Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.04.2024 10:50
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
DUŻY PROBLEM GTA 4 ORGINAŁ
Kentucky napisany: 11.10.2013 10:47 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 11.10.2013
posty: 4
rp: 3090
Witam . Potrzebuję pomocy od was . Wczoraj kupiłem GTA 4 Orginał .
Odrazu piszę ,że wymiagania spełnia komp . BF3 na ultra chodzi .
Więc
zainstalowałem gta 4 , pózniej zrobiłem konto w Social Club .
Zalogowałem się i włączyłem gta 4 . Po włączeniu wyświetlił się czarny
obraz . Więc nastepnie pobrałem patcha z neta najnowszego 1.0.7.0 i jak
teraz włączał GTA 4 to pokazuje mi się dane logowania Social club
wpisuje , wciskam PLAY lub PLAY (OFFLINE) i nic się nie dzieję. Wogólę
pozostaje tak jak jest czyli na pulpicie . Proszę bardzo was o pomoc bo
nie wiem co mam zrobić .

Dodam , że pobrałem Microsoft Games for Windows Live zainstalowałem i piszę mi "Aby można było korzystać z oprogramowania Games for Windows potrzebny jest Asystent logowania za pomoca indentyfikatora Windows Live" Pobrałem ten plik potrzebny do Asystenta logowania z stąd http://www.microsoft...s.aspx?id=15106 i zainstalowalem ten 64 bit . i Jak klikam na ikonke Games for Windows Live to to samo pisze mimo ,że zainstalowałem już tego asystenta .

____________________
Kentucky
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 11.10.2013 18:37 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87272
Sprawdź tego posta. Podobny problem:
http://forum.gtathegame.net/tematy.php?nr=1930#25813

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Kentucky napisany: 11.10.2013 19:12 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 11.10.2013
posty: 4
rp: 3090
Zaistalowałem GFWL directa i c2008 upatade ale jak instaluje framework 3.5 to pisało coś na poczatku o apelu i ze trzeba cos w system windows wlaczyc lub wylaczyc a pod koniec instalowania pisze blad instalacji . Dalej mam czarny ekran .
Teraz mi chodzi Gta 4 tylko w trybie play (offline) co zrobić aby chodził w play ?

____________________
Kentucky
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 12.10.2013 22:29 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87272
Ewidentnie coś z siecią. Na pewno instalowałeś wszystko z podanych linków? Jeśli nie to odinstaluj to co masz, pobierz z linków i zainstaluj jeszcze raz. Musi być z tych linków, bo są różne wersje i z niektórymi są takie problemy.

PS Kasuję Twój drugi temat. Jeden wystarczy.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Kentucky napisany: 13.10.2013 00:16 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 11.10.2013
posty: 4
rp: 3090
No przecież mowię , że zainstalowalem gfwl directa i c2008 update z tych linkow co pdoales ale przy instalacji framework 3,5 wystepuje blad instalacji .
Wogole nie moge tego frameworka zainstalowac .

____________________
Kentucky
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 13.10.2013 11:31 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87272
Może masz nowszą wersję, np. 4. Mogła się zainstalować z aktualizacjami Windows albo przy okazji z jakimś innym softem. Odinstaluj wszystkie wersje .net framework jakie masz na liście programów i zainstaluj wersję 3.5 jeszcze raz. Z tego co wiem to IV wymaga dokładnie tej wersji i żadnej innej.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Kentucky napisany: 13.10.2013 13:28 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 11.10.2013
posty: 4
rp: 3090
Problem chyba rozwiązany . Nie instalowałem tego frameworka ale dostałem rade od jakiegoś kolesią aby poczekać majac widoczny czarny ekran . Poczekalem z 20 -30 sekund i czarny ekran minał i gra się włączyła w trybie PLAY .

Ps : Multik się włacza tylko przez telefon ? I czy polecisz mi jakiegoś cracka zebym mogl grac bez plyty oraz zeby mi gta 4 nie popsuł . Bo nie ktorym cracki psuja i trza reinstalować .

____________________
Kentucky
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 13.10.2013 21:28 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87272
No do multi przechodzisz z menu telefonu. Co do cracków no-dvd to nie wiem, ja żadnego nie używam. Od dawna gram na wersji kupionej na Steam. Tam nie ma takiego problemu Miłej gry

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.04.2024 10:50
·
Obecnie forum przegląda 15 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 15 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · sledziu19 (37) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies