Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.09.2017 15:13
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Samochody w Rockstar Editor
hitmaniak1 napisany: 27.08.2017 22:51 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
asshole

doughz: $100.00
Od pewnego czasu tworzę filmiki z samochodami w GTA korzystając z zalet Edytora Rockstar. Nie zobaczycie tutaj pokazu umiejętności czy mega fajerwerków. Staram się czerpać radość z edytowania filmików pokazując fajne ujęcia, fajne samochody i łącząc to z dobrą muzyką. W mojej jeździe jest więcej szczęścia niżeli umiejętności, ale bardzo lubię samochody i gry samochodowe.

Nowy klip promujący kanał bazujący na moich filmikach z Grand Theft Auto V.

Hitmaniak17 Rockstar Editor Klip Promujący Kanał

Aktualizacja 24/09/2017
Porsche 911(993) GT-2 RWB Rockstar Editor

Mercedes AMG Vision Gran Turismo

-------------------------------------------------------
Tommy Vercetti powraca w GTA V i od razu wyrywa laskę na plaży. GTA V można by spokojnie zamienić w nowe Vice City z pomocą modów.

Na warsztat filmowy idzie BMW E60 M5 w GTA V. Samochód który od dnia premiery wydawał mi się okropny pod względem designu. Ale teraz po takim czasie wygląda spoko zwłaszcza z angel eyes. Tytuł inspirowany Grą o Tron. To było pierwsze co mi przyszło na myśl po skończeniu edytowania. Próbowałem dodać palenie gumy i bączki, ale zupełnie nie grało to z muzyką.

Mało znane Lamborghini świeżo odrestaurowane przez Tommiego Vercettiego. Przód wozu można spokojnie pomylić z Ferrari. Silnik V8 z tyłu i napęd na tylne koła. Klasyczne Lamborghini. Nazwa Jalpa pochodzi od słynnej rasy walczących byków. Ferrucio Lamborghini lubował się w walkach byków, był również zodiakalnym bykiem, dlatego większość nazw modeli Lamborghini pochodzi od walczących byków. W nocnym plenerze lewe przednie koło postanowiło sobie poskakać :)

Powrót na stare tory. Pojedynek włoskiego byka z włoskim ogierem. Ferrari F430 Scuderia staje w szranki z Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera. Każda ze stajni wystawiła swoją najmocniejszą bestię. Na początku Lambo pokazuje swoje wdzięki szalejąc po torze. Ferrari grzecznie czeka na swoją kolej by pojeździć bokiem wokół maszyn prosto z nieba. Kto wygrał? Tu chyba nie ma wygranych ani przegranych. Obie maszyny są świetne.

Nissan Stagea 260RS prawdopodobnie najlepszy i tym samym najszybsze kombi z Gran Turismo 2 teraz w Grand Theft Auto V. Cztery koła napęd i ponad 270 koni z 2,5 litrowego silnika RB26DETT.

Maserati Ghibli ponętna włoszka zapakowana do kontenera wybiera się na wolność ledwie rozgrzewając ogumienie. Luksusowy sedan więc bez szaleństw i delikatnie z gazem. Cztery koła napęd i 410KM z 3.0 V6. Filmik zachowany w spokojnym klimacie w zgodzie z muzyką. Szpanowanie furą nocą :)

Jeden z moich ulubionych samochodów w akcji. No może z tym w akcji przesadziłem, ale jest palenie gumy. Noc, dżaga, neony i Subaru po mocnym tuningu. To chyba pierwsze Subaru WRX STI, które żegna się z nazwą Impreza. Subaru od początku miało być lekko przesadzone. Miejscówkę znalazłem przypadkiem i okazała się bardzo dobrym miejscem do klipu z samochodem.

Japońskie Fury Lost Santos GTA V. Wstępnie filmik miał być tylko z Mitsubishi Lancerem Evo X, ale szybko narodził się lepszy pomysł z kilkoma japońskimi furami w akcji. W skrócie zobaczycie między innymi drift, palenie gumy, neony i strzelanie z rury. Przyznam że spędziłem sporo czasu na spasowaniu materiału z muzyką. Jak dla mnie wyszło całkiem spoko. W akcji zobaczymy poza wspomnianymi Mistubishi Lancer Evo X, Honda Civic Type R, Honda NSX i Subaru Impreza WRX STI.

Aston Martin Vulcan w Grand Theft Auto V. Są ładne widoki, laski i szybki samochód. Kolorystyka samochodu nie wszystkim przypadnie do gustu, ale jest wzorowana na Gulf wyścigowym malowaniu Aston Martina i Porsche. W miarę możliwości starałem się zgrać obraz z dźwiękiem.

Ciekawie wyglądająca przeróbka Ferrari 488 spider na Ferrari 488 Speedster wzorowana prawdopodobnie na Lamborghini Gallardo Speedster, które aż tak ładnie nie wygląda. Przód dzięki tej modyfikacji wygląda bardzo drapieżnie z kolei tył jest seksowny do granic samochodowych możliwości. Jest to moja pierwsza próba zgrania materiału wideo z muzyką. Oczywiście nie jest to zrobione w 100%, żeby nie zrobić z tego teledysku.

Wersja z samą muzyką:

Ford Mustang GT 2015 Drift Beverly Hills
Za inspirację posłużył mi film Szybcy i Wściekli Tokio Drift. Film w żadnym razie nie miał być kopią powyższego filmu tylko i wyłącznie luźną inspiracją przy której świetnie się bawiłem jeżdżąc bokiem Mustangiem z odsłoniętym silnikiem, który daje bajeczny dźwięk na wydech pomimo pozostawienia oryginalnych dźwięków z Grand Theft Auto V.

Dodge Challenger 2015 GTA V Movie Rockstar Editor
Jak za starych czasów latający muscle car uciekający przed policją. Film miał być czymś w rodzaju ucieczki z pościgiem policji, jednak ta zgubiła trop niemal od razu. Prawdziwa bestia :)
Muzyka może średnio pasować, ale strasznie spodobał mi się ten kawałek i próbowałem go wpasować ze skutkiem musicie ocenić sami.

Lamborghini Veneno LP750-4 z muzyką Ship Wrek Zookeepers & Trauzers - Vessel

BMW M3 E92 Liberty Walk z muzyką T-Mass - Bow and Arrow NCS

Nocna zmiana z BMW M4. Od 2:22 rozpoczęcie nocnej zmiany z muzyką Bad Karma i tzw special stage z rajdowych odcinków:

Lexus IS-F w komplecie. Filmik edytowany w Rockstar Editor i zgrany z muzyką.

AMC Pacer kompaktowy samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę American Motors Corporation (AMC) w latach 1975-1980. Dostępny jako 3-drzwiowy hatchback lub 3-drzwiowe kombi. Do napędu używano dwóch silników R6 oraz jednego V8. Moc przenoszona była na oś tylną poprzez 3-biegową automatyczną bądź 3- lub 4-biegową manualną skrzynię biegów.

Czas na plażing z Audi RS4 Avant 2013

Jadąc przed sobą spotkałem cztery Ferrari F40 pod czyjąś willą, widać jedno nie wystarczyło. Za to każde jest w innym kolorze

Zwolnij brachu - Audi R8 V10 Plus 2017

Jeszcze dwa filmiki, gdzie miałem problem z proporcjami:
Porsche wraca na odcinki rajdowe na szuter w górach i pokazuje pazur. Piękne nocne widoki, szybka jazda i sporo strzelania ogniem z wydechu.

"Mały ale wariat" - trzecie podejście do Edytora Rockstar. W sumie jestem zadowolony początkowe ujęcia niczym z trybu foto w Gran Turismo. Drugi kawałek przypomina mi czasy pierwszych części Gran Turismo, gdzie podobna muzyczka leciała w tle. Miłego oglądania ;)

Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Zobacz Stronę Domową Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 29.08.2017 18:43 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
TATA

doughz: $4410.90
Wbrew pozorom to co robisz nie jest takie głupie jak wygląda na miniaturkach. Dopiero po obejrzeniu wszystkich filmików docenia się wkład i włożoną Twoją robotę po to żeby ukazać jak wielką grą jest GTA V. Modyfikacje które wybrałeś idealnie komponują się w świat zaserwowany przez bandę programistów spod ciemnej gwiazdy. Dodatkową zaletą są ujęcia. Dobra, a teraz standardowe moje gderanie. Nie wszędzie pasuje mi muzyka i filmiki są jak dla mnie trochę za długie.

Mimo to dobra robota. Zaskoczony jestem że komuś w tych czasach chce się bawić Video Edytorem.

Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Zobacz Stronę Domową Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
hitmaniak1 napisany: 03.09.2017 14:32 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
asshole

Dodano:
Nowy klip promujący i powrót Tommy'iego Vercetti

chaos napisał:
Wbrew pozorom to co robisz nie jest takie głupie jak wygląda na miniaturkach. Dopiero po obejrzeniu wszystkich filmików docenia się wkład i włożoną Twoją robotę po to żeby ukazać jak wielką grą jest GTA V. Modyfikacje które wybrałeś idealnie komponują się w świat zaserwowany przez bandę programistów spod ciemnej gwiazdy. Dodatkową zaletą są ujęcia. Dobra, a teraz standardowe moje gderanie. Nie wszędzie pasuje mi muzyka i filmiki są jak dla mnie trochę za długie.

Mimo to dobra robota. Zaskoczony jestem że komuś w tych czasach chce się bawić Video Edytorem.

Dzięki za opinie ;)
Długość większości filmików dyktowana jest przez muzykę. Z muzyką staram się dodawać to co wpadnie w ucho i będzie choć trochę pasować do materiału.
Zaczęło się od jednego filmiku, a teraz już chyba się uzależniłem od Rocsktar Editor :)
Pozdrawiam

Dawid napisany: 04.09.2017 15:33 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
szew

doughz: $36867.40
Ja również przyczepię się do długości. Chociaż to może tylko takie odczucie przy oglądaniu całej playlisty, bo trzeba sporo czasu poświęcić żeby zobaczyć wszystko. Jednak generalnie po prezentacjach samochodów spodziewałbym się czegoś krótszego, jak reklama. 45-60 sekund, dynamiczny montaż. Muzykę też można przecież przyciąć

Zauważyłem też, że nocne sceny w niektórych filmach są zbyt ciemne. Ja wiem, noc, klimat, tajemnicze kształty, ale jednak chciałbym coś widzieć :P

Trochę też nie podobają mi się te ujęcia, gdzie widać jak kamera rusza i się zatrzymuje przed końcem ujęcia. Lepiej według mnie to wygląda kiedy ruch jest ciągły i ujęcia są cięte, ew. stosuje się jakieś delikatne przejścia.

W jednym z opisów zwróciłeś też uwagę na przyjemny dźwięk wydawany przez samochód. Szkoda, że nie dałeś posłuchać

A, i kolizje. Skoro to prezentacja to pasowałoby dbać o wóz, aby pokazać go w jak najlepszym świetle. Otarcia i wgniecenia gryzą się z takim podejściem. Kiedy już samochód wzbija się w powietrze to lot powinien być w miarę równy, a i lądowanie możliwie gładkie.

Ostatni klip - samochód lawirujący na stacji benzynowej bez kierowcy? Dziwnie to wygląda :P

Dobra, sporo pomarudziłem, ale przynajmniej konstruktywnie, mam nadzieję. Próbowałem wskazać obszary, w których moim zdaniem można coś poprawić. Resztę możesz liczyć sobie tylko na plus

chaos napisał:
Zaskoczony jestem że komuś w tych czasach chce się bawić Video Edytorem.

No co Ty, przecież masa klipów pojawia się na YT. Nawet Rockstar wyławia co lepsze i wrzuca u siebie na fejsie albo Twitterze Chyba tylko takim dziadkom jak my się nie chce bawić

chaos napisany: 05.09.2017 10:50 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
TATA

doughz: $4410.90
Cytat:
No co Ty, przecież masa klipów pojawia się na YT. Nawet Rockstar wyławia co lepsze i wrzuca u siebie na fejsie albo Twitterze Chyba tylko takim dziadkom jak my się nie chce bawić

+++ EDIT (05.09.2017 11:07):

Ups, chyba popsułem osadzanie filmu z yt w poście na forum... GTG się sypie :P

Dawid napisany: 06.09.2017 08:58 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
szew

doughz: $36867.40
Pozwoliłem sobie poprawić

hitmaniak1 napisany: 06.09.2017 17:15 Zacytuj Ten Post Edytuj Ten Post Usuń Ten Post Sprawdź IP Tego Użytkownika
asshole

Dawid napisał:
Ja również przyczepię się do długości. Chociaż to może tylko takie odczucie przy oglądaniu całej playlisty, bo trzeba sporo czasu poświęcić żeby zobaczyć wszystko. Jednak generalnie po prezentacjach samochodów spodziewałbym się czegoś krótszego, jak reklama. 45-60 sekund, dynamiczny montaż. Muzykę też można przecież przyciąć

Zauważyłem też, że nocne sceny w niektórych filmach są zbyt ciemne. Ja wiem, noc, klimat, tajemnicze kształty, ale jednak chciałbym coś widzieć :P

Trochę też nie podobają mi się te ujęcia, gdzie widać jak kamera rusza i się zatrzymuje przed końcem ujęcia. Lepiej według mnie to wygląda kiedy ruch jest ciągły i ujęcia są cięte, ew. stosuje się jakieś delikatne przejścia.

W jednym z opisów zwróciłeś też uwagę na przyjemny dźwięk wydawany przez samochód. Szkoda, że nie dałeś posłuchać

A, i kolizje. Skoro to prezentacja to pasowałoby dbać o wóz, aby pokazać go w jak najlepszym świetle. Otarcia i wgniecenia gryzą się z takim podejściem. Kiedy już samochód wzbija się w powietrze to lot powinien być w miarę równy, a i lądowanie możliwie gładkie.

Ostatni klip - samochód lawirujący na stacji benzynowej bez kierowcy? Dziwnie to wygląda :P

Dobra, sporo pomarudziłem, ale przynajmniej konstruktywnie, mam nadzieję. Próbowałem wskazać obszary, w których moim zdaniem można coś poprawić. Resztę możesz liczyć sobie tylko na plus

Dzięki, staram się poprawiać z filmiku na filmik, ale do ideału jeszcze daleko Z nocą są czasami o tyle problemy, że jak rozjaśniam to często wychodzi szary zamiast czarnego. Uwierz że w oryginale te sceny są często dużo ciemniejsze niżeli na filmiku Tak czy siak dzięki za opinie będę starał się wprowadzać poprawki.

· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 25.09.2017 15:13
·
Obecnie forum przegląda 19 gości oraz 0 z 6352 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 19 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Napisano 24278 (+9697) postów w 1740 tematach z 107 ankietami
STATYSTYKI »

© 2004 - 2017 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa