Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 09:28
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
GTA Online - analiza
Ronin napisany: 22.08.2013 19:22 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46363
Po analizie screenów, trailerów czy gameplaya z singla przyszedł czas na zanalizowanie trybu multiplayer, który w GTA V nosi nazwę Grand Theft Auto Online. Mimo iż materiał do analizy nie był długi to jednak jest on naszpikowany akcją i wieloma nowościami, a w wielu przypadkach na dzień dzisiejszy możemy się tylko domyślać jak dana rzecz będzie wykorzystana w grze. Myślę, że dacie radę wytrzymać ten kwadrans, bo krótszego materiału nie dało się zrobić. Chyba to będzie mój ostatni film przed premierą GTA V, no chyba że Rockstar jeszcze nas czymś zaskoczy przez te 25 dni. Jak zawsze zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.


____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 22.08.2013 21:28 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60337
skąd: Szczecin, ZPM
Jak to pasażerowie w GTA IV nie zakładali kasku na motorze? Wydaje mi się, że jak jechało się motorem na "randkę" to dziewczyny zakładały kaski :P

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 22.08.2013 22:16 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46363
@k5_ ten gameplay jest z multi i tylko o tym trybie myślałem podpisując screeny, singla w ogóle nie brałem pod uwagę. A w multi pasażer nie mógł założyć kasku, chociaż tak naprawdę wiele to on nie pomagał :)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 22.08.2013 22:59 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60337
skąd: Szczecin, ZPM
A o to Ci chodziło. W sumie w multi chyba nigdy nie byłem pasażerem. Fakt jest taki, że w singlu protagonista nie musiał zakładać kasku jak się go "popędziło" z wsiadaniem - może w multiplayer była ta sama zasada...

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 23.08.2013 19:40 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87174
Superowa analiza. Co do zielonego punktu na radarze w trakcie potyczki DM to wygląda to jak kapsułka. Przypuszczam, że są to dragi, które musimy przejąć. Ogólnie po takim dokładnym przejrzeniu trailera całość podoba mi się jeszcze bardziej. Wspólne napady będą epickie. Interesująco wyglądają też takie smaczki jak znakowanie celu flarą. Chłopaki, nie mogę się doczekać kiedy będziemy to wszystko razem ogrywać!

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 24.08.2013 12:01 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42109
skąd: Southampton
To może zróbmy jakieś zestawienie, kto na jakiej konsoli gra. Znowu pod górkę z umawianiem się na wspólne granie :(

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 24.08.2013 16:00 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87174
Zrobi się na forum temat z listą graczy/platform. Szkoda, że nie da się grać na konsolach między platformami Może później jak V wyjdzie na PC to łatwiej jakoś będzie się skrzyknąć.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 09:28
·
Obecnie forum przegląda 3 gości oraz 1 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 4 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies