Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.12.2017 00:37
· GTAthegame · Forum · Café Robina
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
NA JESIENNĄ CHANDRĘ
chaos napisany: 16.09.2017 10:07 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
TATA

doughz: $5880.90
Cześć. Kaleson w shoutboxie dał mi do zrozumienia, że nowy sezon serialu Twin Peaks który powrócił po 26 latach jest nudny. Skoro nie da się tego oglądać, to w tym temacie możecie zaproponować coś innego wartego obejrzenia czy przeczytania. Czekam na receptę na co raz dłuższe jesienne wieczory.

Ja zacznę.

Otóż postanowiłem odświeżyć sobie nieco pamięć i zaopatrzyłem się we wszystkie sezony serialu Przyjaciele. Serial opowiadający o grupce sześciu ludzi powstał w 1994 roku, a pionierska jak na tamte czasy formuła serialu (komedia sytuacyjna) sprawiła że doczekał się łącznie 10 sezonów. A w tamtych czasach określenie "sezon" liczyło 24 odcinki. No i poznaję sobie na nowo niezwykłe historie Moniki, Rachel, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa. Na razie jestem w pierwszym sezonie i szczerze powiedziawszy utknąłem w tamtym świecie na dobre.

Na zachętę przesyłam kilka moich ulubionych fragmentów:

Serial dostępny jest na kanale Comedy Central (codziennie od 19) i Comedy Central Family.

Drugi "serial" do którego wróciłem to Ucho Prezesa. To co twórcy wymyślili to jest coś niesamowitego. Genialne przedstawienie wydarzeń politycznych w krzywym zwierciadle. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć niezależnie od poglądów politycznych.

Serial dostępny jest na platformie Showmax i Youtube.

A Ty? Możesz polecić coś innego wartego obejrzenia?

Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Luigi napisany: 17.09.2017 01:12 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
The Doors

doughz: $15776.00
Twin peaks, rick and morty.

Zawsze chciałem obejrzeć jakiś sitcom, ale śmiech z puszki skutecznie mnie odstrasza i psuje frajdę oglądania serialu.

Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 17.09.2017 12:18 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
TATA

Dlaczego polecasz te dwa tytuły?

Dawid napisany: 20.09.2017 12:17 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
szew

doughz: $39746.40
Rick and Morty spoko, chociaż po obejrzeniu pierwszego odcinka nie byłem pewien czy chcę więcej :P Dopiero po obejrzeniu kilku kolejnych zacząłem trawić. Serial jest specyficzny. Chociaż... który nie jest?

Jak animacje to polecam też Bojack Horseman. Klimaty a la Californication, trochę Mad Men.

Powtarzając dalej za Luigim, Twin Peaks - dla lubiących niedopowiedzenia i seriale, których twórcy trolują widzów.

Black Mirror - dla miłośników dystopijnych wizji przyszłości.

Bosch i Shades of Blue - dobre seriale kryminalne.

Aktualnie przerabiam trzeci sezon Narcos i jest dobrze, znacznie lepiej niż się spodziewałem. Obawiałem się, że twórcy nie udźwigną oczekiwań po zakończeniu historii Escobara, ale chyba im się uda.

chaos napisany: 20.09.2017 20:50 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
TATA

Shades of Blue. Oglądałem zimą pierwszy sezon na showmaxie i byłem pod wielkim wrażeniem gry Lopez i Liotty. Przerobiłem sezon w dwa dni Ciekawe czy jest już gdzieś dostępny drugi sezon po polsku.

Dawid napisany: 21.09.2017 23:09 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
szew

chaos napisał:
Shades of Blue. Oglądałem zimą pierwszy sezon na showmaxie i byłem pod wielkim wrażeniem gry Lopez i Liotty. Przerobiłem sezon w dwa dni Ciekawe czy jest już gdzieś dostępny drugi sezon po polsku.

Gdyby dali drugi na Showmaksie to bym przedłużył subskrypcję :P Pierwszy sezon chyba najpierw puszczali na Pulsie, więc przypuszczam, że z drugim będzie podobnie. SM ma trochę fajnych seriali, ale jakoś z opóźnieniem niektóre wrzucają. Np. drugi sezon Mr Robot dopiero teraz dali, a w listopadzie na USA poleci już trzeci. Słabo, ale tak pewnie mają taniej albo jakieś umowy na czasową wyłączność ich blokują.

chaos napisany: 22.09.2017 20:51 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
TATA

Ja mam showmaxa od kilku miesięcy, a ostatnio nawet nie zaglądam. Chyba że po UP Podobnie było z Netfliksem, z tym że tam oglądałem BETTER CALL SAUL. Wkurza mnie to że nowe odcinki popularnych seriali wrzucają jeden w tygodniu. Dziwne że ostatni sezon House of Cards pojawił się w całości. Czasami zachowuję się tak jakbym srał kasą.

Dawid napisany: 25.09.2017 12:45 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
szew

Hehe, no to jest właśnie ten problem z subskrypcjami. Człowiek zapomina, ale płaci. Albo ogląda trochę z przymusu, bo wie, że płaci, a rezygnować nie chce :p Ja na razie z SM przystopowałem, obejrzałem co chciałem i na razie pauza. Myślę, że podobnie postąpię z Netfliksem jak obejrzę nowy sezon Stranger Things.

Zostawię sobie na razie tylko HBO GO, bo nie jestem pewien czy mogę to tak włączać/wyłączać co miesiąc, a jest tam kilka ciekawych rzeczy, które chciałbym zobaczyć, np. Gomorra.

· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.12.2017 00:37
·
Obecnie forum przegląda 50 gości oraz 0 z 6358 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 50 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · korsarz (27) · Szymon00 (24) · Mireek14 (25) · Szad (23) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 24310 (+9697) postów w 1745 tematach z 107 ankietami
STATYSTYKI »

© 2004 - 2017 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa