Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 07:47
· GTAthegame · Forum · Ogólnie o GTA III
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Problem przy włączaniu GTA III
MeganPorc napisany: 01.12.2012 20:59 Link Do Tego Posta
homeboy



dołączył: 01.12.2012
posty: 1
rp: 3364
Witam.

Mam płytę GTA trylogia. I mam pewien problem. Zainstalowałam GTA III. Jednak podczas włączania pojawia się komunikat " WIN_VDM missing" . Nie wiem o co chodzi. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie. Nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

____________________
MeganPorc
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 01.12.2012 21:21 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Google mówi, że ten problem pojawia się już od dobrych 10 lat i wygląda na to, że nie ma sprawdzonego rozwiązania ani nikt nie dociekł co może być przyczyną. Może na początek podaj nam tutaj swoją konfigurację sprzętową. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do wszystkich podzespołów komputera, w szczególności do karty graficznej.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
kurzi6 napisany: 06.12.2012 14:07 Link Do Tego Posta
Puchate żelazko



dołączył: 29.08.2005
posty: 311
rp: 60339
skąd: Szczecin, ZPM
W przypadku gry z przed ponad 10 lat najnowsze sterowniki niekoniecznie mogą pomóc.

____________________
kurzi6
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 08.12.2012 20:06 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87183
Generalnie warto się upewnić, że w ogóle ma się sterowniki, DirectX i inne tego typu ***ły. Czasem ktoś pracuje na jakichś systemowych driverach i nawet o tym nie wie, a potem zdziwienie. Ktoś ma jakieś lepsze pomysły przy obecnym stanie wiedzy?

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 29.03.2024 07:47
·
Obecnie forum przegląda 19 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 19 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · mikehopfen (39) · simspl26 (27) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies