Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 16:22
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika Jea
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Jea
Pomóżcie problem z VC:MP · napisany: 22.02.2007 11:04
Nom, to jest Polska Scena VC-MP, którą prowadzę. Polecam nasz serwer, gdyż gra atm mało osób i crashe bardzo rzadko występują. Poza tym. VC-MP ma wbudowaną wyszukiwarkę serwerów, więc sam powinieneś wiedzieć gdzie, ile i kto gra.
Pomóżcie problem z VC:MP · napisany: 20.02.2007 14:49
Co do pierwszego, to nic innego jak crash podczas ładowania gry. Łatka została już zawarta w tym temacie. Mogłeś od razu zainstalować VC-MP 0.3b, albo VC-MP Fixed Edition i nie musiałbyś się z łatkami bawić.

Co do drugiego problemu, to po prostu zwyczajny crash. Nie ma niego rady, chociaż najwięcej zależy od serwera, na jakim grasz. Weźmy sobie na przykładzie LW (littlewhitey). Tam crashe są co chwila, bo gracze robią db, helikill, bawią się pojazdami. Poza tym, graczy jest tam zdecydowanie za dużo. Polecam grać na mniejszych serwerach, gdzie jest jakieś 10-15 osób.
Fraps - zacinanie · napisany: 20.02.2007 14:42
Jeżeli filmik nagrywasz w Single Player, to polecam GameCam'a. Nie powoduje takich "zwiech" jak FRAPS. Natomiast jeżeli nagrywasz w SA-MP, albo MTA:SA RM, to tak jak napisali Panowie powyżej. Zamiast "Full-size" ustaw na "Half-size". Poza tym, zmniejsz roździelczość w grze (najlepiej 800x600 16bit) i detale na najniższe.
camerahack dla VC-MP · napisany: 20.02.2007 14:37
VC Camera Hack
PermEdit

Ściągasz CameraHack. Włącz i zaznacz swoją wersję Gta Vice City. Sprawdź czy działa w VC-MP.

Jeżeli nie działa, to robisz tak samo jak w SA-MP. Włączasz CameraHack oraz PermEdit.exe no i dalej jak z SA-MP.

CameraHack na pewno działa, gdyż sam dzisiaj testowałem, więc jak masz jakiś problem to pisz.
www.vc-mp.yoyo.pl xF · napisany: 22.03.2006 16:03
Toni Cipriani: PRV.pl nie obsługuje MySQL ;x
dj_link: e tam :p
www.vc-mp.yoyo.pl xF · napisany: 22.03.2006 13:50
No niestety ;x Kurde serer yoyo.pl się je*ie i strona nie działa ;f
www.vc-mp.yoyo.pl xF · napisany: 21.03.2006 21:02
sdr: są artykuły ale nie dodałem ich od razu na stronę tylko są w dziale "Artykuły" w Menu Strony itd. Tak samo download, FAQ.
Toni Cipriani: gdy to pisałem nie byłem zbyt trzeźwy ;p Jak widać zapomniałem poprawić ;f
Pikachu: to zależy od gustu jak wiesz ;)
Sonda - MP do VC · napisany: 20.03.2006 22:37
Można odkopać ? xD /by DJ: pozwalam/ Ja gram tylko w VC-MP. Na MTA za duże lagi i nie da się grać. VC-MP jest zdecydowanie lepsze. Jeśli chcecie się czegoś więcej o nim dowiedzieć, to zapraszam na moją stronkę (link w profilu).

www.vc-mp.yoyo.pl xF · napisany: 20.03.2006 22:30
Macie trochę spamu :P Oto moja stronka o VC-MP
www.vc-mp.yoyo.pl
Napiszcie co o niej sądzicie. Jak zapewne wiecie jest ona o multiplayerze VC-MP do Gta Vice City. Może nie graliście w tego multi i pewnie uważacie, że MTA:VC jeste lepsze jednak ja mam inne zdanie co do tego ;)
Gta 2 na GameBoy Color.. · napisany: 06.12.2005 21:59
Ta gra jest przeznaczona na Game Boy Color jednak nie nazywa się Gta 2 tylko Grand Theft Endo. Mam tą grę na emulator i jakoś mnie niezbyt zaciekawiła. Gta Advacne była zdecydowanie fajniejsza. Dodam jeszcze że GTE nie zostało stworzone przez R* tylko przez odrębną grupkę ludzi i nie jest to oficjalna gra z serii. Dlatego jak widać po nazwie nie ma tytułu Grand Theft Auto. Jest trochę napisane o grze na gtametropolis.imro.pl . Znalazłem też coś takiego (>>link>>)
Sonda - MP do VC · napisany: 06.12.2005 08:07
Jeśli chodzi o VC:MP to bardzo lubię tego multiplayera. Nie ma aż takich lagów jak w MTA. Najgorszą wadą jest to, iż spora część osób gra na kodach. To jest strasznie denerwujące. Wale w gościa seię 80 naboi z M60 a ten po chwili załatwia mnie z pistoletu :/.
W MTA grałem z jakiś jeden raz i powiedziałem sobie od razu, że wole VC:MP.
Wishlist! · napisany: 06.12.2005 07:59
Jak dla mnie w następnej części przydałaby się:
- nowa grafika oparta na lepszym silniku graficznym
- więce ciekawych funkcji, dodatków, bajerów
- więcej misji, gdyż Sa mimo, że miało ich dużo to i tak szybko jakoś się je przechodziło
- więcej pojazdów, nawet takich dodatkowych jak np. deskorolka
- dzieci i zwierzęta
- po rekrutacji większej ilości osób do gangu, powinna być możliwość odzielnego poruszania się inym pojazdem Twojego gangu
- możliwość wsiadania jako pasażer gdy np. prowadzi wóz osoba z Twojego gangu
- możliwość wchodzenia do większości budynków (choć to akurat jest mało możliwe)
- różne klimaty atmosferyczne, czyli zmieniająca się pogoda także w sensie Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Napisze jeszcze co moim zdaniem byłoby zbędne:
- większe miasto (w Sa łatwo było się zgubić, więc sądze że to akurat jest nie potrzebne)
- nieliniowa fabuła (trochę to akurat mało możliwe i wiadomo dlaczego)
End Of The SA?! ;O · napisany: 06.12.2005 07:42
Mnie osobiście gra już dawno znudziła. Grałem w nią całe wakacje, jednak po upływie tego czasu gram w Sa tylko wtedy, kiedy muszę. A muszę wtedy gdy pisze arta. Wciąż nie ma żadnego dobrego multiplayera a MTA:SA ciągle ma jakieś dodatki a o premierze nic nie słychać. Tak jak napisał falej w Gta 3 i VC grało się non stop. Czemu nie w Sa. Sądze, że to wszystko przez fakt, iż gra tak naprawdę nic nam ciekawego nie zaoferowała, oprócz nowych misji czy też możliwości jak np. jazda na rowerze. Ale to były tak naprawdę tylko drobne dodatki, które i tak po jakimś czasie nudzą.
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.04.2024 16:22
·
Obecnie forum przegląda 13 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 13 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies