Gość

Rejestruj

· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 12:53
· GTAthegame · Forum · Meeting Place
Musisz Być Zalogowany
Szukaj · phpBB ·
· Wybierz stronę: 1
Multi częściej trochę
» Jak często spotkania na GfWL?

Raz w tygodniu
33%33%33%

Co dwa tygodnie
0%0%0%

Raz w miesiącu
66%66%66%

Co dwa miesiące
0%0%0%

» suma głosów: 3
sdr napisany: 03.03.2012 16:22 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87180
Witajcie. Dać komuś palec to rękę odgryzie (czy jakoś tak). To przysłowie uniwersalne i ma zastosowanie również w sieci Nasze multiplayerowe spotkania na GfWL spotkały się z zainteresowaniem niewielkiej, ale za to stałej grupy uczestników, co bardzo mnie ucieszyło. Zanim zdecydowałem się na organizowanie takich 'eventów' zastanawiałem się czy ktoś w ogóle będzie zainteresowany, ale jak się okazało nie jest z nami jeszcze tak do końca źle. Ku mojemu zaskoczeniu zaczęły nawet pojawiać się propozycje spotkań częstszych aniżeli tylko raz w miesiącu. Obiecałem, że przedyskutujemy sprawę na forum i tak też czynię otwierając ten topic.

Proszę więc o opinie kto byłby zainteresowany częstszymi spotkaniami na GfWL i jak często powinny się one odbywać. Wszystkie propozycje zostaną rozważone i jeśli uznacie, że faktycznie dobrze byłoby grać częściej to spróbujemy wcielić postulaty w życie. Ja jestem otwarty na wszelkie sugestie.

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
Ronin napisany: 03.03.2012 19:18 Link Do Tego Posta
BMW driver



dołączył: 14.05.2006
posty: 146
rp: 46363
Myślę, że raz na tydzień będzie najlepszą opcją, bo im rzadziej będą spotkania tym szanse, że będzie przynajmniej 5-7 osób maleją. Jak eventy były raz na miesiąc to ciężko było wszystkim chętnym zagrać, bo albo coś komuś wypadło, albo akurat były problemy z social clubem. A tak jeśli byłyby spotkania co tydzień to może 10 i więcej osób by się uzbierało Takie co niedzielne, wieczorne spotkania powinny być najlepszym wyborem.

____________________
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
sdr napisany: 14.03.2012 18:39 Link Do Tego Posta
szew



dołączył: 02.02.2004
posty: 1666
rp: 87180
Hmm, brak zainteresowanych? Myślę, że najlepszą opcją będzie pozostanie w związku z tym przy eventach raz miesiącu - kto będzie chciał to zagra i raczej nie zagrozi nam znudzenie grą.

Natomiast dla osób, które chciałyby pograć częściej będę starał się wpadać częściej, plus minus raz w tygodniu (pewnie w weekendy w godzinach wieczornych).

Taka jest moja propozycja i myślę, że to rozsądny kompromis. Myślę, że nie ma co dalej ciągnąć tematu, bo pewnie i tak nikt już nie zabierze głosu :p

____________________
sdr
^ do góry ^
Ten Użytkownik Nie Przebywa Obecnie Na Forum Zobacz Profil Tego Użytkownika Zobacz Posty Tego Użytkownika Napisz E-Mail Do Tego Użytkownika Skontaktuj Się Przy Pomocy Komunikatora Gadu-Gadu Napisz Prywatną Wiadomość Do Tego Użytkownika
· Wybierz stronę: 1
· Moderatorzy · Grupy
· Obecny czas: 28.03.2024 12:53
·
Obecnie forum przegląda 12 gości oraz 0 z 6656 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 12 · Najwięcej (1845): 21.08.2015
Urodziny obchodzą dziś · Skowron (32) · Jarkowski (32) · Wszystkiego najlepszego!
Napisano 25129 (+9697) postów w 1834 tematach z 114 ankietami
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies