Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 03:55
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Analiza screenów [11 czerwiec]
Ronin napisany: 17.06.2013 12:18 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46366
Kolejna analiza obrazków, którymi obdarzył nas Rockstar. W filmie umieszczone jest 9 screenów, które otrzymaliśmy z okazji prezentacji Sony, dodatkowo wrzuciłem 2 obrazki, które pokazały się wcześniej, a nie było sensu robić filmu dla 2 screenów. A na deser zanalizowałem 6 obrazków, które ujrzały światło dzienne przy okazji zapowiedzi edycji specjalnej i kolekcjonerskiej. Zdjęcia nie są w idealnej jakości ale lepszych raczej nie ma co się spodziewać. Standardowo zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi przemyśleniami :)
Dodatkowo zapraszam do specjalnego działu, w którym umieszczam wszystkie swoje analizy screenów i filmów z GTA V - KLIK


____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 17.06.2013 18:08 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87287
Nice. Coraz bardziej lubię oglądać te analizy. Wszystko jak na tacy. Czy to świadczy już o skończonym lenistwie?

Co to za kawałek w podkładzie?

PS "Przeanalizowałem"

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 17.06.2013 19:43 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46366
@Dawid nie wciągaj się tak w te analizy, bo wrzesień szybko się pojawi i wtedy już nie będzie co analizować Nie rozumiem skąd ten zarzut lenistwa, po prostu nie było wcześniej co analizować. Realistycznie patrząc to do 17 września zrobię 3 góra 4 filmiki, chyba że Rockstar będzie bardzo hojny i jeszcze trochę materiałów na Newswire wrzuci. Zawsze w opisie wrzucam tytuł piosenki, tutaj leci Rameses B - Moonlight.

P.S. zanalizowałem nie podkreśla na czerwono, czyli to też jest poprawna forma :)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 17.06.2013 21:36 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87287
Na temat lenistwa to było o mnie Co do podkładu to od kiedy dodałem na GTG opcję fullscreen do playera YT, nie wchodzę na samo YT żeby zobaczyć klip... Owe lenistwo :P

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 19.04.2024 03:55
·
Obecnie forum przegląda 17 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 17 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Shade (35) · Pan_Mieciu (32) · fanseriigt (40) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies