Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 23:54
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
3DfX Voodoo 1 Windows 98 SE
Pepe napisany: 07.01.2007 00:32 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
Witam po długim niepisaniu tematów na forum. :)
Od razu przechodzę do rzeczy:

Otóż dzisiaj otrzymałem (stary bo stary) akcelerator graficzny 3DfX Voodoo 1 4MB.
Problem tkwi przy instalacji sterowników, otóż pół dnia spędziłem tylko na szukaniu na Google/Yahoo/MSN a także na wielu wielu innych wyszukiwarkach, odpowiednich sterowników pod ten akcelerator i system.

I cóż się ukazuje: Owszem sterowniki są (jeszcze), ale nie ma ani jednego "packa" typu "Self-Extracting Archive" w stylu Install Shield...

Płyty instalacyjnej do tej karty nie mam, a wiem, że jeszcze kilka lat temu były sterowniki do tej karty graficznej do mojego systemu operacyjnego i nawet w postaci samoinstalującego się archiwum.

Dlatego też zwracam się do was, (może ktoś z was ma identyczny akcelerator 3D jak ja (sic!)) czy wie ktoś gdzie mogę ściągnąć sterowniki do wyżej wymienionego akcelka 3D?

(Bardzo także bym prosił o przedwczesne nieodsyłanie mnie do Google czy innych podobnych wyszukiwarek. )

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
icetique napisany: 07.01.2007 08:35 Link Do Tego Posta
King of da dead imperium



dołączył: 06.01.2006
posty: 145
rp: 16942
hmm, ja mam (miałem) płytę z vooodomaanii i tam były wszystkie sterowniki, ale raczej już jej nie mam. spóźniłeś się o pół roku. :)

____________________
icetique
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
grzesiek napisany: 07.01.2007 17:18 Link Do Tego Posta
szmarki szmark



dołączył: 26.06.2005
posty: 220
rp: 7550
Kedzior tutaj raczej odpowiedzi nie znajdziesz, pytaj na Tweak.pl bo tam raczej sie tym interesuja ;>

____________________
grzesiek
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
tmster napisany: 07.01.2007 17:42 Link Do Tego Posta
www.gtaiv.pl



dołączył: 03.06.2005
posty: 1413
rp: 10758
skąd: Nowy Sącz
oj trudno ci będzie znaleść te sterowniki bo karta troche stara ja miałem problem żeby stery do karty dzwiękowej zc87 zdobyć a ona taka stara niejest

____________________


^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Pepe napisany: 07.01.2007 21:00 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
Sterowniki udało mi się co prawda znaleść, ale pojawił się jeszcze inny problem.
Mianowicie: po instalacji sterowników Voodoo 1 i po restarcie, system zamiast startować z S3Trio zaczął ładować pliki Voodoo, przez co przy planszy startowej komputer zatrzymywał ładowanie systemu...

Jednakże próba uruchomienia systemu w trybie awaryjnym i usunięcie sterowników spod tego trybu kończyły się sukcesem, tak próba ronownego uruchomienia komputera pod normalnym trybem były niemożliwe...

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.04.2024 23:54
·
Obecnie forum przegląda 21 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 21 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · nowik (30) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies