Gość

Rejestruj

błąd
Musisz być zalogowany!
Zaczekaj...
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 13:44
· GTAthegame · Forum · Posty Użytkownika kurzi6
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
kurzi6
Doughz.org - styczeń 2024 · napisany: 09.03.2024 13:34
Roger napisał:
Moja propozycja to Fundacja Dajemy
Dzieciom Siłę
https://fdds.pl/wspieraj-nas.html#darowizna


+1
Doughz.org - listopad 2023 · napisany: 05.12.2023 09:21
Jeżeli nie będzie innych pomysłów ani sprzeciwu to proponuję powtórkę z https://www.siepomaga.pl/nadia-sma
Doughz.org - sierpień 2023 · napisany: 04.09.2023 11:33
To ja podrzucę taki link: https://www.siepomaga.pl/nadia-sma

Zbiórka z mojej miejscowości rodzinnej (osobiście nie znam). Dorzucam wklejkę od mojej mamy:

Mama kurziego napisał:
Ta dziewczynka jest ze Szczecinka i jakoś bardzo wolno idzie zbiórka pieniędzy. Ostatnio z jakiegoś lokalu jakaś hiena ukradła puszkę z pieniędzmi.
Doughz.org - listopad 2022 · napisany: 01.12.2022 15:49
Może tym razem jakieś zwierzaki? https://zrzutka.pl/r54k4z
Doughz.org - lipiec 2022 · napisany: 11.08.2022 13:04
Git! :)
Doughz.org - maj 2022 · napisany: 08.06.2022 13:36
Zakładałem, że może pojawi się coś ciekawego do wsparcia.

Ewentualnie może to? Moja madre pracuje w szkole, w której ten chłopak się uczy - aktualnie wszyscy tam żyją tym tematem: https://www.siepomaga.pl/filip-pawelek
Doughz.org - maj 2022 · napisany: 05.06.2022 16:51
A ja proponuję w tym miesiącu się wstrzymać i zachować stówkę w puli.
HDD->SSD a UEFI i OS-y · napisany: 05.06.2022 09:34
A co mówi Crystal Disk Info? Jak wygląda SMART dysku?

Co do CloneZilli - miałem okazję skopiować ostatnio kilka dyskó, co prawda tylko z Windows ale jak były badsectory to leciałem przez advanced mode z opcją -rescue a na kolejnej karcie zaznaczałem -icds.

Ewentualnie poszukaj tool HDD Regenerator (ale bootowalny) i przeleć nim dysk.
HDD->SSD a UEFI i OS-y · napisany: 04.06.2022 22:10
Clonezilla tego nie chciała chwycić?
Max Payne 3 problem! · napisany: 27.06.2017 20:12
Ale odkop
Polska - Rumunia · napisany: 06.06.2017 09:59
Zaryzykuję 2:1 dla Polski
Cyknij fotę! · napisany: 15.04.2017 10:01
Co się stało?
PajaDarkBoy StuntMovie film 19 · napisany: 08.01.2017 10:24
Nadal nie wyciągasz wniosków z komentarzy, które były pod Twoimi wcześniejszymi "stuntami". Najbardziej podobał mi się moment, w którym nawet gra powiedziała Ci, że to co zrobiłeś jest nieudane.
PajaDarkBoy StuntMovie film 19 · napisany: 07.12.2016 19:39
Jeju... takie filmy powinno się piętnować.
[EURO16] POL - SUI · napisany: 24.06.2016 16:50
Polska 1:0
Mały tuning BMW E46 · napisany: 19.06.2016 17:11
Jako zagorzały VAGowicz powiem, że...

...szanuję efekt końcowy.
[PeT] Polish Extreme Truck · napisany: 08.02.2016 17:50
1) Zarejestrowałeś się tylko po to, żeby wrzucić reklamę i już tu nie wrócić.

2) Nie dopasowałeś nawet reklamy do silnika forum - zrobiłeś bezmyślną przeklejkę.

3) Nie ten dział

4) Umrzyj.
[DT#5] Online jak marzenie · napisany: 02.02.2016 18:21
Długo się zabierałem za to by napisać cokolwiek w tym temacie. Głównie wynika to z kwestii, że większość rzeczy została już powiedziana przez moich poprzedników.

W moim odczuciu głównym problemem z GTA Online jest to, że traci ono swój rozpęd. Niby cały czas wychodzą nowe dodatki ale patrząc obiektywnie dodają one coraz mniej zawartości. Za przykład niech posłużą "Szefowie i Inni Przestępcy". Niby dodano parę nowych misji, które można wykonać w trybie swobodnym oraz jachty i... nic. Rzeczy do zrobienia kończą się bardzo szybko.
NAJLEPSZY MUSCLE? · napisany: 10.12.2015 01:42
W sumie pewnie zaraz się okaże, że ten samochód ma bardzo mały przebieg i jego uszkodzenia bardziej wynikają z faktu, że więcej stoi jak jeździ. Patrzcie chociażby na pionowe zacieki z rdzy pod detalami...

Zmieniam swój typ i strzelam, że jego przebieg jest w granicach 95 tys. km +- 1 tys.
NAJLEPSZY MUSCLE? · napisany: 05.12.2015 01:14
Jaki margines błędu?

Strzelam coś na poziomie 171 tys. km
[EURO16] Polska - Czechy · napisany: 17.11.2015 18:05
Polska 2:1 Czechy

(typuję kompletnie w ciemno :D)
Online a tryb fabularny · napisany: 26.10.2015 16:35
Problem trybu fabularnego polega na tym, że od premiery na past-geny nie dodano do niego żadnej nowej zawartości. Są osoby (choć sądzę, że coraz mniej), które do singla wracają, żeby powtórzyć jakąś misję ewentualnie przejść całą grę jeszcze raz.

Coś czuję, że w moim wypadku może się powtórzyć historia GTA IV. W pewnym momencie po prostu przestałem odczuwać jakąkolwiek chęć powrotu do tej części - jedynie od czasu do czasu ściągałem i instalowałem, żeby pograć w tym kulawym multiplayerze. Tutaj będzie podobnie. Jedynie GTA Online ratuje sytuację.
Najlepszy muscle · napisany: 18.10.2015 12:37
Gauntlet +1
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 22.09.2015 00:11
Ale z tekstem, że nie scena się zmienia tylko czasy i ludzie to popłynąłeś. Scenę tworzą ludzie. Ba! Scena to ludzie. Skoro ludzie się zmienili to też ma to wpływ na to jakie społeczeństwo/scenę tworzą.

Równie dobrze mogłeś napisać ludzie się nie zmienili ale się zmienili.

I serio nie mogłeś się powstrzymać przed wrzuceniem tu tekstu o uchodźcach? Wszystkie media huczą na ten temat, że aż pojawia się odruch wymiotny to jeszcze trzeba to dowalić do tematu pełnego wspomnień i świetnej dyskusji.
[DT#4] Co z tą Sceną? · napisany: 21.09.2015 00:24
Przyznaję, że wybrałeś naprawdę głęboki temat.

Właściwie to wspomnieliście chyba o wszystkich najważniejszych rzeczach. Jak temat wygląda z mojej perspektywy? Z Grand Theft Auto mam do czynienia od czasów podstawówki. Zgadzałoby się to z premierą GTA 3 bo o ile dobrze pamiętam to właśnie od tej części zacząłem swoją przygodę z tą serią. Na scenie pojawiłem się w drugiej połowie roku 2005 (kurzi, lat 13) i tak trzymam się jej z mniejszymi, większymi lub nawet szumnie zapowiadanymi przerwami aż do teraz (kurzi, lat 23).

Przez ten czas wiele się zmieniło. Zmienili się ludzie. Zmieniła się seria. Zmieniły się priorytety. Zmieniła się scena. Zmienił się internet.

Wydaje mi się, że Kaleson w swoim poście trafił w samo sedno. Ludzie cenią sobie wygodę i porzucają różne serwisy na rzecz szybkich wiadomości serwowanych przez obserwowane przez nich strony w różnego rodzaju mediach społecznościowych. Owszem, jest grupa osób, które mimo wszystko trzymają się nieco starszych metod przekazu - chodzi mi tutaj o fanowskie serwisy nastawione na konkretny temat i odbiorcę (a te w moim odczuciu są dużo rzetelniejsze w tym co robią).

Jeśli spojrzeć na samo GTAthegame to trzeba przyznać, społeczność tego serwisu jest mocno hermetyczna. Zwróćmy uwagę na użytkowników. Nie sposób nie zauważyć, że faktycznie aktywne są ciągle te same osoby. Rzadko pojawia się tutaj nowy użytkownik, który na prawdę ma coś do powiedzenia. Najczęściej są to konta widmo, których jedyna aktywność to rejestracja w serwisie lub osoby, które wpadają raz na pół roku i (o zgrozo) ograniczają się do:

Cytat:
Eeey! Czy gietea mi pujdzie na mojim kompie???// ;(


Cytat:
Ziomy paczcie jaki film zmontowałem! Moje stunty majom 5 wyświetleń więc desperacko wrzucam link na każdą stronę o GTA jaką znajdę


Kilkukrotnie podejmowane były próby ożywienia serwisu ale myślę, że będzie to trudne z uwagi na kilka aspektów:

Pierwszy to pozycjonowanie strony, które leży i już nawet nie kwiczy. Wrzucając w Google hasło "gta" na pierwszej stronie wyszukiwania mamy strone R*, GOL, _site, wikipedię, jakiś serwis o gta należący do toster.pl i po drodze Steam... GTAthegame jest gdzieś daleko... oj daleko. Gdzie? Nie wiem. Przy 11 stronie wyników odechciało mi się szukać.

Drugi to layout. Z perspektywy czasu przyznaję, że obecny jest całkiem dobry. Problem w tym, że kompletnie nie zachęca do rejestracji tutaj. Może to tylko moje zdanie ale wydaje mi się, że jeżeli już jakimś cudem trafi tutaj jakiś nowy użytkownik to pierwsze co zobaczy to stary szary szablon rodem z poprzedniej epoki internetu. W moim odczuciu strona nie pokazuje życia. Dopiero po zagłębieniu się w treść widać, że coś jednak się tutaj dzieje.

Trzeci to polityka "NIE DLA IDIOTÓW". Przyznaję, że rozumiem i popieram ideę strony bez kretynów. Jednak dochodzę też do wniosku, że jednak w większości przypadków użytkowników da się "wychować".

Czwarty (w moim odczuciu najmniejszy problem GTG) to sezonowość. W przypadku stron poświęconym grom, filmom czy nawet konkretnemu sprzętowi największy ruch zawsze jest rejestrowany przed premierą.

Myślę, że stare czasy już nie wrócą ale nie jest jeszcze za późno by zawalczyć o użytkownika. Jak? No właśnie wydaje mi się, że pora na zmiany. Trzeba zaryzykować i machnąć jakąś integrację z mediami społecznościowymi i zmienić coś w kwestii punktów o których wspomniałem wyżej.

//Mam nadzieję, ze post nie jest zbyt chaotyczny. Mój mózg ostatnio nie funkcjonuje zbyt wydajnie.
· Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 27.04.2024 13:44
·
Obecnie forum przegląda 33 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 33 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Kamil3728 (48) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies