni Cipriani
to mało wiesz panie ekspert ^^
Gfx, a lay to dwie różne rzeczy.
Grafike projektujesz, "pocinasz" i nakładasz na szkielet strony, czyli layout.
A jego się pisze, a nie rysuje ;c
grzeskowi odwala, bo robi gfx · napisany: 25.02.2006 21:52
o jej, ziąąąąąą, z czym do ludzi ? ;x
gfx od blogu (i ten od gta w sumie też) zasysa pałkę :P
laya kto pisał?
trenuj, trenuj, bo to nie jest za piKne
Przyspieszenie kompa? · napisany: 02.01.2006 15:47
ale ***ły tutaj piszecie xF
nikt się nie zna i w kółko te same regułki o defragmencie, formacie, wyłączaniu softa w tle, rzuca - Link chce konkretów, a nie bzdetów xO.

No to teraz rozwiązanie:
Podejrzewam, że problem tkwi w hdd ;e
link - wypieprz ten stary dysk i instaluj wszystko na nowym, najlepiej w partycjach 60gb i 100gb albo 40gb i 60gb x2. Zrób każdą z poziomu instalatora winXP i dysk "C" rzuć na NTFS, a potem z poziomu systemu wzrób reszte dysków na NTFS (zaraz po instalce windowsa xD) i po kłopocie, powinno działać.

Dlaczego taki problem ? podejrzewam, że nowy dysk masz na łączu sATA i korzysta on z kontrolera serialATA na dysku. Stary dysk powinien być, a raczej jest na bank na ata100 etc. i tutaj jest konflikt, bo jest syf na biosie między kontrolerami. Przyczyną także może być fakt iż na starym dysku masz bufor zapisu 2mb, a na nowym pewnie 8mb. Jeżeli OS jest instalowany na starym hdd, to wszystkie pliki stronictwa, buforki, pamięć podręcznia czy tam wirtualna to wszystko ciągnie ze starego hdd i nowy nie korzysta ze swojej 'mocy'.

no to chyba tyle xO.

ps. gdyby nie działało to zabaw się z biosem, w opcjach łączniea dysku.
Gta 2 na GameBoy Color.. · napisany: 07.12.2005 14:38
mój pierwszy post tutaj, hey wszystkim xO

co do tematu:
Szakal ma rację - jest oficjalnie GTA2 na GameBoyColor. Grand Theft-Endo to calkiem inna bajka, ta gra nawet się jeszcze nie ukazała. Producentem GTE jest niejaki Brian Provinciano i soft o ile się ukaże, będzie przeznaczony tylko pod NES'a.

GTA2 (te od Rockstar'a) oficjalnie pojawiło się na te oto platformy:
PlayStation®One, GameBoyColor, DreamCast, PC

Poza tym z serii GTA na GBC pojawiło się też GTA1.
Poniżej linki dla tych co są trochę w tył z wiedzą:
klik#1
klik#2
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 08:23
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies