Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 16:52
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Caida Libre
sdr napisany: 09.10.2013 21:13 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
http://gtaforums.com/topic/609262-wtf-gta-v-just-skipped-a-mission/

Komuś zdarzyło się, że gra pominęła mu zadanie Caida Libre? Ja się właśnie skapnąłem Już wcześniej zdawało mi się, że coś jest nie tak, bo SPOILER! nagle Michael i Trevor zostali wygnani z miasta przez Madrazo, a nie kapowałem dlaczego. Ale olałem temat - pomyślałem, że może umknął mi jakiś dialog. Dzisiaj coś mnie podkusiło żeby "skonsultować się" z poradnikiem i okazało się, że faktycznie gra łyknęła misję. Co najlepsze nie mam jej nawet na liście powtórek. Szkoda, że ostatni save przed tej misji taki stary

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 10.10.2013 20:00 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20737
skąd: Vice City
Ludzie zgłaszali takie problemy już na stronie R*, nie jestem pewien czy to się tyczyło tej misji. Ten błąd chyba któryś patch wprowadził bo mi jak i ludziom którzy przed online skończyli fabułę, nie doświadczyli tego.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 11.10.2013 07:47 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87288
No nic. cofnąłem się do starego save'a (dobrze, że w ogóle miałem) i zacząłem przechodzić jeszcze raz. Jak tylko pojawiła się ikona Mz od razu wykonałem zadanie i póki co jest ok.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 16:52
·
Obecnie forum przegląda 31 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 31 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies