Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 24.04.2024 20:44
· GTAthegame · Forum · Inne gry
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Gothic I/pomoc/pytania
krukpl napisany: 02.10.2007 21:59 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
Cze. Mam parę pytań związanych z częścią pierwszą Gothica. Jako iż w shoutbox'ie dało się zauważyc parę fanów tejże gry (a ja na googlach ani gothic'owych forach nic ciekawego nie znalazłem), piszę ten temat właśnie tu.

A oto nurtujące mnie pytania:
1)Czy można zdobyć Ciężka Zbroję Straznika? Stone mówi, że wciąż nie jesteś gotów, w IV Rozdziale wywalają cię przecież z SO, a ja jestem już w środku III-ego (przechodzę grę drugi raz, wcześniej zostałem Magiem)...
2)Gdzie można kupić kusze? Myślałem że u Skorpiona, ale niestety się zawiodłem... Cavalorn też ich nie ma.
3)Na co potrzebne są monety, ktore walają się prawie wszędzie? Nie mają przecież żadnej wartości...
4)Czy jest jakaś broń lepsza od Uriziela (nie mowię tu o magii)?
5)Obiło mi się o uszy coś takiego jak "Róg Orków". Do czego służy i gdzie go można znaleźć?
6)A to pytanie to już z czystej ciekawości - do którego levelu można upgrade'ować bohatera?

Z góry dzięki za pomoc i przypominam, że temat dotyczy PIERWSZEJ części Gothica.

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 02.10.2007 22:27 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Spróbuję ci pomóc, ale nic nie obiecuję, bo Gothic to dla mnie odległa gra (w sensie, że dawno w nią grałem ;p), no ale ok:

1) Z tego co pamiętam, to ta zbroja, którą ma Gomez, ale jej się chyba nie da zdobyć. ;o
2) Kuszę można kupić u Skorpiona, ale dopiero w IV rodziale. ;)
3) Na nic, po prostu są. :P
4) NIE.
5) Nie mam pojęcia, i chyba nigdy o tym nie słyszałem. ;p
6) Chyba nie ma górnego limitu. ;D

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
krukpl napisany: 02.10.2007 22:43 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
kothka napisał:
1) Z tego co pamiętam, to ta zbroja, którą ma Gomez, ale jej się chyba nie da zdobyć. ;o
2) Kuszę można kupić u Skorpiona, ale dopiero w IV rodziale. ;)


Nie, chodzi mi o taką zbroję jaką ma Thorus i paru jego piesków. Bo co do zbroi Gomeza to wiem, że nie można jej mieć. Tu masz link.

A co do Skorpiona to jak można u niego coś kupić skoro cały Stary Obóz się przeciw tobie buntuje (poza Diegiem, chyba Cavalornem i Miltenem)?

EDIT: Sorry, racja. Skorpion siedzi potem z Cavalornem w tej chatce i mówi że ma dość SO... ;)

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 02.10.2007 22:51 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Hm, wydaje mi się mimo wszystko, że tej zbroi nie da się zdobyć w 'legalny' sposób. Możliwe, że potem - kiedy wrócisz do Starego Obozu, aby się zemścić - będzie ona ukryta gdzieś w skrzyni, ale nie jestem co do tego w 100% przekonany - jak pisałem, dawno nie grałem, a czas robi swoje. ;p

A co do kuszy, to bodajże Skorpion jest jednym z tych, którzy uciekają ze Starego Obozu (nie wiem czy skorpion nie ucieka przypadkiem do tej chatki Cavalorna). A nawet jeśli nie to w IV rodziale kusze na pewno mieć będzie Cavalorn oraz ludziska z Nowego Obozu.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
krukpl napisany: 02.10.2007 22:53 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 07.04.2007
posty: 151
rp: 6759
Okay, thx 4 help dude :)

____________________
krukpl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 02.10.2007 23:04 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
np.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 24.04.2024 20:44
·
Obecnie forum przegląda 39 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 39 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · lUis (34) · Salazaar (35) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies