Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.04.2024 22:57
· GTAthegame · Forum · WWwW
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
rockstarstage.pl
Cy7u napisany: 26.07.2012 18:48 Link Do Tego Posta
playa



dołączył: 19.04.2010
posty: 8
rp: 4490
skąd: JaWor
RockstarStage jest stroną poświęconą działalności i zmaganiom firmy Rockstar Games - znanemu producentowi i wydawcy gier wideo, które należą do jednych z najbardziej prestiżowych na całym świecie. Chcemy skupić jak największą liczbę fanów w tym właśnie miejscu i oddać im jak najwięcej rozrywki oraz informacji. Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2010 roku - przechodziliśmy przez kilka większych kryzysów, ale tym razem wszystko stawiamy na jedną kartę.



Portal RockstarStage jest postawiony na własnym silniku stworzonym na podstawie oprogramowania php fusion. Uznaliśmy, że jest to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Stworzenie czegoś w rodzaju 'bloga' nie było jednak najlepszym pomysłem, ponieważ ludzie nie chcą tylko czytać - chcą wyciągać z przeglądania strony jak najwięcej przyjemności.

Współpracujemy z wieloma podobnymi serwisami. Zależy nam na wspólnym promowaniu się i stworzeniu największego środowiska graczy oraz fanów Rockstar Games. Przechodząc do szczegłów naszej strony i wymagań - strona najlepiej wyświetla się w przeglądarce Mozilla Firefox (najnowsza wersja). W Operze może być trochę nierówno, natomiast w IE strona może mieć większe błędy wizualne.

http://grandtheftauto5.pl
http://rockstarstage.pl!

____________________
Cy7u
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Żyłkaa napisany: 26.07.2012 21:43 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 08.12.2005
posty: 1316
rp: 27164
o ***a, ladne logo :)

____________________
Żyłkaa
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 27.07.2012 18:39 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 75595
Bardzo fajnie, że jest jeszcze ktoś w dzisiejszych czasach dzielnie zapycha internet nowymi stronami, które tematycznie odbiegają od dupy wołowej lub dupy Maryny. Dawniej, gdy internet dla wielu osób w Polsze był czymś obcym i gdy ludzie podchodzili do niego z widłami co chwilę ktoś tworzył strony. Doskonale pamiętam jak ktoś ze znajomych codziennie umieszczał coś nowego. Aż do momentu gdy powstały gotowe szablony czy interfejsy które tworzyły stronę od strony technicznej, a twórca martwił się tylko o zawartość merytoryczną ;)

To mnie boli. Więc od strony technicznej zarzucić mogę klika niepoprawnych linków - np. klikam Max Payne w menu, a widzę RDR. Graficznie nie ma rewelacji, jest bowiem czytelnie i przejrzyście natomiast to logo to jakiś koszmar. Tak jak bym oglądał siebie w lusterku zaraz po przebudzeniu. Również tematycznie dobrze nie jest, co prawda mało jest polskich stron konkretnie o Rockstar Games, ale jak dla mnie jedna słuszna która wystartowała prawie 4 lata temu wystarczy. Dobre rady? Nie twórzcie i nie piszcie nic na siłę! Nikt nie chce czytać kilkulinijkowych tekstów.

[ SZLAG MNIE TRAFI Z TĄ NOWĄ WERSJĄ OPERY. JEDYNE SŁUSZNE WERSJE TO < 12. ]

I przez to że zawiesiła mi się przeglądarka podczas pisana posta, nie pamiętam co pisałem...

A... To gromadzenie punktów które nic nie dają oprócz kolorowego nicka, jak wspomniał w innym temacie Pepe trochę już się ludziom przejadło. Może dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie blokady wyświetlania treści lub opcji dla osób które nie uzbierały określonej liczby pkt? Trudno powiedzieć, bo nic tak nie motywuje dzisiejszych internautów jak kasa czy demotywatory.

____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
drezz napisany: 27.07.2012 23:53 Link Do Tego Posta
skubany



dołączył: 10.08.2008
posty: 186
rp: 18063
skąd: Warszawa
R98 imo lepsiejsze :P

____________________
drezz
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 28.07.2012 11:02 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 75595
Jasne że strony oparte na własnym autorskim silniku i bogate merytorycznie zawsze będą lepsze od darmowych CMSów. :)

____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Pepe napisany: 28.07.2012 17:19 Link Do Tego Posta
La Vida es Una Lenteja



dołączył: 13.09.2005
posty: 301
rp: 18079
skąd: Vice City
No nie wiem - Google w każdym razie bardziej faworyzuje strony upakowane słowami kluczowymi w adresie z domeną krajową, które nie mają kontentu merytorycznego, zaś obniża pozycję stronom, które są z darmową domeną, na darmowym serwerze, mają sporo materiałów, ale nie mają znaczących słów kluczowych w nazwie domeny.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
chaos napisany: 29.07.2012 11:30 Link Do Tego Posta
hustler



dołączył: 05.07.2006
posty: 669
rp: 75595
Mnie jakoś google nie faworyzuje. :(

____________________
chaos
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 16.04.2024 22:57
·
Obecnie forum przegląda 20 gości oraz 0 z 6657 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 20 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Hasley (32) · Rosenberg (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies