Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:34
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA V
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Analiza screenów [2 maj]
Ronin napisany: 06.05.2013 22:58 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46364
Przedstawiam Wam analizę screenów, które ostatnio ukazały się w różnych magazynach. Tym razem analizę obrazków zrobiłem w formie video, myślę że wygląda to lepiej niż ostatnio. Z racji iż nie są to ujęcia bogate w detale to oprócz analizy wpisałem również swoje przemyślenia, a czasami i marzenia odnośnie możliwości w GTA V.

Część I



Część II



Jeśli coś namieszałem w analizie lub jeśli znaleźliście coś innego to zachęcam do podzielenia się tym. :)

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 06.05.2013 23:25 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
Proponuję wrzucać od razu opisane fotki, oglądać nam screenów przed opisem nie potrzeba, ustal też jednolity czas na przeczytanie każdego tekstu bo trwa to zbyt długo a każdy może sobie zapauzować.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 06.05.2013 23:43 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
Co do klubu Bahama Mamas West to myślę, że dopisek "west" ma tu akurat podobne znaczenie jak w San Andreas miała nazwa radia K-Jah West. Chodzi o podkreślenie, że to "oddział" klubu na zachodnim wybrzeżu.

Analiza bardzo fajna, chociaż nie wiem czy nie lepiej by się oglądało, gdyby zamiast napisów był lektor. O ile ofkz masz do tego odpowiedni głos

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 07.05.2013 18:59 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46364
@pipssan widzę, że w narzekaniu jesteś dobry, ale jak to mówią ''jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" Jeśli chodzi o pokazanie screena nieopisanego to od początku był taki pomysł i w 2 części też tak zostanie, przy kolejnych analizach zrobię to trochę inaczej. Jeśli chodzi o czas wyświetlania to jest jednolity i jest to 10 sekund, pierwotnie było 5s ale przy dłuższych tekstach ja nie mogłem zdążyć mimo iż tekst już dobrze znałem, a nie chciałem żeby ktoś musiał co 10 sekund pauzować.
@sdr ja nie mam głosu Knapika i nie chciałem Was tak męczyć. Na pewno pozostanie tylko wersja z napisami.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 07.05.2013 20:24 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74906
Odnośnie lektorów to chciałbym aby w polskiej wersji V były do wyboru napisy lub lektor, przy głosie Gudowskiego to aż strach byłoby przerywać cut-scenkę. Niestety jest to nierealne ze względu na ilość materiału dźwiękowego, potrzebne byłyby jakieś 4 lata żeby to wszystko przeczytać.

Ale czytanie analizy przez Ronina też nie było by głupie. Nie wstydź się, nie musisz brać przykładu z chłopaków z gta-five i się pokazywać przecież... ;)

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 07.05.2013 20:58 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42109
skąd: Southampton
Super robota Ronin ;)

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 09.05.2013 21:55 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87184
Dobra druga analiza. Znowu wyłapałeś multum detali, na które nie zwróciłem uwagi Dwie sugestie:

1) zrezygnuj z koloru białego w gradiencie w tle pasków z napisami. Obwódka wokół napisów czasami jest za mała i wszystko się zlewa, szczególnie gdy ogląda się klip osadzony tutaj, a nie na stronie YT.

2) Dodaj efekt stopniowego wyciszenia dźwięku na końcu klipu, np 10 ostatnich sekund. Dziwnie to brzmi jak się nagle wszystko urywa. Tak się zapatrzyłem, że nagły koniec trochę mnie zaskoczył :p

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Whis napisany: 10.05.2013 08:19 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 22.02.2007
posty: 315
rp: 20702
skąd: Vice City
"RPG pojawia się od GTA3"

Aha.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 14:34
·
Obecnie forum przegląda 17 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 17 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies