Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 12:18
· GTAthegame · Forum · The City Of Vice
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Problem z Vice City
stronki napisany: 05.06.2008 16:17 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 05.06.2008
posty: 1
rp: 4996
otóż posiadam toshibe satellite L30-10x Procesor Intel Celeron-M 1.86 GHz Kod procesora-440 FSB 533 MHz Pamięć RAM 1024 MB Karta graficzna ATI Radeon® Xpress 200M system VISTA, zakupiłem w Media markt GTA vice city i raz sobie działa a raz nie , raz włącze nie działa mysz i wogole sie nie ładuje save, next time załaduje grę ale nie działa mysz, i sporadycznie odpali normalnie i jest wszystko ok, ktoś ma jakis pomysl co z tym zrobic? dodam sciagnełem nowe sterowniki do tej dretwej kart graficznej i nie pomoglo niestety :(

____________________
stronki
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Roger napisany: 05.06.2008 17:16 Link Do Tego Posta
asshole



dołączył: 10.12.2005
posty: 611
rp: 65044
Kup nowy komputer, bo to co masz aktualnie, to nadaje się tylko do gry w pasjansa.

____________________
Roger
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 05.06.2008 17:54 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
W GTA3 problem z niedziałającą myszką rozwiązałem poprzez włączenie ustawień domyślnych sterowania i ponowne ich skonfigurowanie. Może zadziała i tu.
Jak rozwiązać problem z sejwami - pojęcia nie mam.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 05.06.2008 21:36 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74902
Może... wywal Vistę?

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 05.06.2008 21:58 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87179
Proponuję maila do supportu Cenegi żeby w ogóle się dowiedzieć jak to jest z działaniem VC pod Vistą. Wina laptopa to raczej nie będzie. Ja mam sprzęt o podobnych parametrach i właściwie jedyne jaja jakie się zdarzają to w GTA3 zbyt wolno doładowujące się tekstury, szczególnie jezdni (nie non stop, ale zdarza się jeździć po 'gołych' ulicach, bez asfaltu ;p). Jednak to wina słabej grafy nie-do-gier, a nie gry czy systemu (WinXP). Problemów z mychą czy sejwami nigdy nie uświadczyłem. Jeśli chodzi o VC i SA to nie przypominam sobie żadnych problemów.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 12:18
·
Obecnie forum przegląda 7 gości oraz 0 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 7 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies