Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.04.2024 09:57
· GTAthegame · Forum · Inter Global Films
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
FILMIKI z GTAIV
chaos napisany: 30.12.2012 10:29 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 75597
Ponieważ wielu ludzi przy pomocy tej gry nakręciło wiele ciekawych filmików, postanowiłem poświęcić im ten temat.

Jeżeli trafisz w internecie na coś ciekawego, podziel się z innymi wklejając linka tutaj. Co prawda w RDSie nic nie ginie, ale ciężko jest potem coś znaleźć.

Ja zacznę:

opublikowany ostatnio i zalinkowany w rdsie



Catch The Train (GTA IV machinima)


GTA V TRAILER #2 Trailer


Niko Gangam Style


GTA IV Rick Rolled


I na deser jeden z tych filmików podczas którego można dostać ataku śmiechu


____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
eagle napisany: 30.12.2012 10:38 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.07.2006
posty: 88
rp: 10611
skąd: Kickapoo
Loc finally made it


____________________
eagle
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 30.12.2012 19:05 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 75597
Jeffrey miał iść na studia, zdecydowanie lepiej by mu to poszło niż gangsta rap ;)

Kto powiedział że w GTA IV nie można robić dobrych stuntów?


+++ EDIT (30.12.2012 23:26):


A Day in Liberty


Zabawa z wideo edytorem w Grand Theft Auto IV trwa w najlepsze. To drugi filmik jaki kiedykolwiek nakręciłem w jakiejkolwiek grze. Przedstawia piękno miasta, jakie stworzyli programiści w grze Grand Theft Auto IV. Oczywiście nie zabrakło znanych akcentów z żyjącym w amerykańskim śnie Niko Bellica.

Wykorzystałem mod Icenchancer 2.1, który o mało co nie przyprawił mnie o zawał serca, kiedy zobaczyłem kolorowe kropki na ekranie monitora podczas gry. Już myślałem, że to koniec mojej karty graficznej, ale pomimo, że momentami było naprawdę gorąco, o dziwo wszystko to przetrzymała :)

Podłożona muzyka wydawała mi się bardzo patetyczna, więc niecnie ją wykorzystałem jako podkład żeby podkreślić podniosłość i powagę niektórych scen.

Ciągle próbuję opanować zastosowanie niestandardowej kamery w wideo edytorze, mam nadzieję że tym razem wygląda to lepiej niż w ostatnim filmie.

Enjoy!



+++ EDIT (03.01.2013 11:55):

Whoa, ale cisza. Mimo to nie odpuszczam.

Kiler

Biedny Jurek Kiler. Znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie, z niewłaściwym karabinem snajperskim w bagażniku swojej taksówki. Zostaje uznany za seryjnego mordercę działającego na zlecenie, który zabił 40 ludzi na terenie Polski, Europy i byłego ZSRR. Pewnego ranka zostaje aresztowany przez elitarną brygadę terrorystyczną i skierowany do więzienia o zaostrzonym rygorze. Stamtąd odbija go jego stały zleceniodawca - Stefan Siara Siarzewski, który ma dla niego kilka propozycji. Kiler na samym początku próbował wszystkim udowodnić, że nie jest tą osobą, za którą wzięła go policja z nieustraszonym komisarzem Rybą na czele, jednak po jakimś czasie życie gangstera zaczyna mu się podobać. Jednak Ryba nie poddaje się i cały czas depcze Kilerowi po piętach...

To krótkie streszczenie niewątpliwie jednej z najlepszych polskich komedii. Postanowiłem nieco odświeżyć ten "klasyk" umieszczając go w świecie Grand Theft Auto IV. Szybko zrobiony filmik, bez zbędnego pieszczenia się, gdyż używanie trainera powodowało, że gra zawieszała mi się dość często. Nie licząc dwóch godzin renderowania, po około trzech godzinach krótki minutowy filmik był gotowy... :)

Enjoy!



+++ EDIT (04.01.2013 00:12):

Chaos w natarciu... Poważnie muszę odstawić ten Video Edytor...

Lethal GTA IV


Hmm... Nie sądziłem, że kręcenie filmów wciągnie mnie na tyle, żeby przesiedzieć nad tym niemal cały dzień. Akcja Grand Theft Auto IV zawiera wiele dynamicznych wątków, które jeśli by zebrać wszystkie do kupy i nakręcić na ich podstawie film, to podejrzewam, że kina byłyby oblegane, a obraz otwarciem sezonu. Podobnie jest z moim ulubionym filmem - Zabójcza Broń 3 z Melem Gibsonem, Dannym Gloverem, Joe Pesci i Rene Russo. Postanowiłem połączyć te dwa światy razem ze sobą. Co z tego wyszło do obejrzenia poniżej. Dlaczego wybrałem trzecią część, skoro klasykami nazwać można dwie pierwsze? Ano ze względu na wspomniany dynamizm, którego pełno w zwiastunie Zabójczej Broni 3... Aha, poświęciłem się i swój komputer, który nie ma kosmicznej konfiguracji i zrenderowałem wszystko w hejdżdi.



+++ EDIT (04.01.2013 14:02):

Ale ten tasiemiec krótki, trzeba go wydłużyć. Tym razem nie bawiłem się w VE, lecz wybrałem się do internetu i znalazłem to:

Wise Guy



A tu prawdziwe video:


+++ EDIT (04.01.2013 15:53):

I jeszcze dwie perełki wygrzebane z RDSa, podlinkowana przez sdra w sierpniu 2011:






+++ EDIT (26.01.2013 14:45):

Przedłużam tasiemca.
Takie małe przypomnienie po wczorajszym rockstarowskim evencie i przed naszym dzisiejszym:




I taki krótki filmik z dupy, który mi przypomniał jak się obsługuje Video Editor:



+++ EDIT (28.01.2013 11:54):

Kolejny efekt zabawy z VE, zapraszam do oglądania:


+++ EDIT (01.02.2013 13:47):

Yeardly powraca:

____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 18.04.2024 09:57
·
Obecnie forum przegląda 17 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 17 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · sledziu19 (37) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies