Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 13:56
· GTAthegame · Forum · Best of GTA
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
(10) Ulubiony gang
Chaos napisany: 02.09.2012 22:31 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74902
Witam po wakacyjnej przerwie podczas której trwała w najlepsze specjalna edycja plebiscytu Best of GTA. Przez 69 dni wybieraliście grę Grand Theft Auto wszech czasów. Zwycięski tekst został już wybrany i pojawi się na naszej stronie już jutro około 22, a jego autor otrzyma komplet gier ze znaczkiem GTA. Tymczasem nadeszła pora rozpocząć kolejną, standardową edycję.

Znany jest już najlepszy i najgorszy bohater, najzabawniejsza postać, najlepsza radiostacja, easter-egg, najbardziej wzruszający moment, najciekawsze miejsce i najtrudniejsza misja. Dodatkowo podczas urodzinowej edycji wybraliście lata najlepszych wspomnień. Tym razem przez najbliższe dwa tygodnie skupimy się na organizacjach przestępczych, które pojawiły się w grach Grand Theft Auto, czyli gangach. A było ich sporo. Do końca niedzieli 9 września możecie składać swoje typy odnośnie "ulubionego" gangu z uzasadnieniem, a od poniedziałku 10 września rozpoczniemy głosowanie. Standardowo w losowaniu nagród rzeczowych biorą udział użytkownicy co zgłosili swoją kandydaturę, zagłosowali na nią i posiadają co najmniej 50 postów lub komentarzy na swoim koncie.

A myślę, że warto ponieważ zdecydowaliśmy się zwiększyć pulę nagród materialnych. W tej edycji do zgarnięcia jest paczka z Grand Theft Auto III, kompletem wlepek, smyczką z logo GTG oraz $1000 punktów na drobne zakupy w naszym sklepie.

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 02.09.2012 23:48 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
Mój ulubiony gang to chyba Kubańczycy z Vice City Od początku podobał mi się ich styl. Są cwani a ich przedstawiciel Umberto miał niesamowite poczucie humoru. Ich pojazdy rozpoznawcze - Cuban Hermesy zawsze mi się podobały Liczne misje wykonywane razem z nimi dawały mi sporo satysfakcji, zwłaszcza podczas rzezi Haitańczyków xD Jest jeszcze wiele innych gangów, które lubię jednak Kubańczycy to mój ostateczny wybór =]

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
GeeWhiz napisany: 03.09.2012 21:31 Link Do Tego Posta
soulja



dołączył: 08.03.2012
posty: 44
rp: 8651
skąd: Toruń
Mafia Leone z GTA 3. Warto wymienić dosyć ciekawe struktury organizacyjne, charakterystyczny strój - czarne garniaki i oczywiście pojazd Sentinel. Poza tym to chyba jedyny gang w 3, który posługuje się shotgun'em.

A tak nawiasem to chyba mój pierwszy post - pozdrawiam!

____________________
GeeWhiz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Lukes501 napisany: 04.09.2012 16:11 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 15.03.2007
posty: 93
rp: 11899
skąd: Warszawa
Moim ulubionym gangiem jest gang Diablo z III. Poza pokręconymi misjami, jakie zleca nam El Burro, lubię ich samochód, który może nie jest najszybszy z całej gry, ale wygląda bardzo pociągająco z uwagi na narysowane płomienie na masce.

____________________
Nowy nick (dawniej miauczek13).
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Gregory napisany: 04.09.2012 16:40 Link Do Tego Posta
thug



dołączył: 06.06.2009
posty: 30
rp: 6202
skąd: Częstochowa
Hmm, przez całą historię Grand Theft Auto począwszy od rodzin Vercotti czy Sonetti z GTA 1 a skończywszy na rodzinie Pegerino w GTA IV spotykaliśmy różne organizacje, z różnymi liderami. Do niektórych z nich jak do OGF sami należeliśmy, dla innych natomiast jak Triada czy Yakuza tylko pracowaliśmy, z różnymi liderami mieliśmy do czynienia, z niektórymi z dobrym poczuciem humoru jak Woozie, z innymi agresywnymi jak Leone czy Faustin, z innymi byliśmy spokrewnieni jak Sweet a innych próbowaliśmy zlikwidować jak T-Bone'a Mendeza. Jednak ze wszystkich tych gangów czy ich przywódców nikt tak nie przypadł mi do gustu jak ciągle rywalizujące ze sobą i dające nieraz dziwne, ale zawsze ciekawe zadania gangi z GTA 2. Przejdę więc do analizy każdego z nich, aby teraz wybrać ten jedyny. Loony lub jak niektóre tłumaczenia nazywają ich Luni. Gang uciekinierów z zakładów psychiatrycznych i domów wariatów, jednym słowem ujmując margines społeczeństwa. Ich szef zresztą Elmo też jest świrem i ma także prawdopodobnie problemy z narkotykami jak zresztą większość z nich. Jednak nie, to nie to. Yakuza, hmm, gang nawet ciekawy, ale dosyć oklepany. W zasadzie w większości GTA mamy do czynienia z Azjatami czy to Triadą czy też z Yakuzą. Typowy gang z typowymi problemami i typowymi interesami. To też nie to. Zaibatsu - ciekawe rozwiązanie z jednym dominującym gangiem we wszystkich trzech dystryktach. Ciekawe misje ale jakoś nigdy nie dzieliłem ich jakąś mocną sympatią. Redneck tutaj mamy misje dosyć jakby to ująć "wybuchowe" i wielce ciekawe ale jakoś gust i wygląd ich przywódcy powoduje to, że odrzucam ich w tej rywalizacji. Kolejni są Naukowcy z ich przywódcą szalonym doktorem Labratem. Widać tu typowy futuryzm, w którym mózgowcy chcą mieć kontrolę nad ludźmi wymyślając coraz to nowsze technologie. Bardzo ich lubię ale niestety pomysł z gangiem wynalazców to wg. mnie pomysł niefortunny tak samo jak pomysł z gangiem stworzonym przez religijnych fanatyków czyli Krishna. Co prawda ich podejście do świata jest dosyć interesujące, ale misje dosyć oklepane polegające głownie na uwalnianiu kolejnych członków tej sekty z niewoli. Jedymi zatem, którzy pozostali i których wybieram na mój ulubiony gang to Ruska Mafia. Mają dziwne co prawda pomysły z robieniem z ludzi parówek ale mają niezły radziecki klimat przypominający czasy Zimnej Wojny. Rywalizują z zachodem na polu technologicznym nazywając ich sprzęt skrótowo byle jakim dziadostwem. Próbują wyciągnąć od wielu różne informacje. Mimo iż kolejne rosyjskie mafie przewijały się m.i. także w SA czy IV to jednak tutaj ten gang jest najbardziej specyficzny i najbardziej trzyma ten rosyjski, radziecki klimat. Za to ich lubię i to ich nominuję. Także towarzysz Jerkov Kovski to też niezły gość.

____________________
And remember respect is everything !
I pamiętaj szacunek to wszystko !
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 06.09.2012 15:36 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46363
Jeśli chodzi o gangi to tylko 2 gangi zapadły mi w pamięć i to z GTA 3 mianowicie Mafia i Kartel Kolumbijski. Oba gangi miały bardzo fajne stroje, jeszcze lepsze fury i bardzo mocne bronie. Ale co z tego, jak przez większość czasu do nas strzelają i przejechanie w jednym kawałku przez ich terytoria było nie lada wyczynem. Dlatego moim ulubionym gangiem jest Orange Grove Families, fakt że nie mają fajnych ciuchów ani dobrych broni, że o samochodach nie wspomne. Ale jesteśmy jednym z najważniejszych członków gangu, walczymy od początku o dominacje swojego gangu w San Andreas i tak naprawdę Orange Grove Families jest dla CJ-a wszystkim co ma.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
k11h napisany: 07.09.2012 22:32 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 11.10.2008
posty: 232
rp: 42109
skąd: Southampton
Triady z GTA III. Super pojazdy, ehh te ciężarówki Jak w tę grę zaczynałem grać to jeszcze młody byłem i nie wiedziałem dlaczego oni we mnie strzelają :P Zapadli mi w pamięć i nominuję Triady.

____________________
k11h
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
fan_GTA napisany: 07.09.2012 23:13 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 10.08.2006
posty: 635
rp: 50934
Ja swoj glos postawie na Orange Grove Familly (OGF). Jest to pierwszy gang do ktorego nalezymy. Gang duzo przeszedl, dwoch zdrajcow w gangu, rozbicie gangu przez co glowny bohater wyjechal do Liberty City.

____________________
GTA V na PC!!
GTA V: 86.00%
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 10.09.2012 07:57 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74902
Głosujta, trochę później niż zwykle poprzez problemy z moim sprzętem, ale waszych typów też nie było za wiele

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Pepe napisany: 11.09.2012 22:44 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
Nie mogłem się zdecydować: Kubańczycy i Diablo. A za cóż to?
Za samochody, jakimi się wożą.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Chaos napisany: 17.09.2012 19:55 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 74902

Orange Grove Families (SA) (głosów: 3)
Triady (III) (głosów: 2)
Mafia Leone (III) (głosów: 1)
Kubańczycy (VC) (głosów: 1)
Diablos (III) (głosów: 0)
Rosyjska Mafia (GTA2) (głosów: 0)

____________________
Chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 13:56
·
Obecnie forum przegląda 14 gości oraz 0 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 14 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies