Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 04:57
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA: SA
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
podmienianie samochodów
Patrix napisany: 02.07.2013 15:37 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 14.06.2012
posty: 22
rp: 3663
skąd: Bydgoszcz
Witam, mam problem bo instalowałem kilka samochodów do gta sa przez programy: gta parking, imgtool i ggmm i gdy włączam gta sa to ładuje mi się pasek tak do połowy i staje, nie wiem co z tym zrobić, próbowałem z każdym programem który wymieniłem u góry i nic, poradźcie co mam zrobić.

____________________
Patrix
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 02.07.2013 19:05 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Przeinstalować San Andreas i zainstalować mody na nowo Radzę też zawsze po podmianie czegokolwiek przebudowywać archiwa. Tak jak wspomniałeś najlepszy do tego będzie GTA Parking bo robi automatycznie backup oryginalnych plików więc w razie jakiegoś niepowodzenia możesz uratować grę ;>

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Patrix napisany: 02.07.2013 20:41 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 14.06.2012
posty: 22
rp: 3663
skąd: Bydgoszcz
Wiem jak usunąć te samochody tylko nie wiem jak to dodać żeby chodziło bo robiłem reinstala gta i instalowałem inne samochody i cały czas przy ładowaniu pasek zatrzymuje się w połowie i dupa ;/


____________________
Patrix
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Pauline napisany: 09.09.2016 23:23 Link Do Tego Posta
nigga



dołączył: 09.09.2016
posty: 1
rp: 2007
To były czasy. Także bawiłam się w takie podmiany.

____________________
Pauline
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 04:57
·
Obecnie forum przegląda 39 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 39 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies