Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 18:44
· GTAthegame · Forum · GangstArtZ
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Trefne kółka
» "Trefne kółka" są...

Super! Czekam na ciąg dalszy!
0%0%0%

Dobre... respect, homie!
58%58%58%

Średnie, mogło być lepiej...
33%33%33%

Do bani! Co to ma być?!
0%0%0%

Eee... no comment...
8%8%8%

» suma głosów: 12
Toni napisany: 10.07.2007 16:44 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63143
skąd: Środa Wielkopolska
Trefne kółka
#1
---------------------
San Fierro, Garaż w Doherty

Anthony "Faust" Cipirano zbliżył się do drzwi warsztatu w Doherty. Zbliżała się 12:00 - czas zaplanowanego spotkania z Andrijem "Hummer" Mlotovskim - członkiem rosyjskiego gangu 'Mockva'. Faust podszedł do drzwi, złożył dłoń w pięść i uderzył kilkakrotnie w metalowe obicie. Nie usłyszal odzewu wewnątrz.
-Hummer!? - zawołał - Hum! Jesteś??
Milczenie zdawało się mówić samo za siebie. Cipirano bez wahania wyważył drzwi i wszedł do środka. Na wprost wejścia stał zaparkowany Remington na rejestracjach LS. "Dziwne" - pomyślał Faust - "lowridery na rejestracjach z Los Santos to w tym mieście rzadkość.." Nagle dało się słyszeć ciche stukanie, dochodzące z tyłu samochodu. Anthony bez zawahania zrobił kilka kroków w stronę samochodu. Stukot stawał się coraz głośniejszy... Bez zawahania Cipirano chwycił łom i zbił szybę od strony pasażera. W samochodzie ani żywej duszy, za to wypełniony po brzegi marihuaną. "Ile towaru..." - pomyślał, po czym znów usłyszał stukot.
-Kurna, bagażnik! - krzyknął, po czym używając tegoż samego łomu otworzył klapę. W środku leżał skulony Mlotovski - ręce i nogi miał związane, a na twarzy taśmę.

Kilkanaście minut później

-Dziękować... - rzekł ze swoim rosyjskim akcentem Hummer.
-Nie ma za co. Swoją drogą dużo towaru masz w samochodize. To jest ta robota, o której mówiłeś?
-Nie do końca. Skontaktował się ze mną anonimowy członek Los Santos Vagos, twierdząc, że ma trochę towaru i potrzebuje go gdzieś przechować, a następnie przydałby mu się ktoś, kto przetransportuje prochy do LS. Zgodziłem się, bo stawka była duża - 100.000$, a kasa zawsze się przyda. Zwłaszcza, że szef ostatnio narzekął na brak kasy. Odkąd zaczął pić tyle wódki...
-Czekaj, i dzwoniłeś do mnie, żebym to ja przetransportował tego zasranego Remingtona?
-No, tak, ale to było zanim dostalem prochy, myślałem, że to będzie jakaś ciężarówka z podwójnym dnem i te sprawy.
-Aha... luz. A jak to się stało, że...
-...że znalazłeś mnie w bagażniku? - dokończył Andrij - Zjawił się ten amigo. Dał 10.000$ zaliczki i powiedział, że za godzinę przyjedzie do mnie towar i trzeba go dostarczyć na dzielnicę w ciągu 24 godzin, inaczej reszta aksy przepadnie, a mnie czekają kłopoty.
-Z tego co widżę, kłopoty już Cię zdążyły złapać...
-Marudzisz. - przerwał Hummer - Słuchaj dalej... Po pięciu godzinach przyjechał packer z załadowanym Remingtonem. Kierowca powiedział, że to 'przesyłka od vagosów', więc otworzyłem garaż. Sprowadziliśmy na ziemię samochód. Zajrzałem do środka. "Z tym gównem mamy jechać? Człowieku, przecież się spóźniłeś cztery godziny, a tam nawet nie ma gdzie usiąść. Walę taką robotę, wsadźcie sobie gdzieś te wasze prochy i kasę." - stwierdziłem, po czym sięgnąłem do portfela, by dać kierowcy z powrotem zaliczkę. Nie zdążyłem. Dostałem silny cios w głowę, więcej nie pamietam. Obudziłem się dopiero w bagażniku. Właśnie, która jest godzina?
-Dwunasta dwadzieścia - odparł Cipirano.
-Niech to szlag! Teoretycznie od czterech godzin jesteś w trasie z tymi prochami, a my nie dość, że dupy stą nie ruszyliśmy, to nawet nie mamy żadnej ciężarówki, w której możnaby ten syf przewieźć...

1.[cdn]
2.[ciag dalszy bedzie uzupelniany w tym temacie, a w pierwszym poscie pojawia sie linki do kazdego odcinku]
3.[no, to macie okazje mnie objechac rowno i czepiac sie najdrobniejszych szczegolow - chocby faktu, ze w tym momencie nie ma tutaj polskich fontow, bo jestem len smierdzacy i nie chce mi sie wciskac klawisza 'alt']

---
EDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaszła zmiana - odcinki będą się pojawiać na blogu :P
A ten już niech tutaj zostanie, co tam... xD

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 10.07.2007 19:03 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Kilka literówek, ale ogólnie b. ładnie. Jeden z lepszych ficków. (khem, nie sprawdzajcie czasownika 'ficken' w słowniku do niemieckiego) Czekam na więcej : )

aha, wiem, że sam nie jestem mistrzem wymyślania imion, ale co to jest za Toni Cipriani dla ubogich? Co to za ruski Gołota z gangu "Cipka"? No proszę państwa, bądźmy poważni ; ]]

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 10.07.2007 19:10 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
hm no te imiona debilne zdeczka xD

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 10.07.2007 19:21 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87318
Literówki, ZBĘDNE powtórzenia wyrazów! ale spokojnie. widziałem gorsze prace. w sumie to nie jest tak źle Jeśli zadbasz o większą dawkę akcji w każdym odcinku (czyt. więcej wątków) to może wyjdzie z tego jakieś porządne opowiadanko.

Zauważyłeś mtz, że jakoś więcej osób ostatnio pisze?

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
dvl napisany: 10.07.2007 19:25 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 22.05.2006
posty: 319
rp: 6741
skąd: Ustroń.
zagłosowałem na opcję numer dwa, bo opowiadanie jest warte uwagi. czekam na ciąg dalszy.

a czasownika 'ficken' lepiej rzeczywiście nie sprawdzać. : d

____________________
dvl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 10.07.2007 19:45 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
bez zawahania zaglosowalem na opcje druga z gory, nie wahajac sie przy tym

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
unobserved napisany: 10.07.2007 19:54 Link Do Tego Posta
Sniper.



dołączył: 21.05.2006
posty: 598
rp: 14252
skąd: ?
tak, dzięki metzenowi ludzie zaczynają pisać, niedługo będą i czytać, a już za kilka lat, Polska będzie krajem, w którym średnia przeczytanych książek rocznie, nie jest mniejsza niż 10. ^^

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Lubie_GTA napisany: 10.07.2007 20:08 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 10.04.2007
posty: 50
rp: 5493
skąd: Mysłowice
Dobre. uświadomiłeś mi, że mogę się skryć. Drugi raz zacząłem wtedy pisać i drugi raz do du**. Więc dam sobie z tym spokój.

____________________
Lubie_GTA
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
unobserved napisany: 10.07.2007 20:13 Link Do Tego Posta
Sniper.



dołączył: 21.05.2006
posty: 598
rp: 14252
skąd: ?
lUbIe_GiEtEa wiesz, zaskoczyłeś mnie. myślałem, że nie piszesz ładnie/ciekawie, z powodu braku poczucia tego, co się podoba, a co nie. a ty po prostu masz przeciętny talet i jesteś trochę za młody na pisanie jakichś nie wiadomo jak ***istych tekstów. : c *

*(treść tej wypowiedzi ma nikły związek z tym, do kogo zwracał się lubje_gjeta w poście wyżej)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 10.07.2007 23:28 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
no, zagłosowałem na opcję nr.dwa
nie można się wczytać
tak to dobrze ^_^

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Toni napisany: 11.07.2007 07:37 Link Do Tego Posta
klawiaturowy klepacz



dołączył: 21.01.2006
posty: 397
rp: 63143
skąd: Środa Wielkopolska
1. Dzięki za opinie, szczerze to spodziewałem się mniej pozytywnych :P
2. Imiona postaci byly wymyślane na szybko, główna postać to zlepek mmoich ksyw poddanych modyfikacji (no, nikt nie wpadnie na to, że to Toni Cipriani + Faustynek). Szybko wymyślałem, bo bohaterowie byli z początku bezimienni, a ciężko mi było napisać cokolwiek, nie odwołując się do imion, ksywek etc.
3. Reszta odcinków ukazywać się będzie u mnie na blogu, gdzie już został zmieniony top. Ponadto ogłosiłem skromny konkurs na dane osobowe głównego bohatera - szczegóły w notce.
4. Zacząłem już pisać ciąg dalszy. ;)

____________________
Toni
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.04.2024 18:44
·
Obecnie forum przegląda 32 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 32 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Bubin (34) · siwek19922 (25) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies