Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 07:20
· GTAthegame · Forum · Sprawy klanowe
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1 2 3
Jestem niezadowolony.
Jant napisany: 16.03.2007 20:08 Link Do Tego Posta
Znany i lubiany



dołączył: 30.12.2005
posty: 194
rp: 13015
Witam.

Pisze ten topic swiezo po treningach. Był to mój "pierwszy" trening po długiej przerwie. Otóż chodzi mi o to jak bardzo klan GTG zmienił sie w stosunku do poprzednich "czasów".


Mówie tu o tym jak zachowują się poszczególni nowi klanowicze. Owe zachowanie nie jest dobre. Przezywają bez powodu współklanowiczów, których powinni szanować.

Tymczasem w grze jest jeden wielki rozgardiasz i przeklinanie.

Sposób gry tez sie zmienił. Kampowanie w windzie jest na porządku dziennym co jest po prostu bez sensu. Tak naprawde wygrywa team którego członek pierwszy wejdzie do windy i w niej sie skampuje. To nie jest walka tylko po prostu śmieszna "gra" , która z ową grą nie ma nic wspólnego.


Celem tego topica jest pouczenie wszystkich graczy GTG clanu aby trzymali fason i nie zachowywali sie jak dzieci. Sam wiem ze nie jestem doskonaly ale na litość. Zachowajcie kultury aby gra w klanie była łatwa , miła i przyjemna.

____________________
Jant
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Mumol napisany: 16.03.2007 20:12 Link Do Tego Posta
Mtz popsuł



dołączył: 07.07.2006
posty: 287
rp: 15242
Witam...
Jak zresztą widać, Ja i nie tylko Ja, bo i moi wierni konpani (a zarazem wspaniali kumple i przyjaciele z klanu) są nie zadowoleni z tego co się ostatnio dzieje w GTG.CLANIE.Świetna, radosna i miła atmosfera która prawie zawsze panowała w naszym klanie (przynajmniej w początkach klanu), zmieniła się ... Niestety na gorsze. Jak dobrze wiemy, około miesiąca temu zaczoł się nabór nowych graczy do klanu, no i niestety była to troche nie przemyślana rekrutacja. Nowo nabyci gracze, zachowują się bezmyślnie, nieodpowiedzialnie i Chamsko. Co sprawia że oni są głównym powodem tego kryzysu w klanie. Oczywiście nie jest to wina wszystkich nowo nabytych graczy, lecz kilku, niechce ich teraz typować.Pragne dodać żę również nie podoba mi się odnoszenie do siebie wzajemnie (wyzywanie itp.), szczególnie do starych, doświadczonych, dobrych i miłych graczy, czyli Nas( lotron wiesz o kogo chodzi). Dlatego proszę was nowi gracze, zmieńcie się, a ty MAacin postaraj się zmienić atmosfere klanu na lepszą.Naprawdę szkoda by było aby w tak świetnym klanie stało się najgorsze ... (rozpad).Postarajmy się to zmienić!

Podpisuje się :
Zawsze wierny, oddany i kochający GTG.CLAN , Veteran :
Mumol

____________________
Jeśli wydaje Ci się że wiesz wszystko... masz racje, wydaje Ci sie.
----
Rubryka moich Banów :
Bany GTG : 10
Bany IP : 2
Ostrzeżenia : 1
----
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tommypl napisany: 16.03.2007 20:12 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 26.06.2006
posty: 1405
rp: 11623
albo wyzywanie kogoś jak się go zabije :X podpisuje się pod tym

____________________
tommypl
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
unobserved napisany: 16.03.2007 20:16 Link Do Tego Posta
Sniper.



dołączył: 21.05.2006
posty: 598
rp: 14252
skąd: ?
Racja.

Naprawdę wkurzają mnie 'ci nowi'. To już robi się żenujące, te ich wybryki, zabawy, ciągłe kłótnie... Wszystko to spowodowane potrzebą nowych graczy, i według mnie trochę bezmyślną rekrutacją, którą zrobił lothronik.

Potrzebowaliśmy dobrych graczy na ligę... i nie tylko. OK, ale chyba pomyliliśmy znaczenie słowa 'dobry gracz' bo moim skromnym zdaniem, to taki, który nie tylko dobrze gra, ale też umie się zachować i mieć szacunek do innych graczy.

Klan stracił klimat, z treningu na trening jest co raz gorzej. Ja osobiście mam tego dość, i myślę, że lothronik powinien coś z tym zrobić.

pozdrawiam.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 16.03.2007 20:16 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Ta, no to sie w sumie zgadza wszystko. To co wyprawiają niektórzy przechodzi ludzkie pojęcie, a mój pajęczy zmysł podpowiada mi, że to zaprowadzi do jakiejś mass-rebelii i powstania nowego klanu.
Nie tędy droga, panowie!

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Luis_pl napisany: 16.03.2007 20:34 Link Do Tego Posta
hood



dołączył: 01.03.2007
posty: 13
rp: 5466
skąd: Ninków
Podpisuje sie

(jestem nowy, ale chyba nie należe do tej grupy ludzi o których mówi Jant)

____________________
Na serwerach SA-MP znajdziesz mnie pod nickiem gtg.Luis
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
maros napisany: 16.03.2007 20:42 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 19.02.2007
posty: 80
rp: 6427
skąd: Legnica
ja tez jestem za [choć jestem nowy] ale gracz na w. odzywa sie wulgarnie i wyzywa od buggerów i od tych co uzywają f8 za to ze sie go normalnie rozwali:[

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
PiotrMur napisany: 16.03.2007 21:06 Link Do Tego Posta
Assassin



dołączył: 09.07.2005
posty: 304
rp: 8322
skąd: England
No z tego co pamiętam to było trochę kiepsko ale widać musiało się pogorszyć, eh?
Wiem, że mnie dawno nie było na klanówkach ale pamiętam jak mnie zdziwiło ile nowych osób dołączyło do klanu... jakby na to nie patrzeć to już nie jest właściwie GTG clan... no ale trzeba z rekrutami uważać obviously... ciekawe kiedy następny tren... dajcie cynk to wpadnę...

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 16.03.2007 21:37 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Teny są w każdy wtorek, środę i czwartek : o O ile mnie pamiec nie myli.

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 16.03.2007 21:40 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
oj to jest niestety prawda boląca prawda pamiętam jak za dawnych czasów jeszcze w wakacja wszyscy chętnie chodzili na treningi i człowiek się ciągle śmiał z jakiś gagów czy czegoś innego było fajowo. Jak się grało to byłem w połowie stawki teraz tyo masakra bo "nowi" wykorzystują wszystkie bugi które nie są zakazane i walą w plecy .itp . Od jakiegoś miesiąca przestałem na treny chodzić definitywnie bo przestałem je lubić przedtem była to przyjemność teraz jest to mordęga

No to tyle odemnie chłopcy i sarzy wyjadacze gtg.clanu

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 16.03.2007 21:52 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
oj, widzę że źle się dzieje. marcin, jak pilnujesz porządku? w pierwotnym założeniu gtg.clan miał zrzeszać ludzi mocno powiązanych ze stroną i lubiących grać online (dlatego nazywa się tak jak się nazywa). klan miał reprezentować sobą profesjonalizm i wysoką kulturę grania, jednak jak widać od kiedy zapadła decyzja o rozszerzeniu 'grona szczęśliwców' - ja się w sprawy klanowe od dawna już nie mieszam, więc nie mam praktycznie na nic wpływu - piękne zasady odeszły w cień. nie wiem dlaczego liderowi tak trudno jest to ogarnąć. nawet jeśli nowi członkowie sprawiający problemy nic sobie nie robią z upomnień, to zawsze przecież można im podziękować. proponuję takie właśnie wyjście. jak poleci ze dwóch, trzech to klan wiele nie straci, a za to wróci może dyscyplina.

edit: jak tak patrze po liście członków, to nie wiem po co tyle luda tam. przecież do klanówek potrzeba max 5 osób, więc jak wprowadzi się limit około 10 graczy to w zupełności wystarczy. ten klan to nie sekta - nie potrzebujemy dziesiątek graczy zwłaszcza, że w klanówkach i tak chyba biorą udział cały czas ci sami, sprawdzeni. mniejszy klan, elitarny, do którego trudno się dostać to klan bardziej prestiżowy. taki powinien być klan gtg.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 16.03.2007 22:14 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
o ja ponad 20 członków to trochę przesada jak dla mnie jeśli to ma być elita to niech zostanie max 12 bo tak się najprzyjemniej na trenach gra i łatwiej jest zachować porządek

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 16.03.2007 22:20 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
haha.

powiem krotko: jant, naucz sie grac, a potem narzekaj. nie mialbys problemu z odbiciem budki, gdybys wiecej gral. olales klan, to twoja sprawa. poza tym nie wiem dlaczego tak sie uczepiles tej budki jak to GTG jest tworcami tego myku.

starzy (elitarni? haha) gracze zlali sobie ten klan zupelnie (no moze poza wiernym mtzem, Kuchcikiem, Mumolem i do pewnego czasu Piotkiem), wiec musialem otworzyc rekrutacje. zaciagnalem kilku bardzo dobrych graczy i to nam pozwolilo wygrzebac sie z dolka jakim byla niska forma (jeszcze dwa miesiace temu pokonalismy klan DPC 4 punktami, zas dwa tygodnie temu - juz 40 punktami roznicy - to o czyms swiadczy). a ze powstaly drobne konflikty, spowodowane przez nielubiacych sie graczy, to inna sprawa. jednak uwazam ze zostaly one tez rozwiazane dzisiaj. bedzie juz spokoj.

i juz na pewno nie bedzie tak jak kiedys. wtedy, kiedy gtg powstalo, klany w samp byly slabe, zas sam nasz klan nieznany, wiec tworzyli go ludzie z gtg, wszyscy sie kochali. teraz, po roku, kiedy przeciwne klany sa bardzo silne, potrzebuje utalentowane i chace grac osoby. i ty jant masz tu najmniej do gadania, bo sam olales klan na kilka miesiecy, wiec teraz nie placz, ze nie umiesz przedrzec sie przez budke. inni umieja.

pozdrawiam.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 16.03.2007 22:22 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
tak, ja olalem klan i ostatnio nawet mnie z trena wykopali... no coz ;>

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 16.03.2007 22:27 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
eskejd napisał:
tak, ja olalem klan i ostatnio nawet mnie z trena wykopali... no coz ;>

nieee. zostales wywalony, bo lagowales i do tego, lansowales sie jeszcze ze sciagasz. poprosilem cie, zebys wylaczyl download, ale ty tego nie chciales zrobic, wiec nie mialem innego wyjscia.

i to kolejny dowod, ze STARZY nie traktuja klanu powaznie. gdyby chodz troche ci zalezalo na nim, to bys wylaczyl to zasysanie. ale coz, masz w dupie mnie i klan, ktory zreszta kiedys bardzo lubiles.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 16.03.2007 22:45 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
lubie go dalej i nie mam go w dupie. Po prostu sciagalem cos czego przerwac nie moglem a ping jak na neo nie byl taki duzy, dalo sie grac ;>

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 16.03.2007 22:53 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
ja też mam często lagi ale od tego że mam ff włączonego ;)

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 16.03.2007 22:55 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
tmster napisał:
ja też mam często lagi ale od tego że mam ff włączonego ;)

ty już nie grasz podobno, wiec sie zdecyduj czy chcesz byc dalej w klanie. bo jesli zlales treningi to sam juz nie wiem co mam z toba zrobic. ;D


____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 16.03.2007 23:00 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
poza tym ja mam pewne zastrzezenia co do info o treningach. Lothronik sobie ustawi opis w pierdu pierdu 20 min przed trenem i zadowolony. Myslisz ze kazdy czyta jakies glupoty zawarte w durnych opisach? Potem sie dziwicie czemu na trenie sie pojawia 5 osob.

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 16.03.2007 23:05 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
eskejd napisał:
poza tym ja mam pewne zastrzezenia co do info o treningach. Lothronik sobie ustawi opis w pierdu pierdu 20 min przed trenem i zadowolony. Myslisz ze kazdy czyta jakies glupoty zawarte w durnych opisach? Potem sie dziwicie czemu na trenie sie pojawia 5 osob.

Treningi są od kilku tygodni, regularnie w poniedziałki, wtorki i czwartki, o 19. Informowałem o tym jakiś czas temu. Gdybyś wyraził choć trochę zainteresowania, wiedziałbyś co i jak. Tym którym zależy wiedzą i przychodzą - na ostatnim trenie było 15 osób.

Pozdrawiam.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Jant napisany: 16.03.2007 23:09 Link Do Tego Posta
Znany i lubiany



dołączył: 30.12.2005
posty: 194
rp: 13015
lothronik napisał:
haha.

powiem krotko: jant, naucz sie grac, a potem narzekaj. nie mialbys problemu z odbiciem budki, gdybys wiecej gral. olales klan, to twoja sprawa. poza tym nie wiem dlaczego tak sie uczepiles tej budki jak to GTG jest tworcami tego myku.

***

i ty jant masz tu najmniej do gadania, bo sam olales klan na kilka miesiecy, wiec teraz nie placz, ze nie umiesz przedrzec sie przez budke. inni umieja.


Podałeś sam sobie dowód, dla którego wyjadacze olewali klan. Nowi , beszczelni gracze, którzy traktuja to czy cie zak****ą czy nie jak sprawe życia lub śmierci.

Zresztą nie mydl oczu mówiąc że nie widziałeś bluzgów. Ja lubię ten klan i dążę do jak najlepszych stosunków w nim. Dlatego owe bluzgi tak bardzo mnie drażniły.

Zresztą nie ja się uczepiłem budki tylko ty się czepiasz mnie, Ty zawsze masz team, który ma blizej do Pier, więc tym samym twoi są na wygranej pozycji.

Bo siedzenie w budce to nie gra a głupawe nabijanie fragów.

Zauważ że ktokolwiek by tam siedział i tak by dowalił przeciwnikom tam wchodzącym. Więc taki argument to nie argument. Bo budka by mi pasowała ale wtedy gdy gracz siedzący w niej wyszedłby chociaz na 2 minuty a nie napi****lał połowę fragów dla swojego teamu przez całą rundę.

____________________
Jant
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
esk napisany: 16.03.2007 23:20 Link Do Tego Posta
RDS PWNER!1



dołączył: 04.06.2006
posty: 194
rp: 14601
skąd: Łódź
lothronik napisał:
Treningi są od kilku tygodni, regularnie w poniedziałki, wtorki i czwartki, o 19. Informowałem o tym jakiś czas temu. Gdybyś wyraził choć trochę zainteresowania, wiedziałbyś co i jak. Tym którym zależy wiedzą i przychodzą - na ostatnim trenie było 15 osób.

Pozdrawiam.


może informowales o tym ludnosc poczas mojej nieobecności.
Gdybyś mnie o tym poinformowal to bym przychodzil.

____________________
.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
metzen napisany: 16.03.2007 23:22 Link Do Tego Posta
Operacja Panda



dołączył: 09.07.2005
posty: 1245
rp: 17319
skąd: Warschau
Cytat:
Ty zawsze masz team, który ma blizej do Pier, więc tym samym twoi są na wygranej pozycji.

Nie pamietam kiedy ostatnio loth grał w gangstaz na mp5 (na trenach). Tu ci troche nie poszlo jant ; ]

Rzecz budki to sprawa meczy ligowych -> Wszyscy tak robią, więc nie ma sensu udawać, że jest sie szlachetnym i grać 'normalnie', budkę trzeba ćwiczyc.
Atmosfera w klanie ostatnio sie imo pogorszyla, ale wierzę, że faktycznie coś z tym zrobiles loth, bo jak nie, to ja skladam podanie do stars :x atmosfera gry jest dla mnie najwazniejsza, ktoś może dla mnie miec nawet skilla fatala albo vo0, ale jak bedzie zachowywal sie jak ciota, to ja mu podziekuje : x

____________________
Jant napisał:
Całe to kikoo to jakaś farsa.
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 16.03.2007 23:24 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Janciwo napisał:
Podałeś sam sobie dowód, dla którego wyjadacze olewali klan. Nowi , beszczelni gracze, którzy traktuja to czy cie zak****ą czy nie jak sprawe życia lub śmierci.

Zresztą nie mydl oczu mówiąc że nie widziałeś bluzgów. Ja lubię ten klan i dążę do jak najlepszych stosunków w nim. Dlatego owe bluzgi tak bardzo mnie drażniły.

Zresztą nie ja się uczepiłem budki tylko ty się czepiasz mnie, Ty zawsze masz team, który ma blizej do Pier, więc tym samym twoi są na wygranej pozycji.

Bo siedzenie w budce to nie gra a głupawe nabijanie fragów.

Zauważ że ktokolwiek by tam siedział i tak by dowalił przeciwnikom tam wchodzącym. Więc taki argument to nie argument. Bo budka by mi pasowała ale wtedy gdy gracz siedzący w niej wyszedłby chociaz na 2 minuty a nie napi****lał połowę fragów dla swojego teamu przez całą rundę.

Sam ładnie klnąłeś.

Poza tym, niggaz mają dalej do Pier, więc nie wiem o co ci chodzi. Przed każdą klanówką rozgrywa się bitwę na DE (1v1), o to, który klan będzie miał gangstaz - czyli team, w którym byłeś ty, i team, który ma BLIŻEJ do Pier. O_o

I nie. Aby siedzieć w budce, trzeba mieć umiejętności - ja np. takich nie mam i często mi się zdarzało, że przepusciłem kilku na górę. Poza tym, na kampowaniu w budce opiera się cała nasza taktyka i to dzięki niej wygraliśmy niedawno na mp5 wynikiem 30:2! I to właśnie ta taktyka czyni nas najlepszym klanem na mp5 w Polsce - wygraliśmy do tej pory na tę broń z każdym. A że jutro przed nami bardzo ważny i ciężki mecz, graliśmy taką taktyką jaką zagramy jutro. Koniec kropka.

Cytat:
Atmosfera w klanie ostatnio sie imo pogorszyla, ale wierzę, że faktycznie coś z tym zrobiles loth, bo jak nie, to ja skladam podanie do stars :x atmosfera gry jest dla mnie najwazniejsza, ktoś może dla mnie miec nawet skilla fatala albo vo0, ale jak bedzie zachowywal sie jak ciota, to ja mu podziekuje : x

Daj mi czas do końa Ligi. To jeszcze tydzień, potem się tym zajmę.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
unobserved napisany: 16.03.2007 23:30 Link Do Tego Posta
Sniper.



dołączył: 21.05.2006
posty: 598
rp: 14252
skąd: ?
lothronik napisał:
...a ze powstaly drobne konflikty...

drobne, ***a, konflikty? to nie konflikty, to udręka, nie można pograć normalnie, bo ci taki (już wywalony) dzidek_mróz drze mordę, że go zabiłeś jak wysiadałeś z auta i: 'lamka' a co tam i jazda, a sam napierdala w leżących. No, i dzidek jest przykładem, bo to się odnosi to jeszcze niektórych graczy.

Może i rzeczywiście klan jest trochę lepszy, może nowi mają umiejętności, ale za ***a nie mają mózgu. Imho. już lepiej, żeby klan był troszkę słabszy, a żeby była atmosfera, niż czat zawalony od przekleństw, bo taki wutang nawala do ripa na spamie, a ten się mu odwdzięcza. Nie było mnie na dzisiejszym trenie z powodów oczywistych, ale słyszałem, że wywalono wutanga i dobrze.

Poza tym lothronik bardzo dobrze rozdaje rcony. Dostał go dziadek, zaczął się bawić, napierdalać z miniguna. OK, dostał drugą szansę, której nie wykorzystał, mino to lothronik nadal go zostawił w klanie, potem jednak wyleciał... ile musiał nabroić, żeby Marcin w końcu coś zrobił? Tak samo wutang - miał rcona, ***ało go, nie ma rcona, nie ma klanu. Baaardzo ładnie porozdawaj rcony jeszcze kilku debilom, będzie fajnie.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1 2 3
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 07:20
·
Obecnie forum przegląda 22 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 22 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies