Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 02.05.2024 08:51
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA IV
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Gta IV Na dobrym sprzecie :<
BartekxD napisany: 18.02.2013 18:57 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 18.02.2013
posty: 4
rp: 3302
Witam
OOpss . Sorka zapomniałem ...
Podczas gry , ścina mi się GTA IV .
Gdy chodzę to nie ma takich lagów a jak jadę to są takie jakby cofki.
IceEnchancer też nie działa . Laguje ...
Wieć powodem jest LAGOWANIE GTA IV nwm o co chodzi ...

Mam dobrego kompa , wyłączyłem Dziennik Zdarzeń i wgrałem najnowsze stery.
P.s Statystki kompa:
Karta Graficzna:ASUS HD 7700 2GB GDDR5
Procesor:AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor 3.20 GHz
Pamięć Ram:8,00GB
System Operacyjny:Windows 7 64-bitowy ; Windows 7 Home Premium Service Pack 1
Dysk Twardy:500GB+1TB
Zasilacz:Thermaltake Modularny 650Wat

Nwm. Co robić :>
Proszę o szybką odpowiedź i Pozdrawiam

A i z tego co widziałem to na moim kompie powinien działac IceEnchancer:< Ale zmula ... A i co do patcha to mam 1.0.7.0

____________________
BartekxD
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 18.02.2013 20:10 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46892
BartekxD napisał:
Witam
Mam dosyć głupi problem .
Mam dobrego kompa , wyłączyłem Dziennik Zdarzeń i wgrałem najnowsze stery.
Nwm. Co robić :>
Proszę o szybką odpowiedź i Pozdrawiam :)


Faktycznie dosyć głupi problem, zwłaszcza że czytając Twojego posta nie wiadomo o co chodzi Proponuję zrobić edycję postu i trochę więcej napisać o tym problemie.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
BartekxD napisany: 18.02.2013 20:25 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 18.02.2013
posty: 4
rp: 3302
OOpss . Sorka zapomniałem ...
Podczas gry , ścina mi się GTA IV .
Gdy chodzę to nie ma takich lagów a jak jadę to są takie jakby cofki.
IceEnchancer też nie działa . Laguje ...
Wieć powodem jest LAGOWANIE GTA IV nwm o co chodzi ...

____________________
BartekxD
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 19.02.2013 12:01 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46892
Problem wygląda podobnie jak w tym temacie http://forum.gtathegame.net/tematy.php?nr=1844 , może też spróbuj rozwiązania chaosa i zobaczysz czy coś z tego będzie. Swoją drogą to GTA IV to ciekawa gra, im lepszy komputer tym gra chodzi gorzej lub pojawia się więcej problemów. Ja mam dosyć stary komputer, mimo iż mam średnie ustawienia to 30-40 fpsów jest cały czas. Do tego mam plany zmienić kompa na jakąś konkretną maszynę, żeby GTA V fajnie chodziło, ale gwarancji że tak właśnie będzie to nie mam żadnej.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
BartekxD napisany: 19.02.2013 15:15 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 18.02.2013
posty: 4
rp: 3302
Nwm , co mają lagi do (dźwięku).Nic nie podziałało pomimo rad CHAOSA .
Byłem ostatnio u kolegi ( ma gorszego kompa troche odemnie ) i mu śmiga na FULL ustawieniach .
+ Enb Series Lub IceEnchancer.
Nwm o co chodzi , czytałem na innych forach , że jest problem z jakimś Harmonogramem ale nwm jak to wlaczyć :>
Jak byście wiedzieli to moglibyście napisać rozwiązanie bo naprawde chciałbym pograć na luziku:>
Pozdrawiam

____________________
BartekxD
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 19.02.2013 18:32 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 76194
Dokładnie, na GTA IV tak naprawdę nie ma mocnych. Nie pomoże nawet wyłączenie usług systemowych (swoją drogą zastanawiam się jak wyłączyłeś dziennik zdarzeń). Po prostu trzeba albo znaleźć złoty środek w ustawieniach (niegłupie jest rozwiązanie autoconfig) i pogodzić się z gorszą jakością lub próbować kombinować. U mnie problem rozwiązało 24 bitowe próbkowanie dźwięku, a mimo to na wyższych ustawieniach niż automatyczne gra potrafi zwolnić do 20 klatek.

Odnośnie Iceenhancera - jest to modyfikacja, która pożera niewiarygodną ilość zasobów sprzętowych i systemowych, więc ma prawo ścinać nawet na komputerach NASA. Zwłaszcza przy kiepsko zoptymalizowanej grze jaką jest GTA IV :)

____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
BartekxD napisany: 21.02.2013 14:50 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 18.02.2013
posty: 4
rp: 3302
Dzięki , za wszystko .
Sam naprawiłem problem , pozatym mam także IceEnchancer lub EnbSeries .
Wszystko Chodzi Na Full , Bez Lagów:>
Prosty sposób , Zgodność Windows Vista(Service Pack 2)
Pozdrawiam
Temat Do Zamknięcia.

____________________
BartekxD
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 02.05.2024 08:51
·
Obecnie forum przegląda 9 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 9 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · dvl (30) · Cichy (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies