Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 22:42
· GTAthegame · Forum · Opinie o serwisie
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
coś niedobrze z Webringiem...
Pepe napisany: 17.06.2006 02:03 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
Podaję swój problem...
Niedawno wysyłałem formularz zgłoszeniowy w sprawie dodania mojej strony do listy Webring.

Później doszła do mnie wiadomość typu PW o takiej treści:


Cytat:
[WEBRING] Strona została zaakceptowana!
data: 15.06.2006 16:22
nadawca: system
Witaj!

Moderator Green Goo właśnie dodał Twoją stronę do webringu. Oto szczegółowe informacje:

Nazwa strony: gtaLibration

Na Twój adres e-mail (grandtheftvice@interia.pl) został wysłany list z kodem do umieszczenia na stronie. Dokonaj tego niezwłocznie po jego otrzymaniu, aby strona nie została usunięta z webringu.
Załoga GTAthegame
____________________
Wiadomość wysłana automatycznie przez System serwisu GTAthegame. Prosimy nie odpowiadać.


No niby dobrze, ale... na podany wyżej adres e-mail, od dwóch dni nie było listu w tej sprawie... Sprawdzałem w każdy możliwy sposób...
przez Outlook Express`a, przez Operę (przez moduł pocztowy i przez tryb web-mail), a nawet spróbowałem sprawdzić, czy może na Internet Explorer`ze odnajdzie ten list....
nic z tych rzeczy!

Wie tylko tyle, że nie jest to spowodowane błędem wyżej wymienionych programów, gdyż codziennie dochodzą na wyżej podany adres e-mail biuletyny, czaem wredny spam (wydłuż sobie ******; kup v****ę za 5$ itp.)

mimo tego strona jak narazie, jeszcze widnieje w webringu około 48 godzin...

PS. wybrane słowa zastąpiłem gwiazdkami, z wiadomego powodu...

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Marcin napisany: 17.06.2006 09:49 Link Do Tego Posta
szef.



dołączył: 25.05.2005
posty: 881
rp: 21709
skąd: Warszawa
Czekaj nadal. :D

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 17.06.2006 11:28 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
lol. a sprawdzałeś w folderze spam? a jak tam nie będzie to napisz tu znowu. sprawa jest o tyle dziwna że dwa dni temu chyba link pisał mi na gg o "przypadkowym zaakceptowaniu" przez niego twojej strony, a tu się okazuje, że to pikacz tego dokonał :p Nie wiem jak oni to zrobili. Moze po prostu chłopaki, zostawcie to mnie :p

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Pepe napisany: 17.06.2006 18:03 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
Oficjalny kod co prawda, jeszcze nie doszedł; w filtrze antyspamowym nie było ani adresu: system@gtathegame.net, ani słów GTA*, gtathegame, itp.
Za to kod wysłany przez sdr`a, co ciekawe, nie tylko doszedł, ale i został odebrany przez każdy program pocztowy, jakiego używam.
Moim zdaniem sprawa chyba jest już zamknięta.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 22:42
·
Obecnie forum przegląda 4 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 4 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies